Jump to content

Recommended Posts

Мараба пичаги,

аре да видим колко сериозни сте били относно спамилнята. Ще я отворя, като ще се вижда само от група потребители от определена юзер група. Който иска да я вижда пише и чете вътре да постне по 1 пост тук.

Отсега да ви предупредя, който е с нежна душа хич и да не иска достъп до там. И отделно въздържайте се да храните хора, които не я четат и да ползвате вулгарни изрази по техен адрес.

Който продължи да спами от този момент нататък по други теми/мнения във форума да очаква бан. Този път спамерите си стойте в спамилнята и си дриск**** там. ОК?

Адрес на коментара
  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре де що изтрихте мненията? Искаше се да пуснеме по 1 пост, непишеше че не трябва да е спам.

Явно ти трябва помощ .. чети червения текст.

Адрес на коментара
Явно ти трябва помощ .. чети червения текст.

Прочетох и 3-те, не виждам с нещо да съм нарушил правилата, но щом казваш. Както и да е АЗ и Addicted също сме в отбора.

Адрес на коментара

Ники направи накрая един списък да се видиме, за да нема инфилтрирани деТствени госпожици и после некой па да ревне, че сме му изнасилили нежните сетива.

Адрес на коментара

И аз и аз. :hilezh: п.п. Ако я пуснеш ш ти викаме галено Хити. :blink:

Който продължи да спами от този момент нататък по други теми/мнения във форума да очаква бан. Този път спамерите си стойте в спамилнята и си дриск**** там. ОК?
Кво ще кажеш това правило да е в сила от утре. Да не Земе да се изпусне някой, ей така случайно. :blink:
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...