Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Позволявам си да препоръчам Джими от Автосервиз Елегант - намира се в двора на Мототехника.

Правя го, защото освен добре свършената работа, човека ми се обади след два дни да ме пита как ми е колата и дали проблема е отстранен! :steinigung:

Това от никой майстор не съм го очаквал...

Като цени не знам как е, почистване на дросел клапа и ремонт на датчик на разпределителен вал - 65 лв. На мен ми се видя съвсем приемливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте няколко момчета до нас са отворели гараж бояджийство и механици не бях ходел там но приятели са ги хвалеха дадох им да ми пруснат джантите и станаха страхотни мн съм доволен просто страхотни 25лв на бр. с консомативи и труд вклучен така че ако някой има нужда ги препоръчвам искрено за другите услоги не знам взимат евтино но не съм ги ползвал намират се на ул Искър във София

момчето се казва Илян :0895277492

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
За мен в София има един майстор- имам предвид двигатели и ходова част- МИШО :flehan: Телефонът на момчето го има из форумите- който го интересува да се разрови. Много съм доволен от него и го препоръчвам на всички.

Колкото до майсторите на опълченска....ами ще ви разкажа следния случай- отивам лятото да питам колко ще ми струва смяна на гумички на клапаните- ама съм с работни дрехи, защото правех ремонт у анс. казват ми: 50 кинта! ОК! после след две седмици се наканих да отида за да си запиша час, ама отивам след работа с официални дрехи- естествено цената моментално скочи на 100 лв!!!!! :hilezh: И в двата случая им обясних абсолутно подробно за какво става дума....просто там цената явно е според човека.

приятел, дай един телефон на този мишо, не можах да намеря из форумите, а ми трябва спешно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за PAINTMASTER. Минала седмица оправях при него колата по щета и останах мнооооого доволен - добра работа (качество и бързина), а и е широко скроен човек :hilezh::flehan::flehan: .

Желя му да си развива все така добре бизнеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив и района - Драго има златни ръце, като става дума за боядисване! Наистина не си личи, че е имало боядисване там, където той е пипнал. Просто перфектен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се идва до София, почти всички от клуба ще ти препоръчаме Мишо. тел.0887787949. Горубляне - ул. "Пети ноември" №8. Вярно, ще направиш разходи, но ще останеш доволен.

колега, тоя телефон е на някаква баба, дай друг на мишо, не се бъзикай с нас :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес бях при Иво (The Machine), прие ме веднага, смени ми всички консумативи на изпарителя и ми настрои газта да спи, много точно и коректно момче.Препоръчвам го за газови уредби. :steinigung:

Редактирано от sahonik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"За София бих препоръчал Влади и Ради...братя, работят супер добре и разбират кое и как да пипат, става въпрос за двигатели, окачване, спирчна с-ма и т.н.! Сервизът се намира под моста на Надежда

тел.0883389063"

Още един глас за тях от мен. Само дето моста е на Бакърена фабрика според мен не на Надежда :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ве нека някой каже за сервиз във Варна че тука е малко кът със добрите сервизи? само да не е Автотрейд че на един познат с му прецакаха колата там, и после му я правиха наново и той седя през цялото време в сервиза да ги гледа какво вършат щото ...вече им нямаше доверие.

Ако имаш желание' аз имам сервиз за ауди. Разполагам с целия набор специнструмент и всички сервизни програми. Седем годишен опит в диагностиката и ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам с 2 ръце Порше Варна. А Йово е номер 1 там.

със старички бангий (Б5-ци) занимава ли се,или се мръщи като софийските гурута?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И отново глас за Марио Ауто, евала на Виктор и Стефан, имах мистериозни звуци по колата, половин ден се занимаваха с тях и накрая....... :) мистерията е разбулена и аз - доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен от Марио Ауто - за няма и един час установиха кой ми е строшения лагер на главина, дето виеше толкоз долно, смениха го и сега е тишина в колата :stupid::flehan:

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно негативно мнение за Марио Ауто - още докато обяснявах какъв ми е проблема по телефона, ме отрязаха, че с диагностика не се занимавали. Че аз ако знаех какъв ми е пробляма нямаше да ходя на сервиз...

И положително мнение за сервиза на The_Machine от VW форума - макар да не успя да разбере какво му има на парахода ми, си изгуби над два часа, след което на въпроса "Колко ти дължа" ми отговори "Че аз нищо не успях да свърша, само ти изгубих времето". Е как да не отида следващия път пак при тях, при положение, че имат такова отношение към клиентите си?

В тази връзка - трябва ми майстор, който разбира от механични инжекциони. Някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка - трябва ми майстор, който разбира от механични инжекциони. Някой?

Сериз Бощ Мотоман на Сливница зад Исул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка - трябва ми майстор, който разбира от механични инжекциони. Някой?

Евелин - работи на Кукуш GSM-0885712494 . Звънни да си запишеш час. Доста е в час с механичните инжекциони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно мотоман бош на данаил николаев май се води... румен или росен се казваше човека, мое мнение е че го чува механичния инджекцион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да похваля бояджийските услуги на paintmaster, сервиз Авто СИ. През последните 2 месеца 3 пъти ми удрят броните или калниците на колата и всеки път през каското на Армеец в сервиза Авто СИ. Илиян е много коректен, спазва дадените срокове и работата е свършена без забележки. Ходил съм на 2 други места да ми боядисват детайли от колата, не могат да докарат боята добре. При Илиян ми харесва, че боята става с лек перлен ефект и цвета е както трябва. Въпреки, че е малко извън пределите на лесно достъпни места в София си заслужава да се остави колата за боядисване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Едно негативно мнение за Марио Ауто - още докато обяснявах какъв ми е проблема по телефона, ме отрязаха, че с диагностика не се занимавали. Че аз ако знаех какъв ми е пробляма нямаше да ходя на сервиз...

Аз това им го имам за плюс. Имат определени неща, които правят и като усетят, че не могат да ти помогнат ти казват вместо да ти губят времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бояджийски и тенекеджийски услуги.

Здравейте колеги. :hilezh: Вече преместих сервиза и то доста по далеч от кв.Хаджи Димитър но самия сервиз е на невероятно ниво,като оборудване и възможности,заповядайте.

Нов адрес:Бойчо Бойчев 93 А Хидролифт ООД,oколовръстен път между Овча Купел и Суходол.Телефона за връзка си остава същия 0888-71-30-83.

Поздрави Коце :hilezh:Progress_13.jpg

Редактирано от lampardV6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро ходих на преглед в един сервиз в Дружба. Останах много доволна от обслужването, от компетентното преглеждане на колата ми и бързата работа. Човекът е много точен. Гледа да ти обърне внимание и дапсе върнеш после пак при него, а не да ти вземе парите сега и никога повече да не стъпиш там.

Адресът е - Дружба 2, до бл. 272, а човекът е Кирил Джоргов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...