Jump to content

ДИЗЕЛ Сервиз при dani_94 - Монтана


dani_94

Recommended Posts

Мисля че, с тази тема ще успея да помогна на доста колеги да не се лутат напразно...

Пускам я с цел, да се изказват колеги от форумите, които вече са идвали при мен... Доволни ли сте или не... Как се държът колите ви след моята намеса и т.н.

Доста колеги минаха през мен и започнаха да се изказват по други теми, и затова реших да я постна, а ако модератора реши, може да я направи като важна най-горе...

Успех на всички колеги...

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=45748

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=4743...mp;#entry635545

Тези изказвания, а има и още из форума, ме накараха вече да пусна темата...

Ще помоля в нея да не ми задавате въпроси или други работи, а само да изказвате мнения относно моята работа и как ви се държи автомобилът след моята интервенция...

Предварително Ви благодаря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ходил при Дани, останах много доволен, няма да сгрешите ако го посетите! :)

аз също ходих и като се има в предвид, че при мен проблема с промяната на оборотите не беше толкова зле , след профилактика на помпата и настройката на ваг кома колата сега е много по - приятна за каране, така че ,ако ви се дава някой лев ,няма да сгрешите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам голямо желание да го посетя за да види моя котур.....ама незнам кога ще е това :eusa_boohoo:

Сега ще ти кажа кога ще е, по коледа ще ходя към Царево и може като се видим с теб, да понатиснеш педала на на моята кола, и ти гарантирам че си отприщил към Монтана :)

Що се отнася до Dani94, искам да кажа че човека е бог на TDIто, и той едиствено пипа сърцето на мойта кола ако се наложи, и ще остане единствен. За мен той е GPто на колата ми, относно двигателя и неговите настройки :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...искам да кажа че човека е бог на TDIто, и той едиствено пипа сърцето на мойта кола ако се наложи, и ще остане единствен. За мен той е GPто на колата ми, относно двигателя и неговите настройки ;)

Но се носят слухове че ти изневерява, не пипал само твоята кола. Треа да Земеш мерки. :bia:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам голямо желание да го посетя за да види моя котур.....ама незнам кога ще е това ;)

Айде да се наканим и да идем групово. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление с Дани се познаваме "гласово", но това не ни е пречило да си вършим взаимно услуги.

Гарантирам, че е много точен и честен!!!

Дани, огромно благодарско, че ходи да видиш оня подвижен "гроб" и веднага предупреди колегата Пешо от Марс. :bia:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се наканим и да идем групово. :bia:

Един по един, че сервиза е малък и немога да ви побера всичките ;)

За съжаление с Дани се познаваме "гласово", но това не ни е пречило да си вършим взаимно услуги.

Гарантирам, че е много точен и честен!!!

Дани, огромно благодарско, че ходи да видиш оня подвижен "гроб" и веднага предупреди колегата Пешо от Марс. :):bia:

Няма защо да ми благодариш, и ти си ми направил много услуги...

Затова сме хора да си помагаме... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се притеснявам от факта че е далечко и незнам колко кинти ще ми трябват , а и незнам какво може да и има.

А всъщност в събота или неделя Дани приемаш ли клиенти от провинцията :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас за и от мен!С колегата dani 94 сме се чували по телефона,даже последно за едно В4 и отново ми помогна.Не съм ходил при него,но е много точен,който има проблем да не се двоуми ами да му звъни,пък и кожи не дере!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един глас ЗА .познаваме се задочно а ми изпрати кабел за ваг-ком

п.п.не злоупотребявайте имаме си и други отношения с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за.Вече оборотите ми не играят надолу и нагоре както преди.И на един друг приятел помогна за демпферната шайба мисля,сега не му свири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се притеснявам от факта че е далечко и незнам колко кинти ще ми трябват , а и незнам какво може да и има.

А всъщност в събота или неделя Дани приемаш ли клиенти от провинцията :bia:

За колеги от форума, отделям време и през почивните дни, но трябва да се обадите поне 2-3 дни предварително, защото обичам точноста, а не да лъжа хората...

А как си с механичните инжекциони?!Диагностики,профилактики и т.н.т.?!

Диагностика само колега, и съвети, под какпака на бензинова кола, само соча какво трябва да се направи без изобщо да пипам :bia:

Успех на всички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се притеснявам от факта че е далечко и незнам колко кинти ще ми трябват , а и незнам какво може да и има.

А всъщност в събота или неделя Дани приемаш ли клиенти от провинцията <_<

Та кога каза,че тръгваш :bia: ,минаваш праз ВТ и продължаваме към Монтана с двете коли :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един по един, че сервиза е малък и немога да ви побера всичките :hilezh:

Няма защо да ми благодариш, и ти си ми направил много услуги...

Затова сме хора да си помагаме... :P

Потвърждавам без да ме познава човека ми спести време и нерви за разходка до Монтана и сигурно е видял неща които аз не бих. За което се надявам някой ден да му върна услугата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се прибрах от Монтана,ходих при Дани. И така човека смени гарнитури и отремонтира електронния блок на ГНП-то след което направи сътветните настройни с компа и аз подкарах много по добра кола.С две думи Дани за кратко време и много прилични пари направи чудеса с колата ми ми.

Редактирано от slavi.v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега, къде се намира сервиза ти, като си ходя към Монтана да мина да се запознаем. С помпа-дюза занимава ли ти се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 1 глас в подкрепа на ДАНИ!

Благодарение на него и моето ТДИ мърка като котенце и върви като фурия!

А освен всичко е невероятно добронамерен и коректен :flipoff: и винаги готов да помогне, та даже и с ценен съвет от разстояние!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, къде се намира сервиза ти, като си ходя към Монтана да мина да се запознаем. С помпа-дюза занимава ли ти се :flipoff:

Звънни колега да се чуем и ще ти обесня къде се намирам...

0886064448 Дани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...