Jump to content

--------ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ-------


Millen76

Recommended Posts

:) вярвам, че всичко ще е ОК. заради Вас a и заради всички от форума - уникално задружна и позитивна кампания, която заслужава happy end !

поздрави и чакаме новини пак !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Милен има рожден ден. Милене пожелавам ти за рожденият ден много здраве, щастие и късмет. Бързо възстановяване на Биби и скоро да забравите за всичко лошо което сте имали и да се радвате само на хубави моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Милен има рожден ден. Милене пожелавам ти за рожденият ден много здраве, щастие и късмет. Бързо възстановяване на Биби и скоро да забравите за всичко лошо което сте имали и да се радвате само на хубави моменти.

Сърдечно благодаря за пожеланията!

Лъчетерапията най-после е започнала- от днес. Ще се прави всеки ден без събота и неделя, следващите 6 седмици.По принцип не е болезнена и трае около 4 мин.

Благодаря ви отново за подкрепата!

Редактирано от Millen76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам, че Биби ще се оправи! Успех! :hilezh::wub:

Ейййй много съм ТЪП. Цялата тема изчетох и така и не разбрах на кой номер мога да пусна и аз малко sms-и за ПОМОЩ.. :) айде малко HELP PLEASE заради детенцето... чакам да ме светне някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кампанията за набиране на средства приключи отдавна! Сега всички се надядаме Биби да се справи с болеста!

Редактирано от mashsh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kak e малката принцеса?

Благодаря добре.Тази седмица изпратихме едната баба да помага и в момента са с нея в болницата за последната химиотерапия, като успоредно ежедневно се прави и лъчетерапия. Тежко е, но тя се справя много добре. Днес е имала апетит и дори настроение за игри. Утре би трябвало да са последните вливания, след което четвъртък и петък ще и пуснат очистващи банки и ще я изпишат. Ще останат лъчетерапиите следващите няколко седмици. След което вероятно отново изследвания и дай Боже всичко да е наред се прибираме!

Поздрави

Милен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да ,ще чакаме ,само пишете по рано за да можем да си организираме среща,много ще се радвам ако може да ви видим за някоя минута ,час.Толкова много сме говорили за вас,че вече сте част от нас.

Поздрави и до скоро :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

Ето малко повече информация относно лечението. Химиотерапиите вече приключиха. Сега се правят ежедневно лъчетерапии (без събота и неделя)и по план трябва да свършат на 28-ми февруари.Самата лъчетерапия не е болезнена и е от 2 части по 40 сек.Лекарите ни увериха че се прави изключително прецизно, което е много важно, тъй като ако се облъчат краищата на коста тя няма да расте повече.

Миналата седмица бях за 4 дена при тях в Мюнстер. Заведохме Биби в Зоологическата градина - а тя е много хубава. В часът за хранене дават възможност децата да дават храна на слоновете и Биби също го направи. Имаше и делфинариум с представление от което тя беше много впечатлена... Като свали снимките жена ми, ще кача.

Миналата седмица получихме и събраните от SMS средства.Сумата е 17 258,52 лв.!!!! Това показва ,че кампанията е била изключително успешна!!! А основният принос за това, мога спокойно да твърдя, е на АКБ!!! Всичко тръгна от тук!!!

Така салдата по сметките на Биби към момента са 58604,94 лв и 1547,45 евро.Ето защо решихме да преведем цялата сума от събраните SMS-и на Гьоркем и на Пати Save-darina.org.

Сигурен съм,че ще ни подкрепите в намерението ни. Чакаме само писмено потвърждение за съгласие от DMS за пред банката.

Поздрави на всички!!!

АКБ е невероятен - защото в него има невероятни Хора!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето защо решихме да преведем цялата сума от събраните SMS-и на Гьоркем и на Пати Save-darina.org.

Сигурен съм,че ще ни подкрепите в намерението ни.

Поздрави на всички!!!

АКБ е невероятен - защото в него има невероятни Хора!!!

flehan.gifrespekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво !!!! Чакаме Билянка да се върне в Бг с нетърпение. Пък ако дойдете на някоя среща на НИМ лятото ще сме много щастливи. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радваме за положителните новини от Германия, стискаме палци за още такива!Предлагам, като се Биби в България да се органиэираме и да отидем до Плевен да я видим дружно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...