Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Айде и централната конзола смених и заспа. Мнооого по-културно е направено от 4F! Има десет букси повече сигурно за махане, но като цяло всичко е много добре измислено, няма щипки да се трошат, да скърцат и тн.

 

IMG_8116.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой успявал ли е да подкара видео клипове на малката навигация (RMC)? Ако да в какъв формат е картата и видеото?

Гледам един го е подкарал през стар айфон и AMI порт-а, но аз такъв порт май нямам.

Редактирано от Hristov3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMI не предава видео сигнал, няма как да го е прекарал от там. Всяко MMI мисля, external AV където може да включиш каквото се сетиш. Не съм сигурен обаче дали на мен това не ми се появи като сложих тунера сега като се замисля. Иначе и на голямата навигация трябва да уцелиш формата и кодека с който рязано видеото, че е доста капризно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тунера се появява ав 1 и ав 2, аз лично съм си сложил Google Chrome Cast и си пускам каквото искам от тубата или от приложения за телевизия. И на 10на колеги съм го направил[emoji6]

На 2g и на 3g съм го правил

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой имал ли е проблеми с модула който е под задната седалка по средата?Като се удари седалката по средата,и изписва куп грешки на таблото.И след като угася за 5-6 секунди,и запаля,колата сама си ги трие грешките и всичко е нормално.Не знам това подлежи ли на ремонт,или направо ново в Порше?Ако някой е имал такъв проблем,нека сподели как го е оправил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също светят лампи и съм забелязъл, че почти винаги става като седи някой отзад , в началото ми казаха че е модула за въздушното , но нещо ме съмнява ,да не стане проба грешка , предстои ми по подробно търсене на проблема 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,някой има ли идея от къде мога да си намеря тази лайстна или дали някой ги прави понеже моята е доста надрана.

54730683_2363646467246382_1932832839087161344_n.jpg

55604892_405579446671269_1870287717141577728_n.jpg

Редактирано от emo1122
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13/3/2019 at 12:39, N1995 написа:

 

Ей такъв комплект мога да ти дам перфектен за 300лв. че сега поръчах друг.

Питаи дали ги е продал 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам  20ки летни 

Може ли някой да сподели на колко да ги напълня с въздух.

На вратата пише

предни на 2.8

задни на 2.7

за трима човека.

Обаче ми се струват много надути и возията е малко твърда.

 

Редактирано от niko77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/26/2019 at 6:31 PM, niko77 said:

Колеги имам  20ки летни 

Може ли някой да сподели на колко да ги напълня с въздух.

На вратата пише

предни на 2.8

задни на 2.7

за трима човека.

Обаче ми се струват много надути и возията е малко твърда.

 

 2.2-2.4 , аз лично си ги правя на 2.2 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имате ли видеорегистратори? Има някви китайски дето влизат в оластмасата на огледалото и изглеждат все едно няма?

 

https://m.nl.aliexpress.com/item/32950987695.html?pid=808_0009_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32950987695&aff_trace_key=f8bf5aa9472b42f896f79ce54c8984be-1548009995614-04682-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=7603amp-aqNaich-2hXQ5AmkBuuSYA1554139736734

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с minI 0806 и е достатъчно малка за да не се забелязва, освен това се сваля за секунда иииии абе добре е. Бих си взел последната 0903 -06 евентуално ма чакам тази да се омаже нещо и тогава 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, имам няколко въпроса/проблема свързани с VCDS.

1 - Спря да ми работи асистента за дългите. Скоро се наложи да карам вечер извън града и забелязох, че дългите не се пускат автоматично след като чукна лоста напред. Имам 2 обяснения за проблема и ще се радвам да кажете според вас кой е по-вероятният.

 - Преди 2-3 седмици пипах адаптацията на high beam assist. и УЖ го направих да се пуска от 40км а не от 57км/ч както е по заводски настройки. Днес влязох за да го върна на 57 и вдях, че беше на 58 (не знайно как).

- Втората потенциална причина е, че по д/г същото време оставих колата за да боядисват предната броня, четох в audizine че при едно момче също се е случило след посещение в сервиз. Въпросният сензор за дългите къде се намира, в бронята или горе зад огледалото за обратно виждане? Има ли шанс да са го свили в сервиза?

 

 

2 - Пак след ръчкане на VCDS забелязох, че след като отключа колата през дена, веждите не светват докато не запаля. През нощта светват късите + веждите, а през деня по мой спомен светваха само веждите като се откючи колата.

 

 

Пак в audizine, четох че 1-вият проблем се случва при хората след разкачане на акумулатора, дали има шанс тези които ми правиха предната броня да са разкачили акумулатора и от там да са се занулили някой настройки в компютъра на колата? Може ли да ми кажете какви трябва да са настройките за да работят горните 2 функции?

 

 

 

 

3 - Третия въпрос е свързан с опцията за автоматично активиране на ръчната, когато се сложи колата на P. Имам 2 такива опции с почти еднакви имена в менюто за адаптация, и двете съм ги активирал, но колата не активира ръчната като дам на P. Някой успял ли е да подкара тази опция?

 

 

Колата е a6 2012, LED фарове, автомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Знаете ли лесни начини за включване на DAB радио към MMI (нещо което да е в жабката или подлакътника)? Трябва ли непременно отделна антена и какво бихте посъветвали?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз имам, да ти кажа, че понеже разглобявах за да ретрофитна тунера, са отделни антени, у-во за в MMI-a би било супер ама си трябва антени за сигнал, като цяло не мисля, че ще ти се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...