Jump to content

Recommended Posts

 

С две думи: първо нагряваш, после изстудяваш.

И после бързо продаваш :hilezh:

 

След около месец (горе-долу) пак се проявява и може и да нямаш късмет пак да проработи това "решение".

 

П.С. Изпитано от приятел!

 

Точно за този проблем става въпрос. Няма wifi, не се вижда. И аз го четох това...може да го пробвам, въпреки че ми се искаше да го дам да го ползват. В нет-а също видях, че продават оригиналния чип за 20 долара, само някой с нужните познания трябва да се наеме да го смени ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6+ не ви ли идва прекалено голям ? Как се носи това чудо в джоба ? 

Разгледах ги и двата и дори 6-цата ми идва леко "голяма" спрямо 5, за 6+ да не говорим..... дебна тука и аз за 6 32ГБ но за момента не намирам на нормална цена. 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6+ не ви ли идва прекалено голям ? Как се носи това чудо в джоба ? 

Разгледах ги и двата и дори 6-цата ми идва леко "голяма" спрямо 5, за 6+ да не говорим..... дебна тука и аз за 6 32ГБ но за момента не намирам на нормална цена.

Не знам, не съм възможност да го разцъкам. Доста е кът и даже нямам приятел с него да пробвам. Ако ми е голям ще си взема проста 6-ца.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 дебна тука и аз за 6 32ГБ но за момента не намирам на нормална цена. 

 

Няма и да намериш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая търсене ще падне за тези 32ки :hilezh: Но който намери спокойно отива и пуска директно фиш за Евро милион, печалбата е гарантирана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лека грешка имах предвид 64Gb :hilezh:
мислих и за 16-ка ама май ще ми дойде "къса"

 

 

 

 

 

@N1995 незнам на мен ми идва прекалено голям.......  :nixweiss:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6+ е супер, въобще не е толкова голям, супер е, най-накрая нещо ново от тоя телефон. Има няква цифра благини дето радват е така ежедневно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, я кажете само при мен ли е това или има някакъв бъг в иос8.0.2 (в предишни версии не ми е направило впечатление, скоро го забелязах)

Когато съм затворил всичко и отворя само Settings, Notes, Reminders или някое друго приложение което има разделения между отделните редове, в мултитаскинга липсват някои от редовете...

_4anuy60.png

Последната е на Bluetooth, след това липсват...  Наблюдавате ли при вас това явление? И да не пускам нова тема.. имате ли накъсване когато се ровите в списъка с градове в Weather.app? :)

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има, но нямаше да го забележа. Ако затворя приложението и после чукна два пъти бутона всички редове са си наред, но ако при отворено приложение направя същото, се получава като на твоята снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно същото положение.... и аз го забелязах, понеже ми стана навик да затварям постянно всичко :) Все пак си е бъг, но не знам от коя версия насам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6+ не ви ли идва прекалено голям ? Как се носи това чудо в джоба ? 

Разгледах ги и двата и дори 6-цата ми идва леко "голяма" спрямо 5, за 6+ да не говорим..... дебна тука и аз за 6 32ГБ но за момента не намирам на нормална цена. 

хич даже не ми идва голям, а след втория ден ползване, се чудиш как досега си ползвал малкия... Не са били глупави жените, като все големи ги предпочитат...

От 5 на 6+ е малко като с минаване от "нормален" монитор - към Ретина дисплей... после дори не искаш да поглеждаш в нормалния. Влиза перфектно в почти всички джобове, даже и на ризите (което и за мен си беше изненада). Прекрасен уред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе. Не може така. 350 страници се обяснява че 4 цола е перфектния размер и по-големите са за селЕндури и сега стана че 5,5 цола с по-хубав дисплей е по-добре. Грешка ще да има някаква. Пък и не можел да се ползва с една ръка. Всъщност може но не винаги. Като е вертикален за да не падне е труден достъпа до целия екран но хоризонтален го достъпвам 100% с лека еквилибристика.

Единственото което не може е да се носи в калъф на колана хоризонтално както по-малките. Или ми се струва неудобно поне на мен.

 

И тая резолюция 1920 x 1080 хич не е епълска. Отидоха им кратните размери и се гмурнаха в морето на резолюциите.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

седи мирен и гледай панаир

аз въпреки че съм ползвател на 5-ца, изпадам в недоумение, как всички си врътнаха четирибуквията и се оказа че 5,5 инча е идеалния размер..... щото еди си кво е било прекрасно 

 

абе заеви, нали сме фешън!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам съвсем скоро да започнат всички нови "инчолюбци" да започнат да се чудят и да се вайкат, как и с какъв акъл apple са взели това гениално решение за увеличаване на размера чак сега... Макар и да е верен посочения по-горе факт, че 4'' екран беше най-ултра турбо перфектния и това беше гениалноста и бла бла бла на apple, колко са яки и умни и готини, че не следват примера на всички да увеличат размера, а си карат по 2-3 години с еднакъв/идентичен размер... Смешно просто!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...