Jump to content

Сваляте ли си антирадара ?


Kestrel

Оставяте ли си антирадара на таблото, като заключвате?  

3 гласа

  1. 1. ???????? ?? ?? ?????????? ?? ???????, ???? ???????????

    • ??????? ??.
      13
    • ?????? ??.
      7
    • ?????, ?? ??? ???? ??? ?? ?? ???????.
      12
    • ?????, ?? ??? ???? ??? ?? ?? ??????.
      10
    • ?? ??? ??????? ? ????? ??????????!!!
      4


Recommended Posts

Днес си купих антирадар от Метро - Кобра 6-бандов (ESD 7000). Ще се радвам ако някой има мнение за този модел, макар че тя свърши работата - вече го купих.

Друго се чудех - дали се занимавате всеки път да си свялате и да си прибирате антирадара или го оставяте да стои на таблото ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го държа под волана на поличката и не го свалям защото не се вижда а хваща радарите перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също чудесно място според мен е до главата ти на колоната между предната и задната врата, горе до тавана. По този начин има чудесна видимост, а който и да наднича няма да го забележи лесно. Куките пък ептем изключено да го видят! :jump:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам все още такова уредче. Никога до сега не съм ползвал в моя скромен 15- годишен стаж като водач на МПС. Много пъти след среща с милиционер оборудван с радар се каня да си взема, ама....

По темата:

Ако имам такова устройство някога, не бих го свалял от колата. Бих му намерил правилното място.

Поздрави:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Уистлер, спасявал ме е десетки пъти :jump::gut::wink:

Свалям го и го слагяв в джобчето до бутоните над климатроника - пасва идеално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя също е уистлер и съм доволен. Монтиран е под кората над стъклото, точно до лампата - казват му 'скрит монтаж'. Така хем лови нем изобщо не се вижда и няма нужда да го свалям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя си седи на сенника над мойта глава и не го барам! :wink: Не се вижда като ме спрат и си е екстра там....Маракта му е "Saver"-рашън производство ама си бачка да ви кажа. :gut: ..ако има некой с такъв да пише дали е доволен :roll:

п.с.само не требва да забравяме като ни спрат да го изключваме,защото ако докато си разговаряме с катаджията, колегата му може да пусне радара и ще се разпищи яко баш до главата на човека и :jump: конфискация :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е Кобра 9570 и си стои на щипката, лепнат по средата на предния джам. Като слизам обаче го свалям и си го мъкна с мен. Малко е неудобно, някой ден ще зема да го сложа горе до плафона и там ще си остане. Относно полицаите - това е детектор, т.е. не смущава радарите им и те не могат на никакви основания да пишат акт и да искат рушвети (освен ако не го знаеш де). Спирали са ме нощем, доста ясно се вижда какво е това на джама и нищо не са ми казвали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в града не използвам анти-радар, иначе имам SAVER-руски :lol::lol:

А не използвам, защото съм си изградила навика винаги да пускам поне една кола пред мен, която да кара по-бързо. Без да се хваля, но .... (да чукам на дърво!) този номери ВИНАГИ е минавал благополучно за моя милост.

А и рядко карам с повече от 65-70 км/ч в града :jump:

За извънградско си заслужава, но и тогава се старая да си ползвам принципа от градското :gut::wink::gut: Тогава чат-пат ползвам Уистлър, но зоркото ми око дебне за светещи стопове и мигащи фарове :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ми е известно радар детекторите не са незаконни. Единствено "антирадарите" т.е. тези които изпращат сигнал който да обърка радара на полицията са забранени в БГ. (поне това е инфо от преди половин година). Така, че не се притеснявай. :wink:

Аз имам същия радар детектор - за 2 месеца експлоатация бях много доволен :lol:

Поздрави!

Моя си седи на сенника над мойта глава и не го барам! :lol: Не се вижда като ме спрат и си е екстра там....Маракта му е "Saver"-рашън производство ама си бачка да ви кажа. :gut: ..ако има некой с такъв да пише дали е доволен :roll:  

п.с.само не требва да забравяме като ни спрат да го изключваме,защото ако докато си разговаряме с катаджията, колегата му може да пусне радара и ще се разпищи яко баш до главата на човека и :jump: конфискация :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам таквоз чудо, и мисля сега е момента да попитам, има ли

съществена файда,че да се оборудвам и аз :jump:

Принципно,хората около мен,казват че карам по-бързо от нормалното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма смисъл - това е и причината да не съм си купил...

ЗАЩО? Защото органите се научиха и държат радарите изключени... Пускат ги като вече са те видяли, т.е. вече късно за каквито и радари...Лошото в цялата работа е, че като имам радар ще карам още по - спокойно, което няма да се отрази добре на точките....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене по добре си ги сваляйте и ги слагаите днеска че един сутринта изпищя и с музика и с радара,а и с страничен джам. :jump:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм кротък шофер и имам много яки спирачки :))))

За 5 години каране имам актове на стойност около 60лв. И фишове за 30 лв. И като се замислих .. реших че мога да карам още 5 години на цената на антирадар.

(Градското ми е много повече от извънградското)

И все пак честито, и на мен ми се иска такава бъзикня, ей така заради идеята и да намеря начин да я имплантирам в таблото.

А ако имах .. бих го свалял естествено, то кутия цигари да оставиш и ще ти сртошат стъклото, камо ли антирадар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам такава джаджа и не бих си купил....ама ако някои ми подари ще я монтирам...иначе наи мразя да давам грешни пари :jump:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един,ама ако ме питате за марката не мога да ви кажа.Закупих го от един магазин,мисля че са от "Авторай".Измислена марка.За 30лв.Обаче върши много работа.Досега съм си избил парите 100 пъти.Монтирах го за решетката, с доста мъки,щото съм с NG мотор и няма много място между решетката и двигателя.Изведах му захранване и пищялката.Има и индикация и два бутона,единия е MUTE другия CYTI.Аз тия два бутона не ги използвам,и не ги изведах.Със силикон замазах всички канали от кадето може да влезне вода и го забих зад решетката.Намрих си от моргите оригиналните копчета вътре за таблото и го вързах там.За да мога да си го включвам и изключвам когато си искам (по принцип винаги ми е включен,никога не го изключвам само в определени ситуации,за които ще разберете по надолу).Другото кабелче,което е изведено от пищялката(същата е демонтирах),го вкарах вътре в купето.Много лесно е защото дупки бол :wink: .Направих едно разклонение,едно кабелче с букса чинч,което си го включих в входа на касетофона.Така че и да съм усилил музиката до край,почне ли да пищи няма как да не го чуеш.Умрял да си ще станеш.А на друго кабелче на разклонението вързах неговата си пищялка която е сложих под пепелника.Така че когато не е включен касетофона си пищи пищялката,която е нормално силна,а когато е включен касетофона супер силно.Досега нито един полицай не е разбрал че имам антирадар защото просто няма как да го види.

А ако на някой му представлява интерес мога да направя малко снимки за да види как съм го монтирал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какъв е проблема да се монтира под кората горе до лампата (ако има място там). Ако те спрат кат си длъжен да изключиш двигателя. С което се изключва и антирадара и спира да пищи - той вече ще е спрял щото кат са засекли нещо и са изключили радара. Единственото нещо за което се сещам е хващането на лазерен радар - ако монтажа е на тавана както казах, може да няма пряка видимост напред. Но то пък засичат ли те с такава пушка май няма спасение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маверик... БРАВО!!!

И аз съм на мнение че най добрия тунинг е когато те питат "И какво точно си променил??"

По принцип не обичам допълнителни устройства дето се лепят ... купих ви часовник-термометър... и 6 месеца седи в жабката щото не мога да намеря начин да го направя да изглежда като заводски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какъв е проблема да се монтира под кората горе до лампата (ако има място там). Ако те спрат кат си длъжен да изключиш двигателя. С което се изключва и антирадара и спира да пищи - той вече ще е спрял щото кат са засекли нещо и са изключили радара. Единственото нещо за което се сещам е хващането на лазерен радар - ако монтажа е на тавана както казах, може да няма пряка видимост напред. Но то пък засичат ли те с такава пушка май няма спасение.  

Проблем няма за монтажа.По важното е дали ще работи нормално.Защото все пак има преграда и няма пряка видимост.На моя му дават 5км.обхват на пряка видимост.Дори съм го изпробвал даже,ако има след завоя радар,ми пищи и ме предопреждава че има радар.По принцип ченгетата застават до 300м след ограничението.Но най-гадно е когато държат радара изключен,и като те видят го включват.Тогава просто нямаш време да намалиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май му се вика радар-детектор ама както и да е :D моя по цял ден си стой на таблото но вечерта си го прибирам в жабката да не се изкушават ДРОГАрите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...