Jump to content

2.5tdi +360hp


Recommended Posts

Честита Коледа и на теб и всички останали!

 

Малко шлосер бях аз, установих че окомера ми работи безотказно.:D

Та  заради нуждата от  матрица за изработката на тръбите си сглобих един мотор за си пасвам размери.

При изработката не са ползвани никакви измервателни инструменти и белези... Изкуство с една дума.:lol:

 039213197.jpg

039213196.jpg

039213205.jpg

039213206.jpg

039213212.jpg

039213213.jpg

039213217.jpg

039213216.jpg

 

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То само е събрано, не е фиксирано на повечето места даже, защото не са готови още фланците..:zustimm:

Отделно такава кривина се получава, защото съм изместил турбината назад. настрани и нагоре...иначе опира .

 

П.П.

Аве кво разбираш Ти, от изкуство...там мерки нема. Такова е виждането на автора, или го разбираш и харесваш или си...(бем ли го как се казва):lol:

 

 

 

 

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да тръгне, ще му се случи ето това...2.2bar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би, ама това няма значение.:rolleyes:

По темата, купих си джанити с гуми за проекта, 17-ки разглобяеми... нали ще му давам и фейс на урод. гумите са на 4-5к  и по-малко от година, ама нито размера знам, нито марката...

Така пазарувам аз.:lol:

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам нито колко им е ЕТ, нито колко тежат, харесват ми, което е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това прозвуча като: купих си кола, червена, ма не знам каква е... :lol: Иначе колегата по-горе е прав.... Ше утепаш едни 50-60 коня с тия Жанти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ставане стават.

Ма тежат като ипотечен кредит на врата на разведен матричар пенсионер. Въпросът е дали ще фитнат във веждите, понеже тези 17 ки са ЕТ 25 и са само за оуроуд, понеже той е с големи изнесени вежди. На обикновена А6 С5 ца, почти на ръба на стоковите вежди застават ЕТ 35. Тааа, ще станат, гаранция, но дали няма да раздуят сами веждите при неравности, божа работа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, FSH said:

За ставане стават.

Ма тежат като ипотечен кредит на врата на разведен матричар пенсионер. Въпросът е дали ще фитнат във веждите, понеже тези 17 ки са ЕТ 25 и са само за оуроуд, понеже той е с големи изнесени вежди. На обикновена А6 С5 ца, почти на ръба на стоковите вежди застават ЕТ 35. Тааа, ще станат, гаранция, но дали няма да раздуят сами веждите при неравности, божа работа.

Ще го кара на "накокържен" режим и няма да има ядове :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама още ли не сте разбрали, че сменявам и магаре с тампони, предна маска, шенкели, калници, вежди, прагове, решетка, броня, всичко от урод... къде виждате логиката да не влезнат?:nixweiss:

 Тежки, леки, ...квито такива, харесват ми.  може после да си ги оставя за зимни.

Днес погледнах, гумите са....Дебица 225/55...изпаднах от класацията дева, са @IVO,  ще ме нахока, че съм циганин тънкач и  ще пейстне личните съобщения,  където заплашвам,  че ше  го бия.:hilezh:

Сори Батка, не видях, ше ме запростиш. И обещавам другите ми гуми да са Мишлен, от скъпите.:lol:

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, писахме преди време в друга тема...  но колкото и да редиш части от урод в А6, няма да се получат нещата с 225/55/17 или по-голям размер, дъното на колата е различно, под друг номер е. Конструкцията при подколаниците е различна, общо взето, въпреки визуалните прилики, урод си е различна кола от А6...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...