Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

аз също се радвам, че се събрахме толкова много хора, обединени от идеята да помогнем!

евала за организацията!

и между другото аз още си карам и ще си карам със плащкатите на стъклата докато сами не паднат, днес ми се наложи доста да обикялам, и ми направи впочеталение, че много хора се загреждат! дано да се съберат парите бързо! благодаря на всички, които дойдоха..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво ама наистина едно голямо БРАВО за АКБ и ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИСТИНСКИ БЪЛГАРИ

Горд съм с всички ВАС и останалите участници в шествието.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шествието мина супер!Можеше само да не се разделяме на толкова малки групи,но пак не останахме незабелязани.Призовавам всички да карате с плакатите и да не се махат.Аз лично като карам ми прави впечатление,че хората се заглеждат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В името на едно добро начинание, което достигна своя апогей днес, съм длъжна да напиша това, което всеки тук има нужда да прочете към този момент. Не, за съжаление, няма да напиша, че Биби вече е излекувана! Това предстои да се случи и всички се молим лечението на нашата малка Принцеса да поднесе съкровенните ни блянове - тя да бъде отново здрава.

Сега е време да споделя това, което бушува в сърцата на всички ни, които бяхме днес на НИМ, или на Жълтите павета, или просто търсихме начини да изпратим своята скромна лепта за живота на едно прекрасно и усмихнато българче.

В рамките на ЕДНА седмица, се обединихме хиляди около една кауза.

За ЕДНА седмица стотици намериха начин да отделят средства от личния си бюджет, за да помогнат на един татко, да намери тих пристан на своята душа, в бурите на смотаното ни ежедневие.

За една седмица всички НИЕ видяхме, как интернет може да сплоти и най-враждуващите, за да потърси съюзници в битката с нещо ЗЛО!

За една седмица, стотици автофенове повярваха на един потерибел, който всъщност е жена и майка... и трудно си намира своето местенце в мъжкия свят на автомобилите.

БЛАГОДАРЯ ВИ!

Благодаря на всеки един, че днес задели мигове от личното си пространство, за да ги сподели с нуждите на едно нуждаещо се българче!

Благодаря на всички, които сложиха на заден план своите лични интереси, за да повдигнат НАШИТЕ ОБЩИ пред медиите и цяла София!

Благодаря на ОРГАНИЗАТОРИТЕ, че направиха това ШЕСТВИЕ емблематично за нашето скромно интернет общество!

Благодаря на Сдружение АУДИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ, че бяха стожер на всеобщото ни желание нашата Биби да има СВОЯ ШАНС, а Милен76 да погледне позитивно и утрешния ден!

Сега отново трябва да се обърна към всеки един, поименно...

Не защото повярвахте на идеята.

А защото показахте, че БЪЛГАРИНЪТ Е ДОБЪР ПО ДУША и е готов да подаде ръка на свой приятел в беда.

За съжаление бедата на Биби е скрита в собствената ни държава. Но под похлупака на тази държава се видя, че виреят хиляди сърца, готови да забравят своите проблеми и да помогнат!

ПОМОГНАТ!

Вашата помощ днес ще доведе до своя така желан резултат!

БЛАГОДАРЯ ВИ!

Галя

П.п. БИБИ, НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се радвам, че успяхме да доведем една добра и благородна идея до такъв прекрасен завършек. Радвам се, че се сплотихме за една добра кауза...но сърцето ми се къса и ще продълважа да се къса докато Биби не оздравее...остава ни да се молим всичко да е наред!!!

Нека не забравяме това изживяване и нека заразим с изкрица доборота всеки около нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам!!!

Нямам думи!!!

Спeциални благодарности на колегите от другите автофоруми! Вечe изразих благодарност към mbclub.bg, като регистриан там повече от 5 години и специални благодарности на колегата и техен модератор 24V! :respekt::)

Модератор съм в мерцедес-клуб-бг.ком ;)

А съм иначе член на клуба на мбклуб.бг :)

Коко - каузата си заслужа ... опитах се да направя всичко не заради себе си , а заради Биби :)

Надявам се днешния поход да е донесъл приятна сума в полза на Биби :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина нямам думи и аз..толкова много коли на НИМ не бях виждал.Дано БИБИ се оправи!И хвала на всички дошли днес :respekt::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да изкажа своите благодарности към всички участници в днешното събитие. :respekt:

Адмирации за организаторите и стюардите!!! :)

Приятелска прегръдка за родителите !!! Вярвайте и се борете !!!

Призовавам всчки да караме с плакатите на стъклата , поне до края на годината!

Ще откликна на всяка допълнителна инициатива за набиране на средства за малката Биби !!!

Гордея се с всички Вас !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и банално да прозвучи - Искам да поздравя и да изкажа куп хвалби към всички организатори за перфектната работа която са свършили те за да мине така добре всичко днес , както и за усилията и времето си което са дали ходейки по разните институции за да бъде това мероприятие възможно ! Поздравявам и всички Колеги които присъстваха днес , надявам се че помогнахме в начинанието и дано всичко от тук на татък мине като по вода за малкия сладур БИБИ !

Искам и специално да изкажа Благодарности на Колегата KCV , за това че ме ескортира до НИМ от Цариградско шосе ( понеже не знаех пътя до там :) ) както и на обратно след шествието от паркинга на БНБ пак до НИМ !

:):respekt::):respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълбок поклон към Галя, Васко и всички останали, които взеха участие в организирането на това грандиозно шествие!!!

Евала, на всички, които днес дойдоха, за да помогнем за спасяването на едно прекрасно българче!!!

Чувствам се ужасно горда, че съм част от АКБ

Редактирано от foxy-the infant prodigy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога , ще дават репортажа ( някой знае ли ) ?? Сега гледам БТВ но до сега нищо !

П.С. Искам да изкажа подкрепа от www.roverbulgaria.com - Въпреки , че нямаше коли от нас (бях с вас но с друга кола) - и НИЕ сме с БИБИ !

Имате и нашата ПОДКРЕПА !

МОЛЯ ГОРНОТО да не се счита за реклама на форум и т.н. - просто ИЗКАЗВАМ и нашата ПОДКРЕПА !

Редактирано от paiaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко май ще дават по БТВ репортажа за шествието.

Оп, вече го дават. :respekt:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на БТВ! :respekt: Очаквах шефчетата им да го резнат и въобще да го няма.

Ако някой знае как може да го качи тук клипчето, ще е хубаво за пропусналите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Токущо по btv дадоха репортажа, предполагам по-късно ще го качат на сайта си, ако вече не са го направили :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, за какво не пуснаха номрера и текста, поне на СМС?!? Иначе :respekt:

Абе дадоха за малко един от стикерите, но едва ли някой нещо е прочел. Вярно можеше да кажат номера за СМС-си. :)

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИДЕО от събирането пред НИМ - VBOX7

За даунлоуд от - ТУК.

Може да усетите мащаба на събитието. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...