Jump to content

Recommended Posts

Тук не ти трябва лонг кодинг.

Просто си събери сумите, които искаш.

 

И не забравяй за всеки случай да си запишеш старите от колата предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

имам едно питано за някои може да се стори дори глупаво.

Изгоря ми лаптопа и разполагам с VCDS, в Google Play видях,че има приложение VCDS.

Питането ми е тъй като ми остана кабела за диагностика а той е с нормално USB,и ако си закупя преходни от нормално usb към  micro usb(тоест към смартфона ми) и ако изтегля приложението дали бих могъл да си правя диагностика по този начин??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

@birolino, лейбъл файловете, на които си постнал линкове за сваляне 3-4 страници назад, не са налични отново. Ако не ти представлява голяма трудност, ще ги качиш ли някъде пак. Или някой друг колега, който ги е свалил, ако може да ги качи пак в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам некви лейбъли, които преди време бях пробвал, но май бяха на немски

 

Labels.7z

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, от линка на колегата @birolino в дата.бг дава, че файлът е преместен.

 

@Krisko_A6, мерси, ще ги проверя да видя, дали ще се оправям с немския :)

 

А някой знае ли каква е причината да няма лейбъл файлове? Нещо по време на инсталацията ли не е минало както трябва, или операционната система(вин7 и вин10), на която се инсталира vcds-a? Или версията на самия vcds?

И също така, дали ако съществуващ лейбъл файл за двигател AFN, примерно, се копира съдържанието и се направи друг лейбъл файл с номера на ЕКУ-то, за което няма, дали ще сработи този хамалски начин?

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само лейбълите от папка user са на немски, другите са на английски (тези, които по принцип е трябвало да ти се инсталират). Преведох немския лейбъл файл за AFN-а на английски... ще го пробвам и ако работи ще го кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, имам VAGCOM, който работеше доста добре със старата кола А4 с АФН двигател, даваше всичката информация по каналите, с това в какви граници е нормално да бъдат показаните стойности, както и допълнителна информация. Но сега с другата кола, пак А4 но с АЛТ двигател, не ми ги изкарва тези граници или информация. Само показва на различните канали прочетените стойности. Не мога да пускам Output test-ве.

Къде е проблемът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой модел е кабела,регистрирана ли е версията?

Редактирано от minimalizum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е друг компютърът, същия е.

Кабела е вземан от Склад66 преди много години, не знам дали е регистрирана версията, но работеше на старата кола, а модела не го знам, знам, че ползвам VCDS Lite Release 1.0 - Cracked by AmineBot

Ако е лейбъл, от къде мога да се снабдя, с такъв, за моята кола?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден колеги, тези дни мисля да си взимам ваг-ком но се мисля дали от тук http://programatoribg.com/vagcan/index.htm или тук https://sklad66.com/cms/VAG-CAN.html също така искам да знам от каде да изтегля софтуер и какъв.Благодаря!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз ползувам https://sklad66.com/cms/VAG-CAN.html и не съм имал никакви проблеми!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След инсталация на 17.1.3 - засича кабела и се връзвам към колата без проблем. Ако спра VCDS - след това не засича въобще кабела.

Махам драйвери, деинсталирам кабела, нищо не помага. Единствено ако абсолютно наново инсталирам 17.1.3 с всички драйвер и пак работи само веднъж, ама е мега дразнещо това :) някой да помогне? Оправям си се перфектно с компютри, има някаква гъба тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...