Jump to content

Ауди А4 3.2 ФСИ 14000лв


Recommended Posts

Продавам си количката.  09.2008 година на реални вече 133000км.Колата е с обслужен двигател (вериги, банани, ремъци, обтегачи, гарнитури, свещи, малсен и въздушен филтър, филтър на купето, почистени дюзи) сменени маслата на скоростната кутия и диференцяла. Само фреон трябва да се налее. Нови двоино винтелирани предни дискове, задни вентилирани дискове. Пребоядисана е септември 2018. При интерес 0886694933 

FB_IMG_1584276700339.jpg

FB_IMG_1584276674918.jpg

FB_IMG_1584276689375.jpg

FB_IMG_1584276668706.jpg

FB_IMG_1584276684495.jpg

FB_IMG_1584276680696.jpg

FB_IMG_1584276678214.jpg

Редактирано от Bars4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано, нещо обаче българина няма интерес към този двигател, а реално скъпото съм го обслужил вече и двигателя е чук, трябва само пари за гориво 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 minutes ago, sweep said:

С тези подробни снимки и атрактивна цена, вярвам бързо ще се продаде...

Прекалено ти е фина иронията... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако поддържаш тезата че колата е добре обслужвана е добре да оправиш климатика. Ако трябва да се налива фреон значи изтича.

 

Редактирано от CVT
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно,  да продаваш кола без фреон значи нещо не е ОК, което моментално изключва всичко в тезата поддържана кола.

Да не говорим, че снимките са ужасно неясни, левият борд на шофьорската седалка за кола на 133к е размазан направо, а и като цяло дори на 3.2FSI, каквато имах преди 2 години, веригата се беше предала на 175к, а не рано рано.

Опааа - това мултитроник на предно ли е? Това е като коронавирус на 3.2бензин ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 133К и вече пребоядисана? Това е Audi, не стар Opel...ако не е имало удар не виждам да има причина за пребоядисване. Вярно е 2008, ама това са километрите, и са наистина реални...в което се съмнявам.

 

Ти мани километрите, ми да смениш всичко най-скъпо в тоя мотор, па да ти тече фреон... нещо не се връзва. И всичкото това за 14 бона. Че за тия пари 4F от тая година ще е почти перфектен. Не говоря за цената дори, аз и на други места съм казвал, че не е най-големия фактор, ама да имаш пари за вериги и цялостно обслужване, а климата да си оставиш така да си тече и да нема фреон...

 

Поне на мен ме ми мирише на хубаво, пък знае ли се...може и да грешка. Даже бих се радвал ако е така. Само, че обяви с цена в заглавието си целят привличане на внимание, което ще рече цел "отърване", а не продажба. Освен ако не са и сменени въпросните части, които в куп са половината цена на цялата на колата, и фактурите не са фалшиви. Щото съм виждал лично с очите си фалшиви документи и как пише едно, а ти вадиш друго...

 

Може па и да не е така. Не знам. Ама ми мирише на лошо. 3.2 не е 1.9.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Veli_907 написа:

На 133К и вече пребоядисана? Това е Audi, не стар Opel...ако не е имало удар не виждам да има причина за пребоядисване. Вярно е 2008, ама това са километрите, и са наистина реални...в което се съмнявам.

 

Какво общо имат километрите с боята?

Една кола може да я караш само от увас до кауфланд, да и навъртиш 5000км за 10 години и накрая всичките врати, калници и брони да са ти очукани от некадърни майстори на паркирането...

....Или някой мил съсед да ти е теглил черти с ключ от край до край...

 

Редактирано от quаttro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.03.2020 г. at 20:11, CVT написа:

 

Много тъпо и тъжно ми става от типичните ви по български злобни коментари.Гледам по чужди форуми са толкова задружни и гледат да си помагат един на друг,тук само плюете и лаете.Колко ли от вас въобще карат или са карали ауди,камо ли да са го обслужвали както трябва? Последно пиша в тоя форум . 1 Повечето от сменените части са ми в гаража,фактурите също ги имам,понеже колата ми е на фирмата и съм изисквал,да имам фактури. 2 Колата след като беше свален двигателя за ремонт е бил източен и фреона и чак като се затопли го разбрах ,но с течение на обстоятелствата баба ми почина лятото и пари за колата нямах да наливам. 4 Колата я купих с надраскани джанти, предна броня и капак със забележки от камъни и тук таме някоя драскотина от отворвна врата на съседна кола. Заради каското реших да я пребоядисам за да може колата да няма забележки когато го правя. Обичам си превознитв средства и да, робувам им.5 проверявал съм колата в Ауди Бургас и  ми казаха,че е на реални километри. 6 левия борд на шофьорската седалка няма никви забележки,просто на снимката заради светлината явно на заядливия интернет трол му се е сторило нещо. Нищо де злобари винаги е имало и винаги ще има,бъдете живи и здрави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв злобен  коментар, аз ти казвам как да си продадеш колата по-лесно. Потенциалния купувач няма да гледа нито дали баба ти е починала, нито дали имаш фактури, а ще гледа климатика да работи. Само най-наивния купувач не би направил заключението, че след като няма фреон, значи фреона изтича и ще трябва той след това да се занимава с ремонт на теч.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Bars4 Напиши тая кола дали е 4х4 или е на предно, че не става ясно. Снимки с висока резолюция също е добре да се качват и т.н.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.03.2020 г. at 1:25, Eastern написа:

Именно,  да продаваш кола без фреон значи нещо не е ОК, което моментално изключва всичко в тезата поддържана кола.

 

Пичове, абсолютно изрядната поддръжка не значи, че във всяка секунда, когато изскочи дреболия, търчиш до сервиза. Когато дойде време да обслужвам, карам в сервиза и правя всички забележки от-до. После карам 8-10 месеца и ако в края на лятото ми изтече фреона не търча още същата седмица да го оправя, ако нямам време за това, щото си е половин до един ден разправия. Та определено не би ме спрял фактът, че колата няма фреон от това да я купя, още повече ако наистина има всички фактури за сменени вериги и тн. Другите дребни заяжданици също няма как да се гледат с добро око. Ако колата е на форумен гуру, хвалбите не спират - Ооо, само да имах парите", "О да, точно това е колата, перфектно поддържана" и тн и тн, но ако е някой с 5 мнения и се почва - "седалката е смачкана", "няма течност за чистачки, смятай другото как е поддържано" и тн безумни глупости...

Конкретно към любителя на , 2и5 тди, моята кола има нужда от боя всяка година след 10-15к км, защото я кара и жена ми, зажулва се тук-таме и се пребоядисва. Вкарва се в тесни гаражи и безистени и се дере от разни леваци по обществени паркинги, коментарът е тотално безумен отвсякъде. Просто не мога да повярвам колко л@йна изсипахте на сравнително интересна обява на доста адекватна цена. 

Пиша, понеже обявата ми привлече вниманието и я проверих, нужни са точно 30 секунди да влезеш в мобиле, да намериш колата и да разбереш, че е 4х4

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11584287156916367&slink=evmdgb

Държа да кажа, че не познавам продавача, не съм виждал колата на живо и нямам интерес от продажбата й. Просто дребните заяжданици в тоя форум са прекалено дразнещи, за да не се обадя. 

Редактирано от pampo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш като пуснеш обява тук трябва после да я търсиш същата колата в мобилето, че да разбереш с какви параметри е ... страшна логика заеви.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата тук си е за обява тук, мобилето си е за мобилето. Макар и аз да съм първия задал въпроса дали това е Ауди форум...все пак се предполага да е. И наистина едно от първите неща, които се гледат на място, преди пробен тест-драйв е климатика....фреона е не повече от 60 лв., зареди го и си спести главоболията и тия разяснения. Защото може наистина да си прав и аз не споря, че може и да е така - нито те знам теб , нито возилото, може и всяка дума го последната да ти е истина, просто е подозрително, а ремонтите по климата не са евтинджос. Така, че бутай фреона и щом не тече няма ядове. Ще си ги избиеш, все пак не я подаряваш , а продаваш. Е, да, налетите пари никога няма да си върнеш, но това важи за всички нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говорим за наляри пари, а за екстра, съществуваща още от 70-те години на миналият век.

Срамно е да продаваш авромобил за 5 цифрена сума и да твърдиш, че няма фреон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.03.2020 г. at 8:01, Bars4 написа:

с течение на обстоятелствата баба ми почина лятото и пари за колата нямах да наливам.

Човече, как кореспондира този коментар ТВОЙ с долния ти, бе, ти за някакви ултрамалоумници ни взимаш>?

 

  

На 29.03.2020 г. at 8:01, Bars4 написа:

 Повечето от сменените части са ми в гаража,фактурите също ги имам,понеже колата ми е на фирмата и съм изисквал,да имам фактури.

 

За мен си поредният лъжлив продавач, който като се регне в Ауди форум и си мисли, че е станал част от някаква секта, която ще му пристане веднага.

Айде да ни пуснеш номера на рамата на колата, ще ти кажа на кой да платиш 8 или 9 евро за цялата история, след което да я постнеш тук?

Устройва ли те? И ако не си лъжец, ми даваш сметка да ти възстановя аз парите.

 

 

 

Редактирано от Eastern
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола се появи на пазара на цена от 20 000 лв. преди няколко месеца. Не се заяждам. Казвам го като факт. Какво се е променило от тогава ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...