Jump to content

Recommended Posts

Някои хора са си за нокия с фенерче и тва е :) тоя iO7 изглежда толкова архаично вече, че не е истина :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи, някой да има за продаване /по възможност/ нов iPhone 5 или 5S 16GB? Или идея от къде да добия 1 бр.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Унас ище един 5ес ще се връща гаранционно...
Ползва се от 3-4 месеца, изведнъж почна да умира батерията за 2-3 часа и да се зарежда за малко повече, постоянно грее - абсолютно същите симптоми като на моя 5ес....как ги правят тия телефони вече  :huh: 
никой от двата не е виждал неоригинален чарджър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблеми с една 4-ка. Купувана е от Америка, освободена в последствие, работи с мтел, като се сложи друга карта, не иска..Изписва invalid sim и край, не се появява и линията  с оператора в настройките. Картата е нова и я пробвах на друга 4-ка, работи перфектно.

Чета, че съществували някакви активации на телефон с нова карта, но нищо не успях да направя.

Като го закача на айтюниса, ми дава само да го пусна като нов телефон или да го заредя с някоя от версиите, които имам на други телефони.., нищо повече не мога да видя или да направя.

Има ли някой идея как да се боря с това чудо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм направих си малка шупличка на дисплея... падна по лице и въпреки, че има дебел кейс, който е 5мм над екрана успя да се пукне много леко. Има две точки около 1-2мм, които искам да ги няма :D Не съм сигурен, но някой по назад май беше споменал, че такова нещо може да се лекува. Дали е така и къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой, ако може да даде линк със страницата, където мога да проверя това: 

 

Apple изтегля дефектна партида iPhone 6 Plus
 

 

http://www.dnes.bg/technology/2015/08/24/apple-izteglia-defektna-partida-iphone-6-plus.274240

 

Намерих го, ако някой го интересува:

 

https://www.apple.com/bg/support/iphone6plus-isightcamera/

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батерията се държи прилично с iOS 9 Beta, като цяло доста стабилна работа като за бета версия, но имам проблем. 

Когато някой ми звънне има вибрация и светлинен сигнал но не и звук, същото е и с Viber, не го прави постоянно но е дразнещо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... има вибрация и светлинен сигнал но не и звук, същото е и с Viber, не го прави постоянно но е дразнещо. 

+1, с бета 5 съм. 

Бета е все пак, като излезе официално ще изчезнат бъговете. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, при мен не е баш така, а не е като да не обръщам внимание да е само той в джоба и къде го оставям [emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъп въпрос, но все пак да попитам. Преди малко рег-нах на приятел новозакупената 6-ца, т.е. направих му ID-то, обаче като пробвах да дръпна нещо от апп стор-а единствено мисли и не започва да тегли, къде бъркам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- слаб нет

- проблем моментен със сървара на Apple

и така нататък ... опитай по-късно пак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнаха от гаранция айфончето на сестра ми, 5ес, чисто ново с лепенките. Остатъчна гаранция към технополис до март месец (по памет), бяло на цвят, ако на някой му трябва - да драсне едно лично, че тия дни го засилвам към продавалника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...