Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

Тук съм качил малко снимки от темата:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2484...mp;id=714964750

Който се види може да се тагне. Така повече хора ще видят снимките във Facebook!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И кво се оказа на финала, наложи се нещастието на едно дете да ни покаже, че може да сме единни? Че не е зор да се делиме на дизелджии и бензинджии, на спамери и чичковци, на олдскуладжии и нюскуладжии и т.н. Дано всичко това ни остави силни спомени и правилни изводи! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обещавам да наруша ежедневието си ...и да не си мия автомобила известно време ....за да не паднат плакатите от стъклата ми

:hilezh::hilezh: за АКБ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещането, че сме направили достатъчно сега ще бъде пагубно и може да опропасти всичко. Защо не си създадем навика на всяко ставане сутрин да пускаме по един SMS? Това прави по ок. 30 лв. на човек за месец. Не е чак толкова много нали? Но за малката принцеска ще е много.

Точно това мисля да правя всеки ден, с идването на работа. Призовавам и другите да го правят, защото наистина не бива да се отпускаме точно сега.

п.п. И аз се гордея, че въм част от АКБ! :motz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИДЕО от събирането пред НИМ - VBOX7

За даунлоуд от - ТУК.

Може да усетите мащаба на събитието. :hilezh:

Клипче DMS BILYANA

Ако смятате че става разпространете линка към него.

След написано първо мнение ще публикувам сметките. Сега не ми дава че спамя. :motz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

това, с което мога да помогна, е, при подобни инициативи да се излъчва специално направен банер за дадена кауза, който да се вижда в около 30 от най-големите авто форуми и сайтове. За справка можете да видите http://www.autoforums.bg където и Ауди Клуб е член. Обикновено има ефект от подобни банери, доказвали са го много подобни инициативи, които сме подкрепяли.

За контакти можете да ми пишете на simion@usermedia.net и simionp@gmail.com тъй като ще ми е трудно да следя дискусията тук постоянно

Поздрави!

Редактирано от simion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се много цивилизовано и качествено. Днешното събитие може да ни послужи като еталон за всеки друг повод. Плакатите на прозорците ми си остават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да махам от Бавареца лепенките на малките стъкла.Направо не ми се верваше,че бяхме толкова хора :motz: Радвам се че съм част от форума,макар и с БМВ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипче DMS BILYANA

Ако смятате че става разпространете линка към него.

След написано първо мнение ще публикувам сметките. Сега не ми дава че спамя. :motz:

Много моля:

Който има регистрация във VBOX7

Да пусне като първи коментар в горния клип копи / пейст на следния текст:

Банка:СОСИЕТЕ ЖЕНЕРАЛ ЕКСПРЕСБАНК

IBAN BGN:BG80TTBB94005525321773

IBAN ЕUR:BG26TTBB94005525321775

BIC/SWIFT:TTBBBG22

Титуляр:Биляна Миленова Стефанова

Подробно:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=89682

Задължен съм и благодаря! :hilezh:

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик.

Номинирам Галя - RED-AUDI за нов ник.

За мен тя вече е MegaWattGirl.

Тя е първата жена която познавам с Мегават в душата си.

Галя, респект. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Който има регистрация във VBOX7...

И на мен ми вдига гири, че спамя, не се усещам къде е проблема!?! Радвам се да ви срещна отново днес, теб и Methical!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както бе казано по-горе:

АДМИРАЦИИ за организатори и участници.

Гордея се, че съм член на Ауди Клуб България

ГОРДЕЯ СЕ, ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН.

... Искам и специално да изкажа Благодарности на Колегата KCV , за това че ме ескортира до НИМ от Цариградско шосе ( понеже не знаех пътя до там smile.gif ) както и на обратно след шествието от паркинга на БНБ пак до НИМ !

За теб, а и за всеки: ВИНАГИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи да изразя емоциите,които породи днешното събитие в мен!!!

Беше прекрасно и неописуемо :flehan:

Видях се и се запознах с много приятни и стойностни хора-благодарение на вас,днешното събитие е факт с който можем да се гордеем всички :respekt:

Искренно вярвам и се надявам,че много скоро ще се радваме и любуваме на нашата здрава Биби.

И както го казахме в един глас днес....БИБИ,НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз оставам също плаката на стъклото отвътре и така ще си карам, който пусне SMS или нещо в сметката - все е добре дошло!

Биляна има нужда от нас все още. Вярно, че и по Канал-а и по Бтв репортажите бяха кратки (дори твърде кратки относно такава сериозна кауза) , но все пак ги имаше , докато тия от Нова...не ми се говори... незаинтересовани тъпунгери вглъбени в техните си герои - байландовци. :bia:

Нищо, заем брашно- тъпкано се връща, има си провидение...

Важното е, че всичко мина тихо, кротко и мирно, а не както в един момент се опасяваха организаторите - да нямало нещо провокации и изцепки.

В този смисъл- до тук добре. Сега да продължаваме с носенето на призива SOS Bilyana и събирането на парите.

Успешна седмица на всички! :flehan:;)

5q

Редактирано от fiveq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia:

Чета тази тема и направо не мога да си намеря място от кеф или по-скоро от удовлетвореност и гордост.Радвам се,че съм част от АКБ. ;)

Браво на всички :flehan:

Искате ли занапред да си измисляме определени поводи да събираме пари за такива каузи ? Мероприятие като днешното да стане традиция и на тази дата да се обединяваме отново и отново ?

Днес от Мерцедес форума прихванах добрата идея част от парите от лайсни,стикери и други клубни материали да отиват за благотворителност.

Смятам,че никой няма да се възпротиви ако се повиши с 50ст. стикера и с 1лев. лайсната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами и господа,

Аз като един виден скептик, гледах развоя на организацията на шествието и бях твърдо убеден, че няма да се получи.

А сега по същество - по случайност видях репортажа в БТВ и видях точно за какво става въпрос (снимките и клипчетата във форума не дават ясно представа)

Изказавам ОГРОМНОТО си уважение към пожертваните УСИЛИЯ, ВРЕМЕ, НЕРВИ от оргазнизатори и участници. Наистина някакси си ВИЕ СТЕ ВИНОВНИ ДА ПОЧУВСТВАМ, ЧЕ ИМА НЯКАКВА НАДЕЖДА - ДА! Останали са и хора в БГ!!!!!!!!!!

:bia::gut:;):flehan::bia:;):respekt::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е !!!

Направо съм възхитен обединението в името на доброто до каква степен ме накара да започна да гледам по-позитивно на всичко.

Този форум никога не е бил по-приятно място :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой тук питаше кое е парчето в Ауди-репортажа... това е Culture Beat - Got To Get It (1993) :flehan::bia:

Редактирано от fiveq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! - Моля, моля!

Специален поздрав за МБ Форум! :bia: Ще предам и на другите.

Поздрави и от Мерджаните за вас!

Ауди-шествие в подкрепа на Биляна - от Kocev (Коцев) - MB Club.bg - Налазвайте, отбелязвайте :flehan:

Редактирано от fiveq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИДЕО от събирането пред НИМ - VBOX7

За даунлоуд от - ТУК.

Към първоначалните линкове добавям архив на всички оригинали от събитието които имам. Съжалявам но нямам време за редакция. Ползвайте ги както намерите за добре но моля не злоупотребявайте. :flehan:

Ако някой си хареса нещо да го публикува.

100 Меги - СНИМКИ + кратко видео.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...