Sign in to follow this  
vassil.velichkov

Audi TT Project 500 най-накрая доби вид ;-))

Recommended Posts

Банда,

Напоследък потънах дълбоко, работата дойде в повечко, а пък и ТТ-то, организацията около MaxTuningShow и drag-състезанията ми утрепаха бая време.

Тук можете да видите малко снимки и дино-графики на ТТ-то:

http://www.prospeed.bg/galery.php?g=10

Надявам се марката Ауди да бъде достойно представена този уикенд на драг-състезанието, с едно скромно първо място в най-високия клас :) Все пак е състезание и нищо не се знае, но Ауди винаги се цели високо :):):)

Айде, бе, къде одиш, бе!... 8) :) Ние вече си мислехме, че си морски... :):):)

А за TT-то - браво, евалла и пак браво! Чакаме да се похвалиш за спечелено първо място още в неделя! 8) :evil: А момите, ако няма кой да ги повози - тук може да издигнем някои кандидатури... :evil::evil::evil:

Банда' date='

Напоследък потънах дълбоко, работата дойде в повечко, а пък и ТТ-то, организацията около MaxTuningShow и drag-състезанията ми утрепаха бая време.

Надявам се марката Ауди да бъде достойно представена този уикенд на драг-състезанието, с едно скромно първо място в най-високия клас :) Все пак е състезание и нищо не се знае, но Ауди винаги се цели високо :):):)

нали сме на формула бе :?: :?: :?: :?: :?:

Брауз :)

Мноого добре изглежда..

Поздравления. До колкото ми е известно ТТ-то ти вече не само е най-бързото и мощно ТТ в БГ, а и в света са малко куатро задвижваните ТТ-та с 500+ к.с. аз лично само за твоето знам :) .

ПС>Онази наша уговорка за кръгчето, ако все още е в сила пиши на ЛС кога ти е удобно. :)

Ами аз като го гледах как върви, не мисля че нещо ще успее да го бие, предполагам че 100км/ч може да ги вдигне на 1-ва а на 2-ра не ми се мисли 8) :):) Не може ли някой път да ме повозите на туй чудо на техниката :roll: просто ще приритам от кеф, а пък на всичкото отгоре е и любимата марка...ехххх :)

Задължително съм тая неделя на пистата и щте ми е много кеф да се запознаем лично. Между другото ТТ-то не попада ли в средния клас

Задължително съм тая неделя на пистата и щте ми е много кеф да се запознаем лично. Между другото ТТ-то не попада ли в средния клас

Нема значение,то да накърти задниците на тия от най-високия клас па много зор че е в средния :) Успех от мене,Васко!You are the man! :)

евала за тая машина васко страхотна :):):) Много ми е смешно как Цунами ти се смеееха се как никога се нямало да я изкараш тая кола и са като я показа никви ги нема :):) Най-вече съм щастлив че колата е Ауди любимата марка така че ще стискаме палци да ги понамачкаш и да ни зарадваш с красива победа

Направо събра очите на народа на 15-ти. :) Добре, че веднага опънахте лентата отстрани, че щяха съвсем да го полазят горкото :) Само не разбрах дали е тичало по-пистата, щото нямаше къде да се скрием от дъжда :evil: . От друга страна пък добре, че заваля щото иначе няма да успея да му ударя 2-3 снимки. Преди дъжда блъсканицата беше нечовешка. Даже на Ламбото нямаше толкова народ към края, пък да не говорим за прехваленото Пунто на Цунами, което почти не го забелязаха, въпреки надписа на задния джам - Цунами тийм ала бала... 300+

Браво :):):) За по-достойно представяне на марката в БГ... трудно ми е да се сетя :)

:) Евала трябва да има повече енитусиасти като тебе.Просто едно голямо браво,колата е уникална.

Просто нееам думи!!!!!!!!

Чудо невиждано.... :) :biggrin:

Това просто е мечта!!!

Браво колега! Поздравявам те за колата и ти желая успех на състезанието! А да те попитам, че нещо ме глозга :roll: - какво става с S2-ката? Исками се и тя да ги опердаши та да съм горд сбственник и аз, че имам купе (ама не същото) :):)

Васко моля те ако идваш към Sunny Beach се обади да го видя че съм цяло лято тук на село,и не мога да идвам нито по срещи нито по Божура.0898 694 002 или по тениската ще ме познаеш. :evil:

Браво колега! Поздравявам те за колата и ти желая успех на състезанието! А да те попитам, че нещо ме глозга  :roll:  - какво става с S2-ката? Исками се и тя да ги опердаши та да съм горд сбственник и аз, че имам купе (ама не същото)  :onceldoc:  :gruebel:

S2-ката беше на боя и спойлери 2 месеца. Довечера ще я палим, утре цял ден на Диното и живот и здраве в Неделя ще е на страта :nixweiss:

Банда,

Надявам се марката Ауди да бъде достойно представена този уикенд на драг-състезанието, с едно скромно първо място в най-високия клас  :nixweiss: Все пак е състезание и нищо не се знае, но Ауди винаги се цели високо  :onceldoc:  :gruebel:  :twisted:

нали сме на формула бе :?: :?: :?: :?: :?:

Абе плановете ми бяха разкрити в последният момент, защото кретена, който уреждаше нещата в Монако не се свързал с мен и се обадил на жена ми да пита всичко ли е ОК. Направо ме върна в първи клас... :freak: Имаше лек семеен сблъсък, слава богу билетите не ги бях платил и скоропостижно се оказвахме на Халкидики, далече от коли и писти. Не беше лошо, но трупнах 5 кила за 4 дни... :?

Брауз :gruebel:

Мноого добре изглежда..

Поздравления. До колкото ми е известно ТТ-то ти вече не само е най-бързото и мощно ТТ в БГ, а и в света са малко куатро задвижваните ТТ-та с 500+ к.с. аз лично само за твоето знам :onceldoc: .

ПС>Онази наша уговорка за кръгчето, ако все още е в сила пиши на ЛС кога ти е удобно. :nixweiss:

Уговорката остава - в Неделя ще дойдеш ли на състезанието на Божурище?

Аз винаги съм обичал точните неща. Двигателят фабрично е 1792cc, но кованите бутала са малко по-големи и кубатурата е 1836cc или нещо такова. Това не ме притеснява... :nixweiss:

Направо събра очите на народа на 15-ти.  :freak:  Добре, че веднага опънахте лентата отстрани, че щяха съвсем да го полазят горкото :D Само не разбрах дали е тичало по-пистата, щото нямаше къде да се скрием от дъжда  :box: . От друга страна пък добре, че заваля щото иначе няма да успея да му ударя 2-3 снимки. Преди дъжда блъсканицата беше нечовешка. Даже на Ламбото нямаше толкова народ към края, пък да не говорим за прехваленото Пунто на Цунами, което почти не го забелязаха, въпреки надписа на задния джам - Цунами тийм ала бала... 300+

Браво  :nixweiss:  :onceldoc:  :gruebel:  За по-достойно представяне на марката в БГ... трудно ми е да се сетя  :twisted:

Имаш ли снимки като тази от аватара ти, но с по-голяма резолюция? Следващият ни проект е реплика на Ауди С1 или на Audi Sport Quattro къса база. Малко снимки ще ми помогнат, че в Нет-а не ме кефи качеството на това, което намерих...

Аз имам 2-3 снимки от този род 1024 :nixweiss: мога да ти ги пратя ако искаш

Аз имам 2-3 снимки от този род 1024 :onceldoc: мога да ти ги пратя ако искаш

Давай: vassil.velichkov@prospeed.bg

:nixweiss: