Jump to content

Мнение за А4 Б6 1.9 4х4


Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като вземеш някоя кола,още при първото обслужване,ще разбереш дали си е струвало или не.

Тук е форум и всеки си дава мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е мнението да е коректно,ако не по добре да не се дава, един авомобил можеш да го разбереш само на място, не е сериозно тва със снимките 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да всъщност не виждам смисъл да се пита за кола по дадена обява,ако колега може да съдейства с мнение от място -да, но такова питане , „какво ще кажете” не мисля че може да се очаква някакъв коректен отговор само от снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/4/2018 at 9:35 PM, M Petrow said:

Като чета 50% от написаното се чуда дали не сте си копували колите от някоя друга галактика, „боядисвана с баданарката ,мазан волана, шита седалката”. Как лесно ги познавате тия работи само по 3 снимки. Тва момче ако ви слуша требва цял живот да върти педалите 

Няма нищо лошо да се освежи захабения салон, но да се маца така вандалски по напукана кожа без да се заличи напуканото и то частично по салона, за мен е мърлявщина с цел да се мине максимално тънко и да се прикрие, а не да се освежи истински. Затова казах, че си правя негативни изводи за начина на подръжка на автомобила.

И да, мога да позная боядисван, претапициран или просто намазан с препарат детайл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ще хвърлите ли око на тази? Заслужава ли си да ходя да я гредам? https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11511366980609739&slink=5qk2vx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма детайл по колата дето да не е с дефект. За тези пари, ако ще не куатро ми ратрак да е, не си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая последната, ако е 163 конье - не трябва ли да е с 5-скоростна кутия? Или съм пропуснал някой момент, когато са започнали да им слагат и 6-скоростни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Ek3eky7opa написа:

Колеги харесах едно А6 2.0 TDI 140 коня, доста запазена, салона е като нов и мисля да отида да я видя..

Ти отиваш в съвсем друг клас. Нали говориш за  4F - C6?

Имахме тука един симпатяга с прозвище ЕНЧО, но той нещо се позагуби. Той търкаляше такова Ауди. Ако все пак се появи много неща ще научиш от него да знаеш! :hilezh:

 

МММ1 - погледни в обявата града - Айтос. Аз само това щом видях и веднага ми се изясниха нещата. Явно не знаеш що за индивиди населяват иначе нелошото градче недалеч от Бургас.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-постната А6 (4F) дето съм виждал,с тоя мотор на това купе,ако ще първия собственник да е бил козметик.

Не бих дал 10.000 лева за тоя клас кола в този си вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнено с (В6) за 10.000 лева със все и може би С-лайн е с най убития мотор,с куп проблемни датчици и електроники дето си има като болежки модела и гол като пушка както вече споменах.

За какви совалки говориш Ти,просто не схващам.

Окачването ли,джантите ли,интериора ли,мотора ли,екстрите ли?

Ааа прав си като пространство ако ги сравняваме имаш право.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва. Даже, като го гледам толкова опростен и гол, ми вдъхва доверие, и като един невиден снимка гуро-мастрер, бих го взел. За тая цена може да се намери А3 Sprotback, същия мотор и оборудване, което не знам с какво е по-добро от това А6. Все пак сме масони. Кой би го бутнал няколко релета и датчици?

P.S.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11504284671067401&slink=5uqdkg

аз се заглеждам в това.

Редактирано от sweetlioo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, sweetlioo said:

И на мен ми харесва. Даже, като го гледам толкова опростен и гол, ми вдъхва доверие, и като един невиден снимка гуро-мастрер, бих го взел. За тая цена може да се намери А3 Sprotback, същия мотор и оборудване, което не знам с какво е по-добро от това А6. Все пак сме масони. Кой би го бутнал няколко релета и датчици?

P.S.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11504284671067401&slink=5uqdkg

аз се заглеждам в това.

 

Ти побърка ли се? Талянски кош на метан, това е поне на 600к :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...