Jump to content

Добър ли е избора, който съм направил ?


Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Еми колега от форума продава доста добро 1.9 ама е А3, ти като масон дето се хвърля на 4Ф надали ще го оцениш :) Ама все пак му метни едно око. Holz май се пишеше колегата... 7500 евро и иска. 

Горе те питаха, ще те питам и аз - каква сума на месец можеш да си позволиш да отделяш за колата и нуждите и ? Ако си с 200 кинта предвидени - над А3 ще ти дойде доста зор разход !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви 200 лв на месец от а3 нагоре :D  Айде моля ви се, все едно от порше не излизате ....

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той с вода ли ще кара ? Колко според теб ще харчи при въртене из София колата на месец ? Аз доколкото разбрах човека я иска да бръмчи с нея яко из града ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пари за кола и пари за бензин са ралични неща. Ти по това колко пари ще дава на месец прецени колко ще може да акра и дали аджаба да си купи нещо повече от а3 ли ? Смях в залата :dance:

Най сте добри тука в правене на сметки за другите :)

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се случва, че пак твоя пост ми е най-интересен :rolleyes: 

 

гледам на снимката че не си чичак, все още можеш да караш кабрио без да те е срам

 

Come again?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж над 30 не трябва да кара кабрио със свален покрив при никакви обстоятелства, отстрани изглежда като криза на средна възраст, страх от остаряване и т.н. и т.н. просто изглежда не на място  :hilezh: 
Лично мнение, де. Ама не се опитвайте да ме убедите в обратното, винаги ми става едно такова...жално, като видя някой с прошарени коси в бокстер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега от форума продава доста добро 1.9 ама е А3, ти като масон дето се хвърля на 4Ф надали ще го оцениш :) Ама все пак му метни едно око. Holz май се пишеше колегата... 7500 евро и иска. 

Горе те питаха, ще те питам и аз - каква сума на месец можеш да си позволиш да отделяш за колата и нуждите и ? Ако си с 200 кинта предвидени - над А3 ще ти дойде доста зор разход !!!

Е що го нахрани веднага с тоя форумен ултра мега лаф "масон" в последно време доста актуален сред наливащите.....

Човека все още НЕ знае какво иска според мен

Пс по-темата: +1 глас давам и аз за на колегата А3 ката....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз лафа си го ползвам от години. Съвпадение е, че е активно употребяван и тук. Да вземе пича а3 на колегата та да се види с качествен автомобил с педантична поддръжка. Няма да съжалява...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най сте добри тука в правене на сметки за другите :)

 

ПРОСТО СМЕ ПОЖИВЯЛИ И ПОИМАЛИ НЯКОЯ ДРУГА КОЛА...

Я послмятай малко...

15 нафта сеспряга тука

Гуми зимни

гуми летни

Гражданска

Каско

Обслужване

Някой друг непредвиден ремонт за 2/4К тотал

Я смятай....

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж над 30 не трябва да кара кабрио със свален покрив при никакви обстоятелства, отстрани изглежда като криза на средна възраст, страх от остаряване и т.н. и т.н. просто изглежда не на място  :hilezh: 

Лично мнение, де. Ама не се опитвайте да ме убедите в обратното, винаги ми става едно такова...жално, като видя някой с прошарени коси в бокстер.

БатЯ, ще те застигнат годините и ще гледам дали така ще мислиш. 30г били много, еВа го какво ли ще кажеш за 40-50г...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

същото, че изглеждат смешно в кабрио. 
Двуврати купета и спортни коли се карат докато си млад, като станеш семеен вече си избираш разни по-семейни коли, четириврати седани/комбита, ванове и т.н.
Пак казвам, не, че на 30 сте престарели, няма точна възраст, всеки старее различно, просто няма как да видя на светофара посивял чичко в боксер и да не си помисля че го удря кризата на средна възраст. Баща ми до скоро се заглеждаше по разни двуврати мерцедесчета, познай дали не му скочихме всички, добре взе едно мурано да се вози....
Дано съм успял да отговоря на въпроса на Александров, че и на теб, с палатката  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОСТО СМЕ ПОЖИВЯЛИ И ПОИМАЛИ НЯКОЯ ДРУГА КОЛА...

Я послмятай малко...

15 нафта сеспряга тука

Гуми зимни

гуми летни

Гражданска

Каско

Обслужване

Някой друг непредвиден ремонт за 2/4К тотал

Я смятай....

Смятането е най-лесно, по трудно е да видиш какво трябва да се смята. 15 нафта, не се спряга никъде, коментират се всякакви моделчета аз доколкото виждам, включително и газови. Отделно, парите за гориво за мен не се причисляват към парите за подръжка на автомобил. Нататък, всяка година ли си взимате нови летни гуми и нови зимни ))) евалата ако е такъв случая. Ремонти за 4к да няма да правиш пак всяка година ? Може и по 10лв на месец да дава ако има късмет, може и по 500... Обаче какъв ще е случая, вие няма как да знаете и си измисляте някакви примерни цифри на вървят семките ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

същото, че изглеждат смешно в кабрио. 

Двуврати купета и спортни коли се карат докато си млад, като станеш семеен вече си избираш разни по-семейни коли, четириврати седани/комбита, ванове и т.н.

Пак казвам, не, че на 30 сте престарели, няма точна възраст, всеки старее различно, просто няма как да видя на светофара посивял чичко в боксер и да не си помисля че го удря кризата на средна възраст. Баща ми до скоро се заглеждаше по разни двуврати мерцедесчета, познай дали не му скочихме всички, добре взе едно мурано да се вози....

Дано съм успял да отговоря на въпроса на Александров, че и на теб, с палатката  :hilezh:

Е ти пък на 30 ни изкара, че сме побелели чичаци ли :D На мене още ми искат лична карта тук таме като си купувам цигари :D И защо след 30 да не караме двувратки или кабрио? Това пък разсъждение ме утрепа. Мога да ти кажа, че в белите страни съм виждал именно хора на средна възраст ( 35-40) да карат ебаси бруталните машини, ма сигурно там са се объркали нещо. След 30 само комбита и смърт ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И на 20г от къде кинти за кабрио?

Не е казано, че се полага на всеки, който може :) 
Аз познавам не малко хора, които имат ''кинти'' за кабрио, ама не дадени отгоре, изкарани ;)
Ей го и автора, младо момче, приготвил 12 бинки за кола. 
И аз до скоро карах 4Ф, пък нямах 21, тей че не е като да няма....а още колко има, дето са им ги купилиии  :hilezh: 

@kosio, не се хващайте за цифрата. И аз съм живял малко в ''белите страни'' (разбирай гадното Дойче), и аз съм видял че поршовете се карат от побелели чичаци. Не са могли да си купят такива коли когато са били по-млади и сега милеят по отминалите години. Не е ли това криза на средна възраст? За да караш скъпа кола на млади години трябва или да ти я купят родители, или да ги изкараш. Там се изкарват много по-лесно от тук 1-2к ойро на месец дори и като току-що завършил училище, ама 1-2к ойро не стигат за тия неща.... За по-големите пари пък е обратното, 'щото не Америка, България е страната на неограничените възможности. В ''белите страни'' поршове да могат да си позволят хора работили доста години, докато натрупат опит и се издигнат, та да може да има порш мъни салъри, примерно. Тука може хиляда неща, стига да имаш 18. Това като отговор към сравнението с ''белите страни''. Още в първия пост по тая тема казах, т'ва е лично мнение, не ме убеждавайте в обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Ти си мислиш е така, скачаш до МладоС 3 и арееее... готово, газ и ръката на подлакътника...

Не става така тая работа.....

Абе не ставала, въпрос на късмет си е винаги. Явно обаче при Ауди трябва повече търпение, тъй като очевидно процента на продаваното да е скапано, в много случаи е доста висок. Последните ми не помня вече колко коли (над 10-12 годишни разбира се :nixweiss: ) сигурно 4-5 броя даже и в сервиз не съм ги карал. Пробвам, гледам за течове, пушеци това онова и взимам. Благодаря на Господ, но последващ ремонт на нито една от тях на нещо различно от окачване или някоя дреболия, не съм правил. А не е като да кажеш, че не съм ги водил по сервизите през известно време, да виждат периодично състоянието им. Не са били и супер евтини, но не и за повече от 10 бона в лева. Като чета обаче за цифрите за ремонти при Ауди, по-добре човека да се взира здраво...........до колкото може!

Иначе и аз повече от седмица две за покупка на кола не съм имал, като включим от началото на гледането на обявите, до изповядването на сделката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Пеевски е карал кабрио на 20, щото беше директор на корабостройтелницата и си беше бизнесмен:-) Та незнам как по друг начин ще имаш пара на 20 така че е най нормално да караш спортна и скъпа кола на 30-40:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах го и аз оглеждам мпс-та в тоя бюджет горе долу. Вчера видях сефте смислено изглеждащ 4ф, отворих одеве да видя къде е адреса, че да ида утре ииии кор, няма я обявата.
А б7 с 2.0 бензин май има 2 или 3 в цялото мобиле. И не изглеждат мн читави...


П.п. И кво да не си мисля за мх-5 за след година две , че ще съм чичак ли... Баси, тамън ще се е появил някой върнат лизинг...

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

същото, че изглеждат смешно в кабрио. 

Двуврати купета и спортни коли се карат докато си млад, като станеш семеен вече си избираш разни по-семейни коли, четириврати седани/комбита, ванове и т.н.

Пак казвам, не, че на 30 сте престарели, няма точна възраст, всеки старее различно, просто няма как да видя на светофара посивял чичко в боксер и да не си помисля че го удря кризата на средна възраст. Баща ми до скоро се заглеждаше по разни двуврати мерцедесчета, познай дали не му скочихме всички, добре взе едно мурано да се вози....

Дано съм успял да отговоря на въпроса на Александров, че и на теб, с палатката  :hilezh:

 

 Ми не си прав...но ще ти трбява време,за да разбереш...баси като можеш да имаш няколко коли 2-3 и т.н. все пенсионерски ли ще си купиш, ако за основен/и имаш семен автомобил/джип и т.н. ?

 

Едит: Оправдавам се и аз с 2 кабриота в гаража...след 30-те год... :)

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...