Jump to content

Някой знае ли това за какво е?


room101

Recommended Posts

Някой знае ли това подобие на бутон на таблото до отоплителя на предното стъкло на А4, В6 за какво е и за какво служи? В ръководството няма информация за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ми то това не е бутон :) Това е нещо като разделител на въздухоотвода за предното стъкло! Ти можеш ли да го натискаш или да правиш с него каквото и да е, че да го мислиш за бутон? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ако колата има екстра за автоматично запалване на фаровете спрямо външната светлина,то обикновено там се слага датчика.Иначе си е само пъпка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости пълни. Това е датчика за осветеност.

По тая логика и моята кола има "датчик за осветеност" само дето я нямам тая екстра, както и повечето други коли. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм, имат я всички, защото този датчик дава информация на климатроника, а не е направена за фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги това е датчик,който подава информация на климатроника за температурата измерена отпред на стъклото.Освен него има още 3 в цялото купе които са свързани помежду си и дават информация на климатроника какво да прави.Сиреч като си го сложите на 24 градуса на базата на тези датчици духа различна температура въздух в купето било то студен за да направи 24 градуса или топъл за да стопли до 24 градуса. :dance:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е информацията, която дава ако е датчик свързан с климатроника? :dance:

Като си на режим Ауто на климата и кат' та светне слънцето насреща и почва да духа студеното отгоре малко по-силно :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си на режим Ауто на климата и кат' та светне слънцето насреща и почва да духа студеното отгоре малко по-силно :dance:

+1 :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите. Моята също няма автоматично запалване на фаровете спрямо външната светлина, а виждам че този датчик го има във всички такива аудита.Приемам, че е датчик за климатроника, аз първоначално си мислех, че е нещо за навигацията, но пък тя си има отделна антена на тавана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е за приемане на сигнала от ключовете с вградено дистанционно/аларма, на пример при старите А6- ици е отстрани на гредите между двете врати и няма нищо общо с климатроника.

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е датчик за слънчева светлина и се ползва от климатроника !

Някой ако може да затвори темата, че и с това заглавие ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е технически форум, а форум за смях! От изчетените мнения тцтцтц, то фарове ли не палим, то информация от дистанционото ли не приема абе ужас. Незнам колеги откъде ви идват на акъла тея глупости, честно! колегата погоре ви каза правилно датчик на климатроника какво повече пишете та се излагате, а пък и ти колега къде ти дойде на акъла, че това е копче. Смаян съм :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички сме родени в Инголщад и с техническо образование. И аз не знаех какво е, мислех че си е просто част от решетката. Моля да бъда извинен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях убеден, че е сензор приемащ сигналите за централното заключване, но всъщност като елемент от климатроника има още по-голям смисъл. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм А4 В5 1.6 то нямаше този датчик, а имаше климатик.

Климатик или климатроник... като датчик има смисъл само, ако е режим ауто, а на климатик такава опция няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е датчик за климатроника като са казали много колеги но мисля че съм убеден че на а4 без климатик я няма само на тези с климатроник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е технически форум, а форум за смях! От изчетените мнения тцтцтц, то фарове ли не палим, то информация от дистанционото ли не приема абе ужас. Незнам колеги откъде ви идват на акъла тея глупости, честно! колегата погоре ви каза правилно датчик на климатроника какво повече пишете та се излагате, а пък и ти колега къде ти дойде на акъла, че това е копче. Смаян съм :zustimm:

Колега, писал съм "подобие на бутон", а не бутон, тъй като наподобява такъв, а и не знаех какво е.Както виждам, доста хора не са знаели за какво служи и явно темата е била полезна за незнаещите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...