Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 9 часа, GRUEL написа:

Е, и чукане ще има... Аман от "можещи" да паркират...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Цялата ли ще се боядисва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги свалих акумулатора и след като го закачих ми светна една лампа, мисля че е за ESP, и също не мога да обуча централното. Ако знае някой точно как става, моля да сподели. Опитах да дам на контакт и да натисна бутоните но не ще. И също защо светна тази лампа.

20170605_105651_HDR.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като покараш малко (100/200 метра) трябва да изгасне сама.Относно обучаването на дистанционното-даваш на контакт задържаш за няколко секунди едното от двете копчета(не помня кое точно) и пробваш,трябва да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Както може би при почти всички от нас, страничните капаци на корите в багажника на b7 avant(тази с мрежичката и другата на буфера) не прилепват/не затварят добре и при преминаване през неравности потропват..:@ Някви предложения за решение на проблема?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е решение на проблема.

На предишната кола го имах,не знам оригинално ли си е било или в последствие е слагано.

Но нямаше тропане,нямаше падане на капака.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/435109-Audi-A4-B6-S-line-(Red)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се отворят хиляда пъти тея капаци на корите в багажника,така става.Чак пък да потропват.

Има и друг случай,но при движение по път с неравности.Щората на багажното пространство излиза от жлебовете и се навива сама.И който не очаква,се шашка.

Части от линка който даде колегата преди мен,съм поръчвал от @Raino.Доволен съм.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, svoenraven написа:

Ето това е решение на проблема.

На предишната кола го имах,не знам оригинално ли си е било или в последствие е слагано.

Но нямаше тропане,нямаше падане на капака.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/435109-Audi-A4-B6-S-line-(Red)

Мерси, колега! Гледах и четох, но нещо не мога да се ориетнирам. Те и изображенията не излизат при мен.

Редактирано от EvgeniLalov1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, tonko2.0T said:

... Щората на багажното пространство излиза от жлебовете и се навива сама. ...

 

При мен отвреме на време, май като я понапече слънце, почват от време на време да цигъркат двата и държача в леглта си.

Ще взема тия дни да помисля ако може да се лепне нещо там, че не е приятен звука ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.audisport-iberica.com/foro/topic/183142-mini-brico-b6-avant-solucion-al-cubrequipajes/

От както ги сложих вече 3 години като минавам през неравности забравих за този проблем, лява и дясна са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, royce написа:

 

При мен отвреме на време, май като я понапече слънце, почват от време на време да цигъркат двата и държача в леглта си.

Ще взема тия дни да помисля ако може да се лепне нещо там, че не е приятен звука ...

Аз им сожих от термосвиваемата шлауха, тя е тънка и шумовете изчезнаха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, lorda написа:

https://www.audisport-iberica.com/foro/topic/183142-mini-brico-b6-avant-solucion-al-cubrequipajes/

От както ги сложих вече 3 години като минавам през неравности забравих за този проблем, лява и дясна са.

Имаш ли спомен като цена колко са били горе долу?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги намерих за $33.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета да препоръчате препарат за почистване на табла за така притенциозния материал на нашите B6/B7ци? Като ходя на автомивка не им давам да бършат и да търкат вътре, че мамата си *****.

Даже мисля да спра да я мия по автомивките с обслужване и да започна да я си "къпя" сам, но и за там трябва да се информирам с кви препарати се случват нещата. Чувам и знам, че безконтактното не е много гот, но да я търкам с гъба и автошампоан.... представям си как ше се надере после. Колкото и да се изплакне преди това, все си мисля, че остават някви прашинки или подобни и при търкането ще стане чудо.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш впредвид под "претенциозни табла"? Освен бутоните и кекавото им покритие, таблото на B6 ми се струва доста добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, като цяло материалът доста лесно се наранява и на копчетата, и на дръжките на вратите, и на средната конзола(особено, където се търкат краката ми), и на/около ръчната спирачка, и други също. 

Карах и все още е при мен една B5-ца. Струва ми се, че при нея нещата стоят по доста по-различен начин. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те. Барчето вярно се люпи. От декоративната лайсна нагоре обаче няма проблеми. Моето барче е цялото обелено така че поне изглежда еднакво :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как да изключа автоматичната задна чистачка, когато включа задна и предните са пуснати тръгва и задната, колата е B7?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега,

 

Лоста на чистачките има ход нагоре, надолу, напред по посока на движение на автомобила и назад. Мисля, че твоя е в позиция напред. Дръпни го към теб.

 

 

Редактирано от EvgeniLalov1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Има функция при която включвайки задната предавка се включва еднократно(мисля че) задната чистачка. В кодинга на колата трябва да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета да препоръчате препарат за почистване на табла за така притенциозния материал на нашите B6/B7ци? Като ходя на автомивка не им давам да бършат и да търкат вътре, че мамата си *****.

Даже мисля да спра да я мия по автомивките с обслужване и да започна да я си "къпя" сам, но и за там трябва да се информирам с кви препарати се случват нещата. Чувам и знам, че безконтактното не е много гот, но да я търкам с гъба и автошампоан.... представям си как ше се надере после. Колкото и да се изплакне преди това, все си мисля, че остават някви прашинки или подобни и при търкането ще стане чудо.

 

 

http://www.bulmotors.com/nz-nextzett-cockpit-premium Преди беше с друга опаковка.

Ползвам го от години и таблото е като ново. Няма и точка обелено.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега се замислих... на баща ми B6цата, кагото използва лоста, за да напръска стъклото, чистачките правят няколко такта, докато сържиш и след като пусне те сами правят още вдин такт. И тояа ли е до настройки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...