Jump to content

Слагате ли вече летите джантаци или още не?



Recommended Posts

абе нема зима нема лято.С летите и тва е цял живот ли ще ги таркалям.Кат се прецакат нови и тва е :rolleyes: иначе теч дет продават джанти ще седат гладни :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз па ше си правим от зимните летни,че и без това им е последен сезон :) И жантите лети ше си зеем скоро и нема да можем се отлепим от колата :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе незнам но такива дупки зинаха по улиците, че просто ми се реве. Напомпал съм ги на 3,1 атмосфери за да не прецакам джантите. Еба си държавата. Къде са парите от винетките дето ги събират 4 години вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе незнам но такива дупки зинаха по улиците, че просто ми се реве. Напомпал съм ги на 3,1 атмосфери за да не прецакам джантите. Еба си държавата. Къде са парите от винетките дето ги събират 4 години вече?

е ти сериозно ли? аз веднъж на 2,4 бях напомпал и ми изпадаха зъбита... то в тия неравности с по-твърди гумми е ад. иначе пътищата са злееееееееееее - драйфа ми се направо. дойдоха да асфалтират на ъгъла на бяла черква и петко тодоров и асфалта заобикаля дупите, зле. да не говорим че е дълбок 3 см асфалта, а дупките - 10! е как става това???

иначе и зима и лете с лети джанги халумин, даже съм подготвил нови за лятото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти сериозно ли? ......

Съвсем сериозно. Даже ги спаднах, в началото ги бях наджасал на 3.5 атм. но ме дърпат коловозите по асфалта много здраво и затова ги спаднах на 3- 3,1 атм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем сериозно. Даже ги спаднах, в началото ги бях наджасал на 3.5 атм. но ме дърпат коловозите по асфалта много здраво и затова ги спаднах на 3- 3,1 атм.

Как така 3 атмосфери бе човек, какви са тея гуми ? Те нямат никакво вцепление на това налягане :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Съвсем сериозно. Даже ги спаднах, в началото ги бях наджасал на 3.5 атм. но ме дърпат коловозите по асфалта много здраво и затова ги спаднах на 3- 3,1 атм.

К'во приказваш ти бре това да не ти е лагерна количка ?

НЕПРАВЕТЕ ТАЯ ГРЕШКА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Здравейте колеги,

Днес мисля да си махна железните джантаци, и да сложа летите. Не мисля че вече ще има сняг, и ще се получава кривене. Вие какво мислите по въпроса, ще го правите ли скоро или ще поизчакате?

Предпочитам железни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Aз карам с железни зимата, щото заради гадните скрити дупки...

И аз,напомпени на 2,2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

15 цола лети за лятото и 14 цола железни за зимата.Махаш едните,слагаш другите и газ. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си знае, аз пък не искам да извръщам глава настрани като си видя колата всеки път и то в продължение на месеци наред. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Винаги карам с алуминиеви джанти и зимните гуми и летните. Отвращават ме железарките и не го разбирам това схващане за че едните са по зле от другите за зимата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз железните ги правим за 1-2 месеца на пастет,а с алуминиевите никви грижи.Ма зимата гледам само оргинални алуминиеви да карам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На трите лично мои коли,които имах,съм карал и карам само с алуминиеви.Зима или лято,за мен няма значение-никакво.Ако се изкриви,нося на майстор-изправя и газ.Чупил съм джанти само на ладата,на аудитата не,незнам дали са оригинални или не и въобще не ми пука,само гумите сменям. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: ДЖАНТА кола не кара гледай да не махаш зимните гуми пък със кви джанти си нема значение

:hilezh: аз лично съм с лети джанти и лято и зима сменям само гумите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...