Jump to content

Слагате ли вече летите джантаци или още не?



Recommended Posts

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми екстра си беше, дажв в некви заснежени ливади бех спрел предната вечер. Са ти като валне малко снежец пълниш гащите си е твой проблем.

Хо хо хо, батя не пълня гащите ве, даже съм сигурен, че ако те кача те повозя щи се разтупка сърчицето, даже съм убеден :D:lol: , но летни гуми в зимни условия си е чисто и просто безотговорност, един път към самия теб и втори път към останалите на пътя. Баси смелчаците са се сбрали у тоя форум. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги сложих летоските ма не я карам колата.

Поне нямам излизане на дълго до месец та дали сега или след 2 седмици при мен няма значение.

Просто се случи да сложа пружините и за това сложих и гуменките иначе го бях планувал за началото на другия месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да тръгнат, нали раздаваш плажните кърпи вече ... :stupid:

Ти взема ли си вече или да пращам хора ? :rotcol:

с летните гуменетки карам вече втора седмица ... нямам грижи :hilezh: , пък и тука средната дневна температура вече се задържа достатъчно дълго време над 5 градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хо хо хо, батя не пълня гащите ве, даже съм сигурен, че ако те кача те повозя щи се разтупка сърчицето, даже съм убеден :hilezh::wall: , но летни гуми в зимни условия си е чисто и просто безотговорност, един път към самия теб и втори път към останалите на пътя. Баси смелчаците са се сбрали у тоя форум. :)

Тоя па, аз в асансъор пълна гащите, а в твоята сигурно на място още ;) ;) :lol: И никой не ти говори да караш летни гуми през зимата. Сега е по оферта с летни гуми според мен, а и като спирам си личи. Верно, че са купих нови и няма място за сравнение ама пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата зима карах с лети и не съм имал никакви проблеми.

Летни гуми слагам средата на април или след 1 май ако се очертава ходене до планина по празниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля също утре да слагам летните гуми напук на всичкия сняг.

Не мога да ги гледам вече тез зимни 15ки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз качих летните днес (т.е. вчера) но вече имам 2 пръста сняг в/у колата... :hilezh: Дано няма пързалки от понеделник, макар че дълбоко ме съмнява. По темата: нон-стоп на лети джанти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех във вторник да слагам летните гуми... Беше много лошо времето и го отложих. Добре, че го отложих защото вчера ходих на ски а днеска има 15 санта сняг... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи беше весело при мен :respekt: .

Ако се наложи да пътувам и е така слизам в мазата и пак ще слагам зимъските.

У Ихтиман викат "бръзаш и бръкаш" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е колеги как е с летните след тоя сняг?

Тука нямаме грам сняг.

Гледам че в Кюстендил е за вериги обаче :hilezh:

Засега съм доволен и не съжалявам за размяната, мисля че се свърши вече със зимата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...