Jump to content

3.0 TFSI 2014


4opar

Recommended Posts

Ето какво се получи от моя проект :) Още не е довършен,ще кача снимки на финала :)

 

IMG-1493908824325-V.jpg

Една такава пластмаса,ако може някой да помогне ???

Ето снимка

IMG-1493208926731-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 152
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Купих от някакво момче продава крушки и ми продаде тази пластмаса.

Преди 9 часа, Raino написа:

S6 визия ли постигна ?

Аз също трансформирах моята като почнах от генерацията. Ако имаш питания съм на линия :)

Изпрати някоя снимка колега,да видим как изглежда като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакъв мейл или ми пиши на Viber на телефона от подписа ми - 0899670033 и ще ти изпратя. :)

Не искам да качвам снимки на публични места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 МНОГО приятно съм изненадан от това А6 3.0 Т ,за моето каране си е много динамична колата и за момента не мисля да я пипам.

Динамична и приятна кола за каране!!! 

Имам един проблем с нея,не ми работи лявата седалката и се съмняваме в един кабел под мокета,но не може да свалим седалката,защото е спряла в задно положение и не можем да развием задните два болта.Ако някой има идея как да я сваля,ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Плюсовия кабел прекъснат до обувката ...нищо работа,но голямо приключение :)  Подавай ток на мотора да я изместим на пред......сваляй седалката ........ филмче

Ето ми проекта готов,като се има в предвид,че това не е моя цвят,се получи добре.:hilezh:

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си я караш с здраве и без аварийно ,   а отностно писаното за времето за реакция няколко мили секунди :) много ми е интересно как го е измерил колегата :) и знаели колко милисекунди е едно  мигване ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да го мери, това са технически данни за кутиите, зададени от производителя. Двоен съединител(S-tronic) сменя за под 10мс, ZF8(Tiptronic) с хидрото прави същото нещо за 200ms, кото го прави на практика, най-бързият конвенционален автомат на пазара към момента...

https://en.wikipedia.org/wiki/Shift_time

Shift times[edit]

  • A long shift time is considered anything over 625 ms[1]
  • The average manual car driver: 500 ms - 1 s (vertical gear changes e.g. 1st-2nd, 3rd-4th, 5th-6th): 1s - 2s horizontal gear changes (2nd - 3rd, 4th - 5th, 6th - 7th). As well shift times can change depending on gear throws (distance between gears), its easement of movement, ergonomics of lever and age of gearbox.[citation needed]

Gearbox shift times (Fastest to slowest)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, ivo.petkov написа:

Да си я караш с здраве и без аварийно ,   а отностно писаното за времето за реакция няколко мили секунди :) много ми е интересно как го е измерил колегата :) и знаели колко милисекунди е едно  мигване ?

 

Благодаря колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше , че една кола не е само скоростна кутия , всеки един агрегат , котролер  има своето време за реакция , няма как като натиснеш газта  и няколко милисекунди по късно да летиш :)  както се пишеше в началото на темата  , а като няколко разбирам 1-10-20 ms.Не съм на 100 % сигурен но си мисля , че  и дори педала на газта не се сканира по бързо от 1мс ,,  тук не споря  нямам инфо може и да греша.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е настъпен дорай педала на газта след старт 1-2 е 8мс без загуба на мощност след това 2-3та и т. н. нагоре, надолу сваля малко по-бавно за синхронизацията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Много странно,колата ми е ограничена на 210 км. някой имал ли е подобен случаи ??? :)  Много добре си върви,но на 210 връща газта и задържа на 4000 оборота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди да затворим темата искам да кажа,че съм МНОГО ПРИЯТНО очарован от колата. Ако някой се чуди дали да си вземе бих му препоръчал без грам притеснения ,ако я сменям пак ще е бензин или 3.0 (333 коня) или 4.0 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Дойде момента да пробваме 3.0 Т(333 коня )  Сега пиша писмо на дядо колега и след нова година да я пробваме има ли разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи я продаде,Браво!Не мисля ,че ще усетиш разлика с 333к.с. Пак ли взе А6?

Друго питане само:От къде взе праговете и цена,а също и бронята? И дали слага онази генерация от РС6?Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, plamen sf написа:

Значи я продаде,Браво!Не мисля ,че ще усетиш разлика с 333к.с. Пак ли взе А6?

Друго питане само:От къде взе праговете и цена,а също и бронята? И дали слага онази генерация от РС6?Мерси!

Да пак взех А6,но по новичка на 27 000 км 2016

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На 11/11/2017 at 22:47, plamen sf написа:

Друго питане само:От къде взе праговете и цена,а също и бронята? И дали слага онази генерация от РС6?Мерси!

Същото искам да питам и аз.

А какво направи с американските фарове? Успя ли да ги продадеш или беше ударена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...