Jump to content

Дали ще има проблем при регистрацията


Recommended Posts

Здравейте,

Харесал съм си Audi А3, което е било с двигател 2.0 FSI, който пък е сменен със 2.0 TFSI BWA в Германия, въпросчето ми е, понеже колата не е регистрирана

дали ще имам проблем с регистрацията на колата когато минава в КАТ, има си налични фактури за смяната на двигателя

количката е на супер цена и много ми грабна окото за това ми е трудно да се откажа без да знам дали ще е проблем реално.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш документи за смяната на мотора, не би трябвало да има проблем.

В тези документи описан ли е старият мотор, или е просто фактура за труд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го смениш тук да. Ако колата е купена с документи, доказващи смяната, не би трябвало ... смисъл, колата е карана там, минавала е прегледи, валидна застраховка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11555513866534752&slink=e28bm8  ето я количката на снмките се виждат и документите

мисля, че в единия си е описан мотора не е просто фактура за труд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая A3-ка е далеч от "супер" и "хващаша окото". Протрити седалки, климатик вместо климатроник, селски тунинг на предния капак (не се знае дали не е преживала някой удар) и не на последно място - възможен проблем и разправя с регистрацията. Моят съвет е да пропуснеш тази кола. Ако не можеш да си позволиш читаво 8P, по-добре се огледаи за някоя 8L facelift-ова - за тези пари може дори и да намериш четиривратка. 🍻 :) 

Редактирано от Yavch0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Yavch0 написа:

Тая A3-ка е далеч от "супер" и "хващаша окото". Протрити седалки, климатик вместо климатроник, селски тунинг на предния капак (не се знае дали не е преживала някой удар) и не на последно място - възможен проблем и разправя с регистрацията. Моят съвет е да пропуснеш тази кола. Ако не можеш да си позволиш читаво 8P, по-добре се огледаи за някоя 8L facelift-ова - за тези пари може дори и да намериш четиривратка. 🍻 :) 

Ще те послушам и ще търся друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотален гроб е това, макс 2004-та е колата, капака не е сменян при преминаването към цяла решетка, а е преправян доста цигански.

Седалките са топ :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 31.01.2020 г. at 0:20, zhelyazA6 написа:

Автора пита, други двама звънят телефони....

Тая бангия ще се окаже рядък, нешлифован диамант

хахаха 

да се оказва квото ще

аз си взех 1.8т, 150к.с 4х4, 4 врати, 2001г.

сега му слагам газчица и съм капитан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...