Jump to content

X 6 VS. Q 7


kmkk

Recommended Posts

Здравеите колеги , интересува ме какво ви е мнението за разликите между Q7 X6кое е по добро и коя от двете коли си бихте купили кои са минусите на аудито 7 спрямо Х6 и освен тези които исчетох до тука за скарцанията ако някои знае други да ги казва и според вас с какво е по добра Х6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, относно разлика между Q7 и Х6 биха могли да ти дадат мнение единственно хора, които са карали и двете коли и то достатъчно дълго за да придобият правилни впечатления за тях. За жалост тук във форума едва ли ще се намерят такива ...

За Q7-та има няколко теми, в които са описани достатъчно плюсове и още по-достатъчно минуси ...

Относно X6- може би е по-добре да се поровиш из форума на BMW , или дори да поговориш със собственици ...

И двата модела имат своите плюсове и минуси, покарай ги и виж коя ще ти допадне повече и се мятай на нея , другия момент са сроковете за доставка , чувал съм че се чака :( ... доста се чака :hilezh:

Късмет :respekt:

и да се похвалиш после :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравняваш crossover със SUV. Освен, че ще си по-уникален за още месец-два с това Х6, друго предимство никой не може да ти даде, ако не кажеш за какво ти трябват колите - да ги караш в града, да си теглиш яхтата и АТВ-то до морето, или просто за всекидневна кола.

П.П. Не ми харесва дизайна на Х6, прилича ми на Ссанг Йонг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен дизайн има X6.

BMW%20X6(1).jpg

SUV 4-местен, вирната задница като на Coupe, линията до нивото на дръжките на вратите е като на офроуд, някакъв намек за спортен тип автомобил в извивката на покрива. Това е което виждам и не ми харесва - сбирщина от разни концепции. За двигатели и други екстри не мога да говоря. Може пък там да има повече плюсове. :flipoff:

За Q7 ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

X6 имат един бензинов двигател 4.8 кубика мисля е или 4,5 с 2 турбота към 500 кончета влиза, ако имам стотинки бих си взел това чудо на техниката, ако пък няма да се състезаваш една q7 3.0 tdi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да , сега го видях точно - 4400 v8 битурбо - 407 коня ,0 - 100 - 5,5 пише, ама 160 000 левчета

Не е скъпо, ама е тъпо :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дизайна е интересен, видях го скоро на живо и ме накефи, особено с джантите 19' на БМВ. Незнам колко ще е добра, но със сигурност е атрактивна. Q7 e супер отпред, но отзад малко ми куца. Дори ония шматки от Top Gear казаха, че било грозно като трол :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва дизайна на Х6, прилича ми на Ссанг Йонг.

До колкото се сещам, мисля че съм чел някъде че Ссанг Йонг представяха техния Акцион като някаква кръстоска межу купе, офроудър и още не знам какво ... демек тва чудо тяхното се явява като предшественик на X6 :flipoff: Много си приличат нали? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото се сещам, мисля че съм чел някъде че Ссанг Йонг представяха техния Акцион като някаква кръстоска межу купе, офроудър и още не знам какво ... демек тва чудо тяхното се явява като предшественик на X6 :huh: Много си приличат нали? :wall:

Не мога да преценя, дори, коя от двете коли би отнесла наградата ми за "Най-отвръщаващ дизайн на купето" :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия ора в БМВ нещо не разсъждават трезво понякога... не е "виъкъл" а е "купе"... малко повече като поразсъждава човек ще разбере, че и 2-те са "виъкъл", и 2-те си имат купе... демек разликата е само в дизайна. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия ора в БМВ нещо не разсъждават трезво понякога... не е "виъкъл" а е "купе"... малко повече като поразсъждава човек ще разбере, че и 2-те са "виъкъл", и 2-те си имат купе... демек разликата е само в дизайна. :D

Aбе има разлика, Х5 е със 7 места, а Х6 само с 4 и дизайн на купе. Затова се води SUC. (не бъркайте със SUCK :D)

Редактирано от doncheff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих казал че на външен вид и 2те джипки са адски грозни като двигатели може да са невероятни но според мене дизайнерите на ауди и бмв са се престарали тоя път , кю7 отзад прилича на "дигнат" семеен миниван , а х6 се доближава максимално като излъчване до това на санг йонг а той а санг-а е "майката" на грозните коли

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като работещ в БМВ да споделя.Х6 откъм окачване е едно към едно с новата Х5.А на Х5 това е много голям проблем.Рейки,помпи,амортесйори и т.н.Турбини,маркучи избиват и е страшен филм.Х5 и Х6 се правят в Америка и за ебати кофторите.Кю 7 не знам как е,но се надявам да е по-добре,но ме съмнява,защото всички нови коли са скъпи пластмасови боклуци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата кат Х5-цата с тая разлика че жена ми кат ме вози в Х5-цата отзад си седя нормално а в Х6-цата ми се удря кратуната в тавана и се налага да седя с изкривена на една страна глава. Табло, окачване, сичко е кат на Х5, само дет купето е по-различно. Красиво но нефункционално. А, и е 3+1 места, нямаш шанс за 6+1 да си прибЕреш ДДС-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...