Jump to content

Recommended Posts

Хаоса около поръчките за пореден път ме навежда на една мисъл.

Моята фирма има разработка за електронен магазин. Споко, нищо не искам да ви продавам.

Безплатно можем да направим едно копие, което да се ползва от АКБ. Вътре въвеждаме нещата, които има за продаване (или раздаване), и всеки който иска, прави поръчка.

После всички поръчки, и данни на получатели са описани в системата и е лесно за обслужване.

После някой желаещ се заема с рапзращането из страната, а друг -- дава на сбирките на НИМ.

Да уточня че последните години аз бях този, който праща из страната, и после обира луфта защо куриерите се плащали, както и самите поръчки.

Т.е. следващия ентусиаст да се счита за предупреден :-)

Адрес на коментара
Хаоса около поръчките ...

Колега @Sag, хаос с поръчките на чаши няма, ако някой колега е усетил нещо подобно - да каже?

предложението за он-лайн магазина не е лошо, но пак опираме до "някой желаещ" който да се занимава с него - т.е. да сваля информацията, систематизира, да контактува с хората, които организират направата на различните артикули и т.н. ...

после и някой , който да разпредели самите продукти, да ги опакова, занесе до куриерите и т.н.

Мое мнение е, че който иска да направи нещо - намира начин и време. А и колкото повече хора се занимават с тия нещо - толкова по-добре. Все пак всичко е на доброволен принцип.

Адрес на коментара

Това за хаоса го писах на общо основание. Не за чашите :-)

Магазинът ще е полезен за всички начинания на клуба, не го предлагам без да съм го обмислил.

Достъп могат да имат произволен брой хора. Изпращането по куриерите поне за мен е лесно, ако няма друг вариант, пак ще го свърша аз.

И магазина ще настроя, и продуктите ще вкарам, само да има някаква организация и да ми се каже 1. приема се и ще се ползва, 2. какви са нещата за вкарване.

Адрес на коментара
Това за хаоса го писах на общо основание. Не за чашите :-)

Магазинът ще е полезен за всички начинания на клуба, не го предлагам без да съм го обмислил.

Достъп могат да имат произволен брой хора. Изпращането по куриерите поне за мен е лесно, ако няма друг вариант, пак ще го свърша аз.

И магазина ще настроя, и продуктите ще вкарам, само да има някаква организация и да ми се каже 1. приема се и ще се ползва, 2. какви са нещата за вкарване.

Оки :hilezh: извинявам се :hilezh:

това за магазина - мисля си че:

1. това обсъждане не е за тази тема - не е лошо да се пусне отделна тема в раздел "Новини, проблеми и въпроси за форума".

2. Предполагам, че ако идеята се реализира ( за което съм и аз) - това по-скоро би било нещо за он-лайн поръчки, отколкото електронен магазин - нямам идея как ще стане разплащането - по димите на Sag - това пак ще е чрез куриерите.

3. За да се предлагат определени артикули, трябва те да са готови и направени - ще имаме проблем с това, защото някой трябва да плати изработката на стокити и да чака да се разпродадат, за да си върне парите . Вероятно клуба в един бъдещ момент би имал възможност за подобно финансиране, но засега не виждам такава.

Предполагам ,че ще излязат още доста предложения и въпроси, но нека го направим , където му е мястото. :hilezh:

Адрес на коментара

В една друга тема възникна обсъждане на идеята за онлайн магазин за фенски артикули (стикери, фанелки, чаши и т.н.), дадена от колегата Sag. И тъй като идеята е добра и може да се реализира, реших да я отделя в нова тема, както и да преместя постовете тук.

Адрес на коментара

Здравейте, колеги!

И аз подкрепям идеята за създаването на подобен магазин , тъй като съм от провинцията по куриери би било най-удобно според мен.И като има и регламентирани правила за поръчки и т.н.

Поздрави! :hilezh:

Адрес на коментара
3. За да се предлагат определени артикули, трябва те да са готови и направени - ще имаме проблем с това, защото някой трябва да плати изработката на стокити и да чака да се разпродадат, за да си върне парите . Вероятно клуба в един бъдещ момент би имал възможност за подобно финансиране, но засега не виждам такава.

Ето това е единственият проблем... Но наистина идеята не е лоша, ако клубът се стабилизира финансово (което може да се очаква в близко бъдеще) :hilezh:

Адрес на коментара
Ето това е единственият проблем... Но наистина идеята не е лоша, ако клубът се стабилизира финансово (което може да се очаква в близко бъдеще) :hilezh:

От картите на ЕКО ли да очакваме финансовия подем или чрез увеличаване на членската маса <_<

Адрес на коментара
Да се пуска тото 6/49 също е вариант за потенциално финансово стабилизиране. :hilezh:

Не стаа! Пробвах, и се стабилизирах около ниските нива на печалба за четворка в трето теглене! <_<

Адрес на коментара

Към днешна дата има готови (ако не се лъжа) стикери, чаши с логото на клуба и S-line, запалки, подложки за мишки и лайсни за номера. Като начало има с какво да се почне. Освен това всичко ще е събрано на едно място, сега е малко разхвърлено по различни теми.

Адрес на коментара
Към днешна дата има готови (ако не се лъжа) стикери, чаши с логото на клуба и S-line, запалки, подложки за мишки и лайсни за номера. Като начало има с какво да се почне. Освен това всичко ще е събрано на едно място, сега е малко разхвърлено по различни теми.

Супер! :)

Ще донесете ли на събора да ги видим и да ги изпробваме ... чашите примерно за бира стават ли? :blackey:

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...
Хаоса около поръчките за пореден път ме навежда на една мисъл.

Моята фирма има разработка за електронен магазин. Споко, нищо не искам да ви продавам.

Безплатно можем да направим едно копие, което да се ползва от АКБ. Вътре въвеждаме нещата, които има за продаване (или раздаване), и всеки който иска, прави поръчка.

После всички поръчки, и данни на получатели са описани в системата и е лесно за обслужване.

После някой желаещ се заема с рапзращането из страната, а друг -- дава на сбирките на НИМ.

Да уточня че последните години аз бях този, който праща из страната, и после обира луфта защо куриерите се плащали, както и самите поръчки.

Т.е. следващия ентусиаст да се счита за предупреден :-)

Mараба Клименте, дрънни ми една жица другата седмица след Сряда. Да мина около тебе в офиса да поговорим по темата. Пък да праснем и по бира :(

Адрес на коментара
Да уточня че последните години аз бях този, който праща из страната, и после обира луфта защо куриерите се плащали, както и самите поръчки.

Т.е. следващия ентусиаст да се счита за предупреден :-)

Клименте, казал съм - никакви наложени платежи - превеждаш парите и си плащаш на място за доставката на куриера. Има банки, които безплатно приемат и ти превеждат парите, а после ги теглиш без комисион - ЦКБ например и с богата клонова мрежа.

А що касае ентусиаста аз вече получих страхотен шамар този уикенд и повече с нищо на доброволни начала не се занимавам. :):respekt::respekt:

Много си прав в мисълта си. :) Свирни да пием по биричка, хем сме в съседни махали. :D

Мога да включа в онлайн магазина разни дребни, но нужни неща - филтри, чистачки и др. дреболии, а за сериозното ще се доразберем.

Адрес на коментара
Ето това е единственият проблем... Но наистина идеята не е лоша, ако клубът се стабилизира финансово (което може да се очаква в близко бъдеще) ;)

Мисля, че можем да отбележим нещата, които ги няма в наличност, и като се събере бройка, да се произведат.

Феновете ще почакат малко.

Mараба Клименте, дрънни ми една жица другата седмица след Сряда. Да мина около тебе в офиса да поговорим по темата. Пък да праснем и по бира :bia:

Добре, записвам те в календара. Само не се знае четв/петък колко ще съм адекватен ;-)

Коко: идеята е супер. Ако някой от ръководството няма нещо против, можем да изложим консумативи и части в магазина.

Който питаше дали нещо се прави: Няма проблем -- казват да го правя, и след 2 дни е готово на линия.

Адрес на коментара

Къде да се видим да ти оставя всичките останали лайсни?

Ако кажете ще направя и един куп със стикери (сребърни, обещавам :hilezh: ) и ще му ги оставя на Климентчо да има за напред.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...