Jump to content

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ


Recommended Posts

BLUR

Аз пък си мисля,че си един смотан палячо.десет пъти те питам,кой си, ти ми се лигавиш.Я разкажи сега ти за твоята с8-ца, и случая за това какви пари ти дължа.Ама гледай да е поне малко правдоподбна.Колко ти дължа? Предлагам ти следното.Ела на следващата среща на ним с твоята С8-ца да разкажеш пред всички за случая и да се разбереме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 631
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колеги,привет и от мен в тази малко кофти тема

като изключим някой леки недоразумения,не съм си мислил,че ше пиша в тая тема

имам забележки относно поведението и държанието на "колегата" Plamen Sheev

и то не,че ме е излъгал за нещо много голямо или важно,ами просто заради самото държание

случая накратко-поръчах си от него някои неща като декоративната решетка на бронята/тази най-дългата/ и капак ли е,въздохозаборник ли се води не знам/при мех. инжекция на б3,където една тръба влиза в едни пластмаси около пасажерския фар/.Въпросния "колега" ме увери,че частите за перфектни и са без забележки/цитириам дусловно тук/ като ми обяви една цена,а аз го помолих да свали 10 лв.-до тук добре.Изришно го помолих да ми прати комплект всички пластмаси за тоя въздохозаборник и в пратката на еконт да отбележи опция "виж преди да платиш".Идват нещата-опцията,за която говорихме,я няма,викам си айде забравил е голяма работа...зимам нещата,отварям ги вкъщи.Въздохозаборника не е пълен комплект,липсват 2 от 3-е пластмаси и респективно като се опитах да го сложа на колата се петляркаше и не стоеше,в движение щеше да падне.Декоративната решетка хич даже не беше перфектна/като му се обадих по телефона каза цитирам "ами тя беше фаната с една видия"-нямаше нито една здрава щипка и нямаше как да я застоя на бронята.Е голяма работа объркал се е,си викам.Казвам му за тея неща,с приличен тон,без да се караме или квото и да е,се пак за 2 умрели пластмаси става въпрос и се разбрахме да му ги пратя обратно,а аз щях да си взема тея неща от AUDITEAM/даже бях говорил с него вече/.Бях му казал също,че нямам достъп до форума редовно и ако има нещо-на телефона.пращам ги аз по еконт,както се бяхме разбрали...след ден влизам във форума и гледам ми пуснал лично да не му ги пращам ,че "колегата не му давал".За къв колега говори не знам,като той сам си определяще цените,според тука послъга леко...ама айде карай :help:.И така ме върти няколко дни,докато не ми се обаждат от еконт да ми кажат,че той бил казал,че бил говорил с мен и отказвал пратката.Тва го чувам за 1 път..интересно :hilezh:,звъня му,а той ми казва,че бил във Варна ....за постоянно вече.Казавм му да ми каже адрес във Варна да му ги пусна,че ако си ги взема от еконт ми налагат некви такси и ми искат към 20 лв. ...не пак колегата не давал и той вече се бил отказал от тея неща...а иначе редовно си УП-ва темата във форума.И неска ми казва "че му било омръзнало да се занимава с мен"...аз съм му се обадил 3-4 пъти по телефона да го питам за кво става въпрос....и вече почна леко да ме поядосва въпросното момченце

не ми е за тея 20 лв...ами за това,че ме излъга

и му пожелавам мнооооооооооого части да продаде/оп забравих,че той вече не е в тоя бизнес/ та да си вдигне малко личния стандарт и да се оцени на повече от 20-тина лв.

без лоши чувства,"колега" майната му,ама идеята е да не се лъжем тука

дано това е последния път,в който пиша в тази тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"колегата" Plamen Sheev

И на мен ми прати един теглич с гаранция ,че бил за Б4 авант,но ...........добре ,че след 5 мес. успях да го препродам на колега от Шумен с Б3.Само дето обикаля цяла България тоя теглич,но бях спокоен защото е такава част която върви във форума.

Сигурен съм ,че има и други излъгани от него ..............,но си траят от срам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми е приятно да пиша в тази тема, но ми омръзна от тънкачи, които са във форума само за да правят печалба.става въпрос за колегата ''чоко''!продава гуми и джанти във форума!преди време беше пуснал едни джанти и гуми за ауди 80 б4!договорихме се да ги прати по еконт за моя сметка на цената, която той искаше, нито съм се пазарил, нито нищо!дадох му данните си и очаквах да ги пусне!вместо това ми се обажда и ми казва, че ги бил оставил на гумаджия и онзи ги бил продал без да му каже!за сметка на това ми предлага да ми помогне като ми продаде същата марка гуми и стоманени джанти, на цена с 50 лв по-скъпи!почна да ме обеждава как били по-добри, въпреки че са с една година по-стари!аз веднага помислих, че първия път ме е излъгал за дота...а и как така ще ти изпаднат за 1 ден същите гуми с джанти...кажете ми каква е вероятността?!!на всичкото му нахалство днес ме обвинява, че не съм имал пари да ги платя...искам да ми каже на кой колега от форума ги е продал, или да ми докаже, че е невинен!ако аз съм в грешка бих му се извинил веднага...но ме съмнява, като гледам и в други теми върти подобни евтини селски номера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и как така ще ти изпаднат за 1 ден същите гуми с джанти...кажете ми каква е вероятността?

Ми как...вечерта се разхождаш из съседния квартал, харесваш други гуми с джани, сваляш ги и ги продаваш...например :)

Днес един колега се жалваше как са му свалили летите джанти 1 седмица след като си купил колата, та по този повод се сетих...

Аз по друг начин не мога да си обясня как можеш да продаваш джанти, за които не знаеш какъв размер са и за кой модел кола стават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми как...вечерта се разхождаш из съседния квартал, харесваш други гуми с джани, сваляш ги и ги продаваш...например :)

Днес един колега се жалваше как са му свалили летите джанти 1 седмица след като си купил колата, та по този повод се сетих...

Аз по друг начин не мога да си обясня как можеш да продаваш джанти, за които не знаеш какъв размер са и за кой модел кола стават.

и за това си прав!но пък това ме навежда на мисълта, че ги е свил от човека, на който ги е продал... :) поне в моя случай!

наистина се надявам форумът да се прочиства от некоректни потребители!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"колегата" Plamen Sheev

И на мен ми прати един теглич с гаранция ,че бил за Б4 авант,но ...........добре ,че след 5 мес. успях да го препродам на колега от Шумен с Б3.Само дето обикаля цяла България тоя теглич,но бях спокоен защото е такава част която върви във форума.

Сигурен съм ,че има и други излъгани от него ..............,но си траят от срам :steinigung:

аз лично повече и гайка не бих си купил от тоя.разбрах че бил 19 годишен,на което отдавам и факта,че се опитва да припечелва мишкувайки и лъжейки не само мен,а и разни други колеги.Опитах се да му обясня,че по този начин плюе на името си и ше съжалява след това...ама като поотръкне още малко сам ше се усети.

се пак му пожелавам да поспечели некоя стотинка,та да си дигне малко стандарта :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един прекаран от NIKI001 вече 12 месеца ми далжи ХХХ лв. поради общи познати и приятели бях толерантен но за годината разбрах че е един крадец от колите на клиентите и местоработата си и е доста прехвален като "майстор". Ники ще направя всичко възможно да не си намериш работа в София имам връзките и познатите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тревожни са тези постове, като горния и други за некоректни платци!

Независимо, че със shwepi сме скарани го знам, че е точен и честен и страдат той и семейството му от неговата доброта и почтеност!

И на мен ми се е случвало колеги да нямат на момента пари, но винаги са били точни да дойдат лично да ми ги донесат или да ми ги преведат по сметката в ЦКБ.

Не говоря за някои приятели извън София, на които изпращам без наложен платеж защото си имаме голямо доверие и не сме се лъгали никога!

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тревожни са тези постове, като горния и други за некоректни платци!

Независимо, че със shwepi сме скарани го знам, че е точен и честен и страдат той и семейството му от неговата доброта и почтеност!

И на мен ми се е случвало колеги да нямат на момента пари, но винаги са били точни да дойдат лично да ми ги донесат или да ми ги преведат по сметката в ЦКБ.

Не говоря за някои приятели извън София, на които изпращам без наложен платеж защото си имаме голямо доверие и не сме се лъгали никога!

Аз съм един от тия на които се доверяваш,ама следващия път ще те запаля,щото нещата не може да продължават повече така , ще поръчам този път мноооого повече неща :flipoff:

Сега сериозно,аз лично съм за това -установи ли се че някой системно се е... с останалите потребители тук,властимащите в този форум да се постараят да направят така че достъпът му тук да стане невъзможен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некоректността и дребните (а и не дотам дребните)

тарикатлъци трябва да се изкоренят от това място!

Темата стана обширна, не може всеки път да се преглежда за "селски" хитрци.

Може би наистина трябва, пускането на обяви в "Купува-продава"

да е разрешено само на хора с известен стаж тук (може би 3 месеца?)

и определен брой смислени постове?

Ще затормозим модераторите, но ще се отсее плявата.

Винаги съм попадал на добронамерени хора, желаещи да помогнат,

и ще се радвам да остане така!

Нищо против и колегите, продаващи стоки на разумни цени,

но аман от търгашчета-еднодневки, надушили далаверата!

Евентуален Бан по IP след оплакване, преценка, (може би и гласуване?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично повече и гайка не бих си купил от тоя.разбрах че бил 19 годишен,на което отдавам и факта,че се опитва да припечелва мишкувайки и лъжейки не само мен,а и разни други колеги.Опитах се да му обясня,че по този начин плюе на името си и ше съжалява след това...ама като поотръкне още малко сам ше се усети.

се пак му пожелавам да поспечели некоя стотинка,та да си дигне малко стандарта :unsure:

и аз си купих плафон за вътрешното осветление от този колега.Оказа се че изобщо не е перфектен.Целия нагорял,със следи от синя боя по него.на всичкото отгоре и счупен.Не ме е яд за 10-те лева а затова че му казах да не го праща ако не е в поне добро състояние.Докато изляза от Еконт и го хвърлих в коша за боклук отвън.Щото не ставаше за нищо.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да съм коректен ще се закача сам тук по повод тази ТЕМА

като приканвам авторът и да прочете писаното от мен и да си решим спора

Значи по темата за АУМ при Сумиста,имам някакви впечатления от 2 коли.Първата е на Нико от Младост,който вместо с чип си тръгна с нужда за застраховател и не беше най-доволният човек на земята-беше му обявено,че такъв софт за момента няма.Другата е едно А3 подвизаващо се напоследък на Бояна,което си е позасилено-тоест има софт с ефект.

Относно 30коня на гумите в Хеед само с чип и при нормални налягания и топло време :moon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми е малко странно да се поставя потребител в този списък на базата на двете цитирани теми, аз ли изпускам нещо?

Никого не защитавам ама в първата къде му е вината ?

Във втората също, продава боклук, които ще ме е срам и да подаря, ама не виждам нищо некоректно в това, още повече че може и наистина при пускането на темата да не е разчел DOT-а.

Не е ли място за доказани измамници тук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как ше става "разпознаването" на некоректните?

чрез лично до модераторите + изложение на обвинението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Иска ми се да изкажа негативно мнение относно продавача dsg1980, който в обявата си: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=70013&hl= е дал линк към албум със снимки на продаваните от него неща, но заснети така, че да не дават актуална информация за състоянито на изделията, а именно иде реч за това :

016167520big.jpg

и това

016167522bigu.jpg

При проведената кореспонденция на ЛС, ми бе спестено това което видях при получаване на пратката, а именно: :hilezh:

счупен и доведен до негодност държач, който някой некадърник се е опитвал да спои може би с поялник и е оа.ал ама ЯКО.

58601354.jpg

Да му е честита печалбата от мизерните 20.00 лева. :hilezh:

Това е от мен, ако някой все пак прочете това да има едно на ум като поръчва от т.зи ПИЧ.а !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново правя актуализация на темата с хората, от които колеги са били измамени !

Моля, за да не се стига до там, че Марин да изпълни своята закана, да не използвате темата за разчистване на лични сметки !!!!

До тук списъкът с некоректните колеги е следния:

(Попадането в този списък се дължи на конкретен пост назад в същата тази тема, като всеки има право да се обоснове за случилото се и да се дискутира "вината" му тук.)

knikov

stilqn

CARDIAG

audison

fireblade929.

DEN34

Grigorch

КРАСЕН

Nightracer

Aleksander

Niki001

Suliamedina

BATZupA

Djrismus

AuDi_RuLzz

Thesaint11

ALEXA94

mariann

Vanko.90

forito

dsg1980

Plamen Sheev и още ЦЪК, ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли едно предложение?

така както си го направил със списък е много пригледно

НО за да се предпазим от тези хора не е ли по-удачно да измислим някакъв БАН.

ама бан по IP,че ако е само потребителското име,те ще си направят нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли едно предложение?

Предложението към админите.

Ако зависеше от мен, отдавна да са история за форума, още при първа проява на селски тарикатлък. Не може човек да преебе другиго с теглича например или с онова барче за А4 и да има достъп въобще до форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва са дребни мишкари

кво си мислят,че като те излъжат с 20,30 или 40 лв. и ше забогатеят...

точно "селски тарикатлък"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...