Jump to content

Дойде време за избор на нови три автомобила за участие във VW fest 2014


audi200avant

Recommended Posts

RS6 отпада...

Жалко, че така сте решили, но здраве да е!

 

Дано поне Карбоната на UPG стане готова на време и момчетата се навият да я покажат, разбира се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 395
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Карбона сега на Наско ли е или вече е собственост на UPG ? Иначе и аз съм за карбона такова чудовище не се вижда навсякъде ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся хвърлям боба,за да получим видение за колата ти.

Хубаво е да постнеш снимков материал,а дали ще се одобри и хареса колата е отделен въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся хвърлям боба,за да получим видение за колата ти.

сори за спама ама умрях от смях като го прочетох :-D :-D :-D

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично към колегата,колата му наистина може да е хубава за него,но не е за такова мероприятие.

Мисля,че и останалите взели участие в темата ще споделят същото мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:nixweiss: Нали знаеш,че няма как да бъде избрана преди крайния резултат да е налице...

Не знам що се засягаш,след като колата ти не е подготвена още и я предлагаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, с повечето от вас не се познаваме, но имам желание с колата си да представя Ауди общоноста :) Все пак зависи какво искате да покажете, OEM модели, редки модели, нови модели... аз мога да предложа само едно ниско а6 ц5:) Колата е цялостно пребоядисвана, вътре е със салон от allroad претапициран с кожа и алкантара...като цяло повечето неща са нови и без забележки, подготвям в момента и едни джанти от а8 целите полирани... повече мога да разкажа при интерес... малко ми е тъпо така сам да се натрапвам, но както казах не се познавам с почти никой от тук и едва ли някой би ме предложил :)

995998_10201214176371806_859881617_n.jpg

1392009_10201437965446393_1395475681_n.j

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно за това не постнах снимка в първият си пост!

Изобщо не му обръщай внимание, а просто дай повечко снимки. Това дали колата става за мероприятието или не няма да се решава от един човек, пък бил той и Kurtov. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета не се излагайте с тези нови лачени автомобили, който могат да се видят всеки ден по улицата ! 

За втори път ще предложа колата на swetli4ko, колата е уникална представяща една уникална епоха на Ауди !!! 

На Алекс колата също заслужава уважение... 

На Спас рс2-ката...

На Данко с3-ката на Кирчето колата също е добра ! 

 

На мен фаворита ми е swetli4ko !!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като член на VW Клуб България и изложител моето Ауди влиза в залата като 4-та кола. Ще направя всичко за да представя марката по най-добрия начин.

 

Благодаря на всички които предложиха моята кола като участник.

 

IMGP4513_zps84817681.jpg
IMGP4521_zps9204de5c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "RISTEE" благодаря за предложението,но колата ми не е за това това мероприятие.За някой друг събор на открито и не на такова ниво да,но за VW-феста наистина не е на ниво.За мен наистина си е уникална както казваш,но за повечето хора едвали.

Редактирано от swetli4ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е какво "мислим", но както казаха и те... работят по него все още.

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя, че с Киро от Драг имаме уговорка да докара ИМСА-та и нея не я броим в бройката за АКБ. 

Т.е. трябват си 3 коли още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че е предложен и моят автомобил, но не би ми било възможно да отделя толкова много време, а и не виждам смисъл да се излагат коли, които могат да се видят почти всеки ден на улицата, или които могат да се видят в шоурума на съответната марка. Аз бих се загледал много повече по някоя Б4-ка тунингована по detailing течението в тунинга, като на Доминатор, или скрита ракета като на Ц Е Ц О. Абсолютно съм убеден, че ако РС2-ката бъде изложена ще събере цялата тълпа.

Но пък като собственик, не би ми било приятно разни непознати да ми пипат колата с мазни ръце, или да се качват в нея и да пипат всичко, както се спомена по-назад в темата, че е имало такива случаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще им отрежа мазните пръстенца :hilezh:


Колата на Спас е неповторима !
Ще бъде гвоздея на феста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за машината на колегата Спас рс2-ката и легендата на колегите от Drag Power Team . съответно ако имат достатъчно нерви да изтърпят всички любознателни и не до толкова любознателни посетители на феста . да не забравяме че ще присъстват и люде които ще направят и много бели по изложените автомобили .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам колегите един въпрос: 

Ние къде сме? На Божурище на пистата ?!?! Или на изложение?!? Защото прочетох цялата тема и видях, че повечето от предлаганите коли са със силов тунинг. Тези коли са за писта, а не по салони в стационарна позиция :)

Моите предложения: Audi S7 тази кола си е скандална, не се вижда всеки ден;

специфични модели олицетворяващи АУДИ марката като РС2ката;

ако евентуално се намери някое ауди квадрат би било страхотно.

Като цяло виждането ми е, че като за салон са нужни стойкаджииски коли, а не пистарки. Трябва да е нещо скандално, което хората, като го видят да бъдат изумени!!! ( говоря за визия)

 

П.П. Нищо лично към колегите с бързите коли и А3/С3ките, но колеги всеки ден по улиците виждам такива коли. И до момента се нагледах на всеки VW fest на някоя бегачка с 400 коня или някоя А3 S3ка...

П.П.2 Сърбите не дойдоха с най-баналното голф, ами изкараха ПАСАТ и други нестандартни, брутално направени модели. 

 

П.П.3 Хора моля ви избухнете с бруталните модели и покажете стила и класата на АУДИ!!! Все пак там сте с 4 автомобила... нека бъдат 4, но индивидуални!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек!

Къде си виждал по улиците,по пистите или където и да било IMSA GTO???

Лично от ФауВе има покана За колата и тя няма да е в бройката дадена на АКБ!

Ако си прочел внимателно по горе?

Останалите коли ,кои които се предлагат имат един голям недостатък,а именно ,че никой не е говорил със собствениците и не се знае какво що!

Затова апелирам на няколко пъти ,всеки да си каже какво може или не може да закара ,че накрая ще трябва да се молим на Порше да пратят някакви кошници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...накрая ще трябва да се молим на Порше да пратят някакви кошници.

Буаааааа... това е мммм, как беше... ОСТРО.

 

По темата има ли завършек вече - избраха ли се колите или още се лутаме?

IMSA GTO кърти и струва да се види. Аз бих отишъл, ако знам, че ще е там.

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...