Jump to content

Мнение за покупка на кола А6 C6 2.4 бензин


Recommended Posts

Колеги  мнения ми трябват за конкретна обява:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11531908459262984&slink=8628ad

Нещото което най ме привлича  е 1 година или 60000км  гаранция която била   в писмен вид(договор).Попитах го за скоростите и той ми вика:какво за скоростите...те нямат проблем с скоростите :hilezh:-Мултироник...

Давайте мнения че остана без кола и ша взема да сваля някой килограм от ходене пеша :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери какво включва гаранцията. Едва ли ремонт на мотора и мултитроника. Колата изглежда добре на снимките. Тествай я и ако е добре я отнасяй. Задели си няколко хиляди лв за непридвидими ремонти.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако километрите са реални, напълно е възможно да няма никакви пробелми със скоростите.

Каква ли гаранция за мобилност може да осигури една автокъща, за мен това си е вид маркетинг, явно колата е взета с история, за това търговеца е сигурен в качествата на автомобила. На място с вагком-а и гледаш кое-как е и ще си договорите гаранцията.

Колата видимо има доволно много екстри.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, sunshai написа:

.....те нямат проблем с скоростите :hilezh:-Мултироник...

 ... ша взема да сваля някой килограм от ходене пеша :hilezh::hilezh:

Защо е написал в обявата 4х4? Доста търсени са тези цил. блокове из автоморгите.

Вчера по доста сериозно нагорнище ме изпревари едно такова review  Може да пробваш ...B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки и на мен ми изглежда доволна :flehan:,каза че при гаранция цената е това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как се усеща този мотор на това купе с автомат ? Предполагам за да върви трябва да се поддържа над 3х об.? И специално този мотор  BDW има лоша слава от към разход на масло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е това моята кола...ходих гледах я,спукан преден прозорец,избеляли стопове на капака,доста външни забележки...няма резервна гума,още докато въртеше на стартер и веригите изтропаха...акумулатора леш...EPC светеше...Мамка му,една кола гледах и се отчаях...

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веригите ако те притесняват, просто пропусни модела. Рано или късно им идва времето. 

Резервна гума се купува бързо, лесно и евтино, акумулатор също. 

Само EPC е притеснително, но може да се окаже някоя дреболия по SAI системата.

 

Направете сериозен коментар, оправи си я и си я карай, ако наистина ти е харесала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега този двигател за това купе мисля че не е достатъчен. Карал съм и съм се возил доста на по-старото купе с такъв двигател,вади звук,но до там... доста е тромава.Карал съм също и 3,2 бензиновия мотор в седан 2005,там нещата са малко по-добре.

Но щом си я видял днес и не ти е харесала...минавай на следващата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sunshai написа:

.Мамка му,една кола гледах и се отчаях...

Поне си я видял. Ами ако дойде по поръчка от вън и вече си я платил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Vlad91 написа:

Колега този двигател за това купе мисля че не е достатъчен. Карал съм и съм се возил доста на по-старото купе с такъв двигател,вади звук,но до там... доста е тромава.Карал съм също и 3,2 бензиновия мотор в седан 2005,там нещата са малко по-добре.

 

Викаш 2.4 е доста тромава,  3.2 е малко по-добре , ама 1.9тдито си върви яко, а? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при А4 Б6 1.9 ТДИ 131к.с. на гаранция върви по добре от 2.4 в А6 ,а и не харчи в сравнение с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сигурно, щом си казал...

Що мислиш така? Мислиш че А6 е по-тежко ли ? :lol:

 

https://www.auto-data.net/bg/audi-a6-4b-c5-2.4-v6-30v-165hp-4701

https://www.auto-data.net/bg/audi-a4-b6-8e-1.9-tdi-130hp-4360

 

222км/ч макс. скорост , срещу 210.

9.2 сек ускорение до 100 срещу 9.9

 

30 коня отгоре са си 30 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако гледаш какво са писали производителя на автомобили...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е напиши ти нещо, сигурно си по-умен от производителя.  :lol:

 

 Убеден съм, че 1.9тди върви като 200 коня и гори 3.5/100, а от завода са му объркали числата като са писали книжката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм и с 1.9 и с 2.4, няма кой знае каква разлика в усещането за тяга.....разбира се цифрите говорят в полза на бензина, което е неоспоримо. И в двата случая спортните амбиции са отрязани..... това не са мотори, с които трябва да очакваш чудеса във вървежа. Единствено разликата в разхода на гориво е...... колосална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е баш така. Ей виж косьо85 (например) с 3.0тди и чипс в В8.

С'я S4 B7 изобщо не ги броим, и добре че RS4 B7 в БГ са малко :lupe:

И не се засичат по пътищата, иначе.....В8-цата на косьо85 е :magic:

За разхода е ясно......180-200 е 8/100 :hilezh:

Та какъв смисъл има от това 2.4 :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, JusttRelaxx написа:

Те турбодизелите ти дават усещане за тяга, ама за жалост е само усещане. 

В случая с 1.9 в общи линии е така. Като цяло има невероятно бързи дизели, особено в моторспорта, и това също е неоспоримо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси и темата...ко питах ...ко ми казаха :nixweiss:...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...