Jump to content

Recommended Posts

Аз се убедих, че ментел и еко глобал продават некачествена стока - партиди с по-голям процент брак и тн. Знаем как стават нещата за първия свят, втория и третия за съжаление. Не съм сигурен дали все още не ги вкарват през разни гръцки и тн. фирми скапаняците. Убедих се, че най-бързия лесен и удобен начин да си купиш айфонче е през амазон англия фабрично отключен. Дойде след 2 дни и нямам нито един от проблемите, от които се оплакват тука хората не знам колко страници... Предния от мтел го бях купил с договор (5ца) смениха ми дисплей, заради жълто петно, което се появи в средата на екрана без нищо, хоим бутон сменен, който дефектира, както и wifi модула. Може и да си внушавам, но има значение от къде го купуваш тоя телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, както си скролвах мейла и един ден видях, че има жълто петно точно там където обикновено търкам нагоре надолу. Върнах го и го смениха. После хоум бутона и уифи-то накуп...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, има ли някой идея, дали е възможно календара да бъде настроен така, че да показва и минали преди повече от месец събития, които са отбелязани в него? Прави ми впечатление, че по-стари от месец нямат точици и изчезва всичко, което съм писал там?

 

8w3t7wmz.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка в белите държави сменят ли стъкла на гаранционни телефони и ако да - на какви цени, че леко си излющях моя на едни плочки и се цепна единия ъгъл...  :hilezh:

Четох, четох назад в темата, ама не ми стана съвсем ясно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много близък приятел и колега от офиса си купи iPhone 6 от Ментел и след около седмица ползване почна да му хлопа дисплея горе в ляво. Реши, че няма да го остави така и го прати на ремонт обратно в Ментел, където седя почти 3 седмици за да му го върнат.... същия :)  Та, поне в България не виждам кой седне да оправя подобно нещо...

Теленор и Криейтив сменят телефоните при този проблем. И то доста бързо. Това от опит го казвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено. 

 

10x. А само стъклото може ли да се сменя или върви заедно с останалата карантия отдолу? При мен само стъклото е цепнато...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тая операция не виждам как ще се случва при положение, че стотици телефони чакат за ремонт, а персонала навсякъде е скромен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Skiller_1 от форума сменя стъкла с разлепяне. Има технология по въпроса. И ремонтира телефони.

Знам от наш общ приятел.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Skiller_1 от форума сменя стъкла с разлепяне. Има технология по въпроса. И ремонтира телефони.

Знам от наш общ приятел.

 

винаги ми е било интересно достатъчно качествено ли става подобен тип смяна ? 

на 5-цата като го строших първият път се чудих дали да не ползвам подобен тип ремонт ама цената беше близка до смяна на целият барабар с дигирайзера  :nixweiss:

 

 

на 3-ката беше най-лесната смяната всичко с двойно лепящо и няма ядове, признах го най-здравият телефон  :hilezh:

аз купих тука от колега ей такова 

 

http://www.rearthusa.com/Apple-iPhone-Case-Protection-Absorption/dp/B00ZIVJC0U?class=quickView&field_availability=-1&field_browse=9637949011&id=Apple+iPhone+Case+Protection+Absorption&ie=UTF8&refinementHistory=brandtextbin%2Csubjectbin%2Ccolor_map%2Cprice%2Csize_name&searchNodeID=9637949011&searchPage=1&searchRank=salesrank&searchSize=12

 

ползвах го 2 седмици, 2-3 падания спаси ама не издържах и го махнах, пробвал съм сигурно 50тина кейса и бъмпери ала бала откакто ползвам ябълки ама не мога да намеря моя....грехота е това произведение да го криеш в силикон  :zustimm:

 

 

 

ps : 109$ дисплей за 6-цата си е екстра цена, ще е просто рай ако някога имаме представителство колкото и да сме малки като консуматори 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O2 UK...Проблем с хлопане дисплей в ляво Ябълка 6...резултат връщам го взех нов това е...ако няма на склад твоят цвят чакаш до седмица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май си отиде батерията на 5S-а?!
Вчера на зарядно не се зареждаше, а имаше символа за зареждане. Включих друго зарядно и взе че се зареди. Като си легнах беше на 98%, сутринта беше изгаснал и тотално умрял?! Заредих го до 40% че закъснявах и от 40% до 0% - час и половина стендбай?!  :stupid: 
До преди 2 дни си беше 6 и караше по 2 дена без проблеми. Гаранцията към Мтел важи ли при подобни случаи, или да си търся друго решение? :nixweiss:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Петък най-рано ще мога да се занимавам с това и ще докладвам какво са казали, но едва ли. Реално телефона си зарежда, просто спря да държи изведнъж. Ще видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай първо с рестарт - home button + power button за 20тина секунди, ако не става пробвай с restore през itunes....чак тогава сменяй батерии и т.н. на 5-цата имаха такава драма и след reset се оправи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве, неска за пръв път пробвах слушалките на 6+и ми се струва лииии, не знам, ама май нещата се чуват по-тихо, отколкото през 4еС, говоря за ютубе.цом

:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се чува по-слабо. Специално го сравнявах с 4S на приятелката, че малко по-шумно да е, не си чувам подкастите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве, неска за пръв път пробвах слушалките на 6+и ми се струва лииии, не знам, ама май нещата се чуват по-тихо, отколкото през 4еС, говоря за ютубе.цом

:huh:

Понякога някой друг отворен ап се ебава със звука.

Редовно слушам онлайн радио (Jango е апа) и като отворя фейсбук апчето и звукът спада сам - а не съм пускал видео или друго във фейса.

 

В твоя случай - нямаш фейсбук, но може нещо друго, което ползва звук, да "смущата" звука на ютуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...