Jump to content

Recommended Posts

Ще чакам 7ца аз, тия S модели никога не са ме блазнели, единствено имах 5S щото 5-цата я строших и реших да ъпгрейдна, реално не виждам смисъл от ъпгрейд 6 към 6S.  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще почакам 7S, освен ако не излезе нещо като 6C (4") до тогава, което да осмисли замяната. Иначе, не виждам смисъл да си продавам 5S - перфектен е за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6+S е довоооолно мания :) форс тъча е уникален, пускайте шестиците в продавалника :)

 

Е са веднага ги пускаме.

 

...Факт е, че тва е най-фърфърфорения S от всичките до сега, но S-ките принципно се пропускат ....   ^_^

 

Ше се задоволим за момента с форс тъча на уоча, чакайки 7-цата ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допада за сега 9.0.1 ;) пуснах си оранжевия режим и съм много доволен ! Харесва ми как се затварят прозорците и шрифта си го бива също!

Харесва ми горе вляво когато се появи бутона за връщане към предишното ползвано от Фейса Към Месинджър

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е тва ве? Кво е форс тъч и ебем ли го къв тъч? Къде ги виждате тее работи ? Баси, аз съм индиянец и не мога без да ми покаже некой??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото ай-тамагочи, изглежда като наще, ама екрана му разбира точно колко силно го натискаш с пръст. Тей съм чел, иначе още не съм виждал....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е тва ве? Кво е форс тъч и ебем ли го къв тъч? Къде ги виждате тее работи ? Баси, аз съм индиянец и не мога без да ми покаже некой??

 

Док, 

 

това е нещо като при твоите пациенти с турбинките... натискаш леко казва "Оу", натискаш силно и почва да вика " ОУУУУУУУУУ " .  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

 

Идеята е, че разбира колко силно го натискаш и реаргира по различен начин на леко и на силно натискане. Съответно прави маимунджълъци, които до сега ги е нямало. Със сигурност е полезно, ама ще чакам да остарее поне малко 6-чката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна излагация според мен - форс тъч, по-добра камера, но за сметка на батерия и тегло.

От 4 нататък съм имал всички Ифони и S моделите ама този е подигравка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май се случва, когато ти звъни някой от Андроид и HTC 8.... Има опция да те набира от различни dial-ери като viber, skype и т.н. направо от контакт листа и не съм сигурен, но мисля, че може да се окаже кой да е по подразбиране..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна излагация според мен - форс тъч, по-добра камера, но за сметка на батерия и тегло.

От 4 нататък съм имал всички Ифони и S моделите ама този е подигравка.

Абе не си съвсем прав :) S моделите принципно са: по-добър процесор, камера и носи някоя друга далавера.

Форстъч ще бъде страхотен в момента в който масово апп-вете почнат да го поддържат, което гаранция ще стане съвсем скоро.

Новата камера е гарантирано перфектна.

По-голямото тегло за мен лично е единствено и само предимство. Не виждам причина телвфоните да са супер тънки и ултра леки.

По-малката батерия е факт, но пак ще държи поне толкова заради софтуерни подобрения, така че....

Телефонът си е чудесно подобрение от където и да го погледне човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, това е най-силния S модел, който са пускали до сега и си е съвсем нов модел реално. Друга, по-здрава сплав за корпуса, размерите са различни, дисплея е много по-различен и тежък заради 3д тъч, а батерията пък и затова е по-къса, че да се събере таптик моторчето. По-малката батерия няма да е проблем и защото сега за 14нм архитектура, която харчи по-малко, като е смазващо по-бърза от предния модел. Камерата е страхотна, а пък предната вече прави истински снимки и тя. Заради теглото се усещат по-добре също. Та хубав ъпдейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, забравих да уточня.

От айфони ме набираха и колегите бяха в чужбина.

На мен ми се случва от чужбина като ме набираха от нормален гсм да ми звъни с " иконата" на вайбър/фейстайм/скайп но въпреки това си беше нормален разговор. Аз бях с бета 9, тя с 8. С последната бета нямаше подобен случай.

Пълна излагация според мен - форс тъч, по-добра камера, но за сметка на батерия и тегло.

От 4 нататък съм имал всички Ифони и S моделите ама този е подигравка.

За S модел има много неща, чак ми се иска да си сменя 6-цата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и забравих, 2ГБ рам! Много по приятно се браузва с много табове в сафари вече. Само това си е причина за ъпгейд

 

 

Ти какво каза.... Сега Grizzly ще ти сипе с най-големия черпак :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм казвал, че повече рам не е предимство и винаги съм искал повече, заради сафари.

Обаче е предимство, ако сравняваме един иос дивайс с друг. Андроите и 8гб да имат, нямат предимство пак в използваемостта.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно прави впечатление, че си ги въртите нещата когато-както ви е удобно  :hilezh:  Като дявола- евангеллието.И с екраните беше така- опорната точка беше , че 4 инча е максималния размер, пък после и тази опорна точка издиша  :hilezh:

Иначе хората се стремят да пускат по-големи баКтерии, а ане по-малки в новите си модели. Иначе за фенове, явно и това не епроблем, и на него му се намира оправдание  :flehan:

 

Само да кажа, че не съм Дроид дрещу Пипон

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайния ефект като е по-добър на теб пука ли ти колко грама е батерията? Беше пределно ясно, че рама ще се вдигне в даден момент, но този момент беше избран правилно и явно са вкарали повече мисъл от колкото "да направим нещо само и само да имаме една цифра повече от конкуренцията". Сметни само колко са напред с парите само от това, че изцедиха докрай рама, докато други компенсираха неоптомизиран ОС с хардуер :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво каза.... Сега Grizzly ще ти сипе с най-големия черпак :hilezh:

Ох, баткооо. :hilezh:

Сега вече айфон потребителите ще "открият" революционния мултитаскинг, Няма да обяснявам какъв "технологичен шок" е това както го нарича Злобил.

Догодина ще открият "революционните" 4 ядра.

А по-догодина ще добавят слот за СД карта. Тамън след като Самсунг са го забравили. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...