Jump to content

Recommended Posts

От този форум чух за програмата.Предполагам че представлява нещо като ТИС за ВАГ групата.Аз съм нов при Аудитата и реших да си я кача на компютъра да ме съветва отвреме на време.Изтеглих единствената версия от rutracker.org.Инсталацията мина по вода създадох си собствен акаунт от админ менюто,инсталирах датабазите за фолсваген ауди сеат и шкода но не ми показва информацията,мисля че не открива самата информация в компютъра,някой може ли да даде насоки за инсталацията.В замяна мога да споделя програми като пълен бош еси троник текдок аутодата вивид уъркшоп етка с четене на вин код тис за бмв опел и дженерал мотърс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 221
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Kолега излезе,че съм дръпнал версия с проблем.Сега тегля най новата от същия сайт,аз тази я дръпнах преди доста време още нямах рег в форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е по същия начин.

По време на инсталацията ми искаше някаква парола и какво ли не опитах и все грешка.

Сега отваря,но няма никаква база данни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с admin и admin влизам като е инсталирана,но по време на инсталацията не става.

Явно нещо не инсталира и затова не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По време на инсталацията, не иска никъде парола. Иска кодове които означават определени неща. Има ги приложени в папката на инсталацията на програмата, при всички версии свалени от този сайт. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти аз съм с тази, работи перфектно, като трябва да си дръпнеш и базите с данни за Сеат, Ауди и Фолксваген. Качваш 3.60 след това Update 3.70, след това дисковете за VW и AUDI и накрая на Сеат и Шкода. Изтегли си само последните версии на Update-те по марките.

ЕЛСА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трябва ли да са инсталирани базите за всички марки?

Аз сложих само тази за Ауди и програмата не работи добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Ето ти аз съм с тази, работи перфектно, като трябва да си дръпнеш и базите с данни за Сеат, Ауди и Фолксваген. Качваш 3.60 след това Update 3.70, след това дисковете за VW и AUDI и накрая на Сеат и Шкода. Изтегли си само последните версии на Update-те по марките.

А базите данни за Audi и VW в същия торент ли са или трябва да се търсято отделно - питам, да не ровя :lol:

И макар да не е по темата, моля те дай линк за работеща нова Етка, знам че имаш ;)

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А базите данни за Audi и VW в същия торент ли са или трябва да се търсято отделно - питам, да не ровя :hilezh:

И макар да не е по темата, моля те дай линк за работеща нова Етка, знам че имаш :hilezh:

в същия тракер са, но в отделни торенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегля,аз тегля.

А я кажете,задължително ли е Акробата да е тази версия?

И без файловете за VW,нямали да ми прави проблем?Защото като сложих 3.2 без VW,накрая при пускането на програмата ми излезе,че ми липсват ДАТА файлове и някаква грешка 800...(не я помня).

В процеса на инсталация кой език е препоръчително да изберем?(навярно немски)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегля,аз тегля.

А я кажете,задължително ли е ...

Ние с тебе без чужда намеса нема да се опрайме и това си е! :flipoff: Тodir,на бира? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко ве ше се опрайте не е нищо различно от всяка друга програма ;) Ще помагам ако се налага.

За език на инсталацията си избирате някой дето горе долу разбирате да не се чудите кво ви пита. А после за за език на програмата най-добре да се избере Английски или Немски а както допълнителен може и БГ или Руски макар, че не знам дали има много преведено. Следвайте стъпка по-стъпка инструкциите и няма да има проблем :D

За базите данни няма да има проблем. Аз съм с една още по-стара и орязана от към екстри версия понеже нямам място на диска :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе хора помогнете какво ли не пробвах не става всичко си инсталирах както трябва и все ми пише -"Тези данни не са налични в ElsaWin! " какво да правя?

Редактирано от JORCH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА А4 ли ти го изписва? при мен само за ауди 80 по-стари от Б4 и за ауди купе, иначе всичко друго бачка.

Също така трябва да се инсталира приложения АКРОБАТ 5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...