Jump to content

Recommended Posts

при iOS 8 е променен начина на работа на auto fill.

Трябва да табнеш върху някое е от полетата и чак след това ти се появява опция аутофил.

Тъпо е, но вероятно има някви security reasons.

 

 

 d11d2fc45c3c7593d62fffb16a6b30b4.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е тъпо но си събирам кутийките на всички айфони които съм имал до момента (всичко без 6+) само на 2G-то ми се губи някой има ли за продаване на разумна цена че не ми се занимава с ибей за такава глупост ? 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никви тънкости няма, разкачаш една букса и това е. смених си я сам

от близо 2 месеца съм с новата държи си до 1%, преди падаше като при теб, както е на 18-20 и изведнъж изключва.

Смениха я преди 2 дни, беше празна и от 4% изкара до изключване след 15 мин разговор по вайбъра на 3Г, направо перфектно. Заредих я добре, 12 часа я държах и сега се държи като нов. Ще постна снимка, като свърши напълно батерията. Всичко ми излезе 48лв с монтажа. :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги по 1 време на facebook app-a ми се появи опция да се логвам само с 4 цифрен пин вместо да пиша цялата парола, днес обаче изчезна и не мога да намеря от къде да го активирам отново....някви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път когато свържа телефона с iTunes ми се появява това съобщение: An update to the carrier settings for your iphone is available. Would you like to install it now?
Всеки път се съгласявам и "ъпдейтвам", виждам съобщение: "Актуализацията е успешна", но следващият път - пак същото. 

Това става само при свързване 6-ците с iTunes на PC-та, имаме и една 5-ца, при нея няма подобно нещо.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Мтел съм. До колкото чета в Гугъл много хора ползващи най-различни оператори имат същия досаден проблем, но така и не успях да намеря кой го е преборил.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен carrier  се упна  през Айтунса без никакви драми и от глобул премина на теленор.

С последната версия ли си на iTunes.

Редактирано от StefaK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал съм че като влезна във файнд май фоун  ми светва иконката на GPS - а на телефона ... Ако може да ти помогне по някакъв начин. Но това ще го видиш ако в момента си ползваш апарата. Ако е угасен (а ти си в банята на хотела примерно) - тегавиня - ще те изловят лошо:(((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излиза - излиза.. Колегата е прав - в момента в който аднеш дадено устройство към акаунта и на другите които го ползват им излиза съобщение..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да изключа да не помни изтритите снимки и файлове в галерията,че е дразнещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,

имам Iphone 5s с поне година гаранция и без нито една забележка, драскотина или деруга.

Към него вървят и кейс + защитни протектори.

При интерес - на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...