Recommended Posts

идеи за bluetooth handsfree?

бюджет 100/150лв, повече не ми се дават с оглед на това че не съм сигурен дали изобщо ще свикна 

Не знам какво точно търсиш но аз ползвам вече четвърта година Plantronics M25.

https://www.walmart.com/ip/Plantronics-M25-Headset-ear-bud-wireless-Bluetooth/26128052

Сега гледам е на мода следващия модел.

https://www.emag.bg/bezzhichna-slushalka-plantronics-m75-201140-05/pd/DTRKBYBBM/

Риска е да го загубиш защото е много миниатюрен. С 11 часа време за разговори мисля е без аналог на пазара.

Преди 2 часа, Spunky написа:

направо едва се търпи на айфоня камерата ...

39800139095_827b69c3bb_k.jpg

Не си прав, да знаеш!!! На Хано айФонЯ ги снима така: :steinigung:

IMG_0229_a.png

:hilezh: 

аа разбрах от къде идва разликата - сигурно защото си плащам $4.99 на Апле на месец за екстрата non-blurry images

От мненията на Хано тук и по други теми имам леко подозрение, че може да се е пропил или продрусал, което обяснява треперещите ръце и размазаните снимки :hilezh:

Само стъклото на камерата на шестица може ли да се смени?

съмнявам се силно да може..... най-малкото кой ще го свали и върне без да е*е мамата на панела. По-скоро сменяш целия заден панел, не е болка за умиране, ако е 6ца поради липсата на допълнителното уплътнение от 6+ нататък около екрана.

Някой да има проблем и съответно решение - на мобилни данни нотификации от инстаграм, вайбър и всички такива апп-ове нещо не се получават, докато не влезеш в приложението. Иос-а е 11.2.6, телефона е 8-ца, някакви предложения ?

С рестарт нещата с нотификациите се нормализираха, засега. Това, в случай, че на някой се случи :)

нов бъг на незабиващия никога iOS - телефона за 3ти път блокира и сам се рестартира след няколко минути. Значи толкова много рестарти никога не съм имал с андроид. След този рестарт се наложи още един, защото нотификациите бяха без звук!? Ако не правеше такива убийствени 4к филмчета и не се управляваше така готино с жестове, бих го класирал като боклук.

Хано, в общи линии си си рестартирал телефона толкова пъти, колкото някои от нас за 10 години употреба на айфон не са рестартирали :)

Пробвай да го изпуснеш още 3 пъти - може да се намести!

миналото си е минало - за тогава не споря. Всичките драми са с последния модел и софтуерна версия. Страшна бъгня!

преди 20 минути, HannoSLM написа:

Всичките драми са с последния модел и софтуерна версия. Страшна бъгня!

Ще го трампиш ли за една 6-ца с йос 10?

Just now, martinich said:

Ще го трампиш ли за една 6-ца с йос 10?

ако снима 4к@60 фпс, да е с амолед екран, поне 5.5 инча и да използва жестове за навигация, ДА!

То тва йос, OS ли е? Java аплетите имат подобни характеристики ......

11.3 от снощи. Battery Health е едната новост, която видях :)

Някой има ли впечатления вече от iOS 11.3 на 6s

Sent from my iPhone using Tapatalk

Батки, при мен положението е трагично, ползвам едновременно 6-ца и 7-ца и двете имат някои отвратителни бъгчета които в дадени моменти ме карат да ги засиля към стената. Появяват се и на двата, не откривам зависимост, абсолютно нищо не ги разрешава - restore, reset и т.н. iOS10/11 са по-бъгави от времената в които ползвах 3GS..... 

При входящо повикване - черен екран, не се оправя докато просто не затворя, входящо повикване - нереагиращ екран, циклене на приложения, замръзванe при завъртане на телефона от landscape в нормално положение. Изхвърля ме от приложения, циклене в телефонният указател...... 

Edited by zlobil

С Х няма никакви ядове, освен трагично снимане вечер...

На 15.04.2018 г. at 22:03, zlobil написа:

... 

Понеже се у*раха и от Apple

Се наложи си взема за личен телефон (4S)-ка Refurbrished (нова) с iOS 6.1.3 направо да си лети и да мога разчитам поне за разговори и вайбър,за друго не ме интересе,че не тръгва т.е не се подържа вече.

Иначе аномалиите,които описваш по-горе са все по често срещани при новите iOS и моделите,които трябва да са ... топ.

Now: iOS 11.4

Edited by MAPTO7007

На някой да му се намира централна платка за Iphone 4S (16-32-64GB) от счупен телефон,работеща без проблеми и най-важното да не кодирана или заключена с iCloud?

Edited by MAPTO7007

Тоя телефон е набор на нокия 3310 ебати, има ги за по 3 лева в олх-а сигурно, къде да я намери някой тая платка...