Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте ПРИЯТЕЛИ!!!

Нямам думи за да изкажа възхищението си и благодарностите на цялото ни семейство за тази невероятна подкрепа!!!

Искам да ви кажа,че вече средствата са почти събрани и скоро Билянка ще замине за Германия.

По важното което се надявам да се случи след кампанията е друго- да се промени начина на разглеждане на молбите за лечение на деца в чужбина. Днес разговарях с новият директор на Фонд за лечение на деца и му казах точно това. Каквото и да решат по нашият случай вече ще е късно - дори да се одобри лечение в чужбина,средствата ще се преведат след минимум 2 седмици. А до тогава ние трябва да сме започнали вече терапията.

А съвсем наскоро от „Фонд за трансплантация” са отказали операция на това невероятно дете Пати!!! Защото все още тези решения се вземат еднолично (не от шефа на фонда).... а едва ли в България един човек е компетентен по всички медицински казуси!!! А когато ТОЙ е в отпуск ,или в болничен .... решението се бави докато ТОЙ се върне на работа. Е със сигурност това не е правилният модел за разглеждане на молбите! Точно това се опитват в момента да разнищят от БТВ и дано успеят , за да се промени накрая създаденото статукво!

Още веднъж респект към всички ви !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхте ли в края на репортажа,милата душичка как благодари на всички,които и помагат, за да се излекува!!!

Пак се разплаках!!!

Браво колеги...всичко,което направихме имаше смисъл!!! ;):):flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината е страхотна. :flehan: Радвам се за успеха на този етап, пожелавам такъв и на следващия.

Всички ви стискаме палци. :P:);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ше се наложи друго подобно мероприятие да се ораганизира, хич не са малко парите, които остават да се съберът.

ДАВАЙТЕ ИДЕИ

ЯВОР е прав ,ще трябват пари и за след лечението.Другарки и другари давайте идеи, едва понеделник е,има време за организация ,ама БИБИ няма това време .

Какво мислите за втора масова проява или нещо друго с което да привлечем обществения интерес отново!

Шествието ме израдва максимално , bTV са ми любими вече,ама не е достатъчно.

Мислейки кое предване предизвиква интереса ми, се сетих за РОСЕН ПЕТРОВ. и НЕКА ГОВОРЯТ , ако ви харесва идеята ,да потърсим връзка с предването.мисля че отзвука ще е доста голям.

Говорих с двама баровци,само пуснаха СМС ,а спокойно могат да дадат доста пара.Надеждата ми е в обикновенните хора като мен, но освен медиите по друг начин не се сещам... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, до тук добре, но да не се отпускаме. Стискам палци за положително решение в сряда, но времето е решаващ фактор и не трябва да го губим в очакване държавния апарат да се задейства. По-добре да мислим за следващото мероприятие - може да си организираме една екскурзийка до Пловдив, примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всеки от нас апелира дори 50% от контактите си в мобилния,

до ден-два средствата ще са събрани .... дерзайте .. :hilezh::flehan:

Редактирано от deizzy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И във Фиат Форум България, така ми казаха миналата седмица, но резултатите от вчера ги опровергаха. Въпреки това, може би, си прав за Пловдив - въпросът е да продължим, защото днескашната новина, макар и добра, може да подейства "демотивиращо" на дарителите и темпът на събиране на средствата да спадне - дано не стане така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И във Фиат Форум България, така ми казаха

Във Фиат форума колегата със сметките за горивото е митничар - познава само действията събиране и умножение, изваждане и деление са му чужди :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Хора, не бързайте с идеите.

Сами видяхте, че едно впечатляващо по мащаб събитие, остана незабелязано от българските медии с изключение на Бтв. Даже и КАНАЛ 1 не ги броя в сметките, щото тактично или не проспаха гарндиозността на Шествието.

Не бързайте да се настройвате за автопоходи - те в близките месеци няма да вършат никаква работа на никого, защото няма да са нещо "шикозно" в медийната подредба на новинарската емисия. Банални ще са даже и за БТВ.

Предполагам, че на всички ви е ясно, че в момента Ауди клуб България не може да направи нищо, с което да промени състоянието на Биби. Единственото, което може да се случи от тук нататък, буквално минути да делят Билянка от настаняването й в Мюнстер и назначаването на най-подходящото лечение за детето.

Милен написа това:

Искам да ви кажа,че вече средствата са почти събрани и скоро Билянка ще замине за Германия.

По важното което се надявам да се случи след кампанията е друго- да се промени начина на разглеждане на молбите за лечение на деца в чужбина.

Не бързайте да яхвате вълната на опиянението, че сме постигнали нещо велико.

Единствено можем да се поздравим, че намерихме един от правилните начини да помогнем на Милен и нашата Биби.

Следващата стъпка, ако има такава, може само да Е МАЩАБНА, евентуално съвместна с всички автоклубове, та ако ще всички форуми, но координирана от SAVE DARINA.

Повярвайте ми, за такъв род действия ще се изисква ОГРОМЕН ТРУД и МИНИМУМ МЕСЕЦ активна работа от екип от организатори, в сравнения с което нашия автопоход ще е една символична акцийка.

И не на последно място - една добре направена акция може да ни носи само гордост.

В обратния варинат, можем да станем за смях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на мнение, че в момента едно такова мероприятие, каквото е шествието от неделя, няма да е интересно на никого, затова трябва да се търсят алтернативи. Според мен нещата които можем да направим за нашата Биби в момента се свеждат единственно до някои благотворителен концерт, футболна проява, картинг състезание (макар че застудя и е влажно в момента), благотворителен търг и такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е - второ шествие не е новина и няма да има същия ефект. Най-малкото е абсолютно сигурно, че няма да привлече вниманието на медиите. Моите мисли се движат в посока, че трябва още малко, но съществено да се измисли, защото времето е много важен фактор - средствата трябва да се осигурят възможно най-бързо, за да може да се продължи лечението. Аз си мисля, че каквато и акция да замислим, тя ще ни отнеме повече време. Може би просто трябва повече хора да разпечатат и разлепят по колите си плакатите от шествието. Дано не съм прав, но си мисля, че иначе положителната новина от вчера, ще "демотивира" дарителите и ще се загуби от "набраната инерция". Точно затова си мисля, че трябва да упорстваме още, макар напълно да осъзнавам, че ново шествие не е вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи може ББ да изпраща самолети тук-там/около 20 000 или повече лв за един курс/,за да прибира хора,които са се разболели в други държави, а не могат да отделят някой лев за лечение на деца,които имат нужда от това.Беден ми е речника,за да им тегля една здрава псувня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи може ББ да изпраща самолети тук-там/около 20 000 или повече лв за един курс/,за да прибира хора,които са се разболели в други държави, а не могат да отделят някой лев за лечение на деца,които имат нужда от това.Беден ми е речника,за да им тегля една здрава псувня

Темата е за друго, не за ББ !!! Не смесвай нещата !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което ми идва на ума за разпространение на кампанията е да се отиде до централата на СКГТ и да се уговори разлепването на плакати А4 във масовият градски транспорт.

П.п. Хвала на редактора на снимката която съм сложил за подпис, че не ме е орязъл. :bia:

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което ми идва на ума за разпространение на кампанията е да се отиде до централата на СКГТ и да се уговори разлепването на плакати А4 във масовият градски транспорт.

Ако знаеш само какви пари ще искат за това от СКГТ.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо като благотворително парти (коктейл)?

Някой колега със заведение да даде терен, съфорумци (или половинките им) да приготвят сладки, сандвичи и т.н. и да се определи някаква сума за вход (един вид куверт). Ще се изисква някаква инвестиция за питиета. Оттам нататък ще е важно да се уведомят медии и да се поканят приятели и важни личности. Отделно от входа да се сложи и касичката, която ползвахте на шествието. Нещо като това. Хм?

Редактирано от Francesca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...