Jump to content

Новата кола Audi A5 2.0TFSI най-после дойде :)


Recommended Posts

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито на колегата Pretorian33, колата е страхотна, цвета също, като гледам колко години издаржат тези любими мой Ауди-та, само си пожелавам скоро всеки да кара по едно такова.

За истински фенове на марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък продължавам да не мога да отлепя очи от джантите. :flipoff:

Иначе като цяло колицата е кукла. За пореден път - бравос за избора! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бараво, напълни ми сърцето с карасота !Жив и здав да си, със здраве да си караш и само да те радва .Сигурен съм ,че това е мечтата на много Ауди маняци във форума нека има повече щастливци като теб да пълнят очите и душите по сивите български пътища :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега за избора,колата е чисто нова направо.Да си я караш със здраве! За мотора 10+ за избора много добре върви и не харчи нищо! Аз ако бях я правех 400кс. и няма сменяне поне 5 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега за избора,колата е чисто нова направо.Да си я караш със здраве! За мотора 10+ за избора много добре върви и не харчи нищо! Аз ако бях я правех 400кс. и няма сменяне поне 5 години.

Колега 200 коня не стават 400 , толкова лесно , колкото го изкара :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и е най после куатро

да види Ники какво е да копаеш снеговете :respekt:

Аз главно заради куатрото я смених, но и честно казано купето ме кефи като визия. доста повече от А4-ката.

Колега 200 коня не стават 400 , толкова лесно , колкото го изкара :hilezh:

Прав си, но може би нещо в АВТ ще направя. Поне според мен това е бърз и безпроблемен вариант :box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, но може би нещо в АВТ ще направя. Поне според мен това е бърз и безпроблемен вариант :(

хубавото на ABT е, че ползват оригинални софтове

и инвестират в новите технологии

обаче лепшерските ми подочувания са, че доста трудоемко се модифицирал твоя двигател и се отдавало на единици.

ако бях на твоя място щях да премина на вариант Б - хубава cat - back генерация на Milltek, отворен филтър и оптимизация на софта при ABT.

това би трябвало да е достатъчно за 300 к.с. на вала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, колега чак сега се светнах, че си ти :rolleyes:

Днес чак сега видях тази тема и колата адски приличаше на една която гледахме с Румен :hilezh: сега вече съм сигурен,че това си ти

Другият път като дойдеш в магазина да се обадиш, а от мен честито и много безаварийни километри :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...