Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

Предполагам в Дряново ще има кабелна телевизия за Льоман-а? Незнам обаче на кой канал ще дават писта Русе, която е също тоя уйкенд.

Романе по леко с тая ес-ка да не ми пресечеш маслото.

ПП: Влади голфчи с багажник ли ти дадоха, тия циции от порше?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А, ако видиш някой да гледа сеир отстрани със ледена бириШка в ръка- да знаеш, че съм аз.... :hilezh:

А ако видите да се изнася някое ново купе с мръсна газ от порше няма кой друг да е освен мен! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Влади голфчи с багажник ли ти дадоха, тия циции от порше?

Голф с раница е , да. ОТ Порше Дани ми предложи А3, ама понеже ще е тестово за през съботния ден, няма как да ми служи за офис, затова с фоксвагенче, но да знам че мога да си го ползвам по всяко време.

На VW феста ходих с ауди, сега на ауди събора ще съм с VW - каква ирония , а? :hilezh:

Здраве да е, с аудито и без това само в общата снимка можех да участвам, така че не е толкова зле. VW-то е готино и ще ми е кеф да си го карам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно голяма ирония на съдбата се получи, на най големия аудисбор, най големия аудинарцис да не може да дойде с ауди. Карай да върви, важни са хората не тенекиите. Сега се сетих, ако са докаралия нова А6-ца ония евреи от порше, може да я вземеш за тест драйв и да има върнеш голфчиту :hilezh:

ПП: И стига си ровичкал нета, а отивай да колиш агнето :hilezh:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

...записвам телефони и последни приготовления, след малко потеглям с част от групата, да ви постелим червеното килимче. :hilezh:

С бригадата даже ще ви окосим тревичката малко около пистата, да ви е гот :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не! Не съм се виждала с никой от форума,а и там ше сте си познати. По добре да завържа контакти със съфорумците на друга среща.

А и на тая трябва се спи :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ми се отвори възможност да дойда, искам да попитам - трябва ли да се записвам(няма да участвам на драговете), към колко часа да дойда и ще има ли други с C3-ки?

Сори че питам простотии ама няма как да изчета цялата тема... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като питам някой в Дряново за парк хотела, може ли да ме упъти?

В смисъл знаят ли го този хотел местните плеъри, така да се каже :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ми се отвори възможност да дойда, искам да попитам - трябва ли да се записвам(няма да участвам на драговете), към колко часа да дойда и ще има ли други с C3-ки?

Сори че питам простотии ама няма как да изчета цялата тема... :rolleyes:

Няма да се записваш никъде, просто идваш.

Хотела се намира до стадиона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не! Не съм се виждала с никой от форума,а и там ше сте си познати. По добре да завържа контакти със съфорумците на друга среща.

А и на тая трябва се спи :D

Хахахах оправдания...

1. Познати са не повече от 20-30 човека

2. Спането не е задължително - може да будуваш цяла нощ :rolleyes:

3. И без това бая народ подозира че си мъж маскиран в женски ник :hilezh: та можеш да докажеш обратното :lol::D

П.П. Баси...май прекалих а? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До последно не знаех дали изобщо ще идвам,но утре съм на линия :) За съжаление няма да дойда с моят Авант (Б4),а заедно с един приятел.Неговият е малко по зле-RS6,ама все ще се дотътрим някакси ;) Ако ни стигне бензина до там ще се пуснем и на драг състезанията :zustimm::flehan::hilezh:

Редактирано от venko74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не! Не съм се виждала с никой от форума,а и там ше сте си познати. По добре да завържа контакти със съфорумците на друга среща.

А и на тая трябва се спи :zustimm:

Може и за 1 ден колежке - само утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинете, искам само да попитам утре (събота) срещата ни беше 7:00h на ОМВ враждебна или се бъркам?

6.30 се тръгва от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До последно не знаех дали изобщо ще идвам,но утре съм на линия ;) За съжаление няма да дойда с моят Авант (Б4),а заедно един приятел.Неговият е малко по зле-RS6,ама все ще се дотътрим някакси ;) Ако ни стигне бензина до там ще се пуснем и на драг състезанията :zustimm::flehan::hilezh:

Офф, живи да ви ожалим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГАБРОВО

СЪБОТА 11.06.2011

03:00 часа 15°C

Облачно със слаб дъжд Усеща се като: 15°C Сила на вятъра: умерен, 6.4 м/с

Посока на вятъра: запад

09:00 часа 15°C

Облачно Усеща се като: 15°C Сила на вятъра: полусилен, 8.9 м/с

Посока на вятъра: северозапад

15:00 часа 19°C

Облачно със слаб дъжд Усеща се като: 19°C Сила на вятъра: умерен, 6.7 м/с

Посока на вятъра: северозапад

21:00 часа 19°C

Облачно Усеща се като: 19°C Сила на вятъра: лек бриз, 3.3 м/с

Посока на вятъра: северозапад

утре че вали ко ша праиме :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...