Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Ето и един добър сервиз за компютърни диагностики , намира се в кв.Хиподрума до белите брези. Много са точни момчетата,поставят и аларми. Ето и сайта им: www.alsys.info , а иначе телефона на едното момче,което бачка там е : 0888306952,казва се Павел . Успех :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички колеги един препоръчван от мен Автосервиз е D & N Люлин там просто са най добрите в реглаж преден и заден мост, ходова част, зареждане и ремонт на климатици за други неща незная не ги бива в диагностиките много особено на дизели но съм с много добро впечатление :hilezh:

тук нещо наистина намирисва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук нещо наистина намирисва :hilezh:

К'во няма да намирисва.. за смяна на бензинова помпа ми съобщиха 6-700лв, аз само се подхилнах малко и си тръгнах.

Процедурата ми излезе 330 лв с оригиналната помпа ВДО..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, някой може ли да ми препоръча сервиз с отговорно отношение на персонала и на приемливи цени? Ще е добре да е в източната част на София, понеже съм в Дианабад. Трябва да направя първоначално облужване на автомобила (ремъци, ролки, масла, филтри), а и някои други нещица и много искам да попадна на кадърни монтьори, които да не си оставят ръцете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора кажете добър сервиз за ходова част, по възможност в източната част на София, че тва скъцане ме влудява. Сега бях при един спецялист в квартала който ми взе за смяна на двата дони десни носача 50лв. :hilezh: , НО скърцането не се оправи. От 10 до 13:30 той диагностицираше проблема :rotcol: като му казах че проблема го чувам от лявата страна той прецени че е десния преден носач :hilezh: . Така че хора помагайте плииз :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер Дизел на БОШ, на околовръстното при Драгалевци (до Царско село). Правих си там управлението на ГНП-то, че беше здало багажа преди 3 месеца някъде. Работят бързо, гаранция дават ама и добри парички взимат. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

препоръчвам МотоЕксперт на околовръстното и пътя за драгалевци - имам познат там - той ми прави колата - много съм доволен, но и скъпичко взимат.

Редактирано от rexxxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър сервиз в София

намира се в кв. левски г правих си диагностика чистиха ми грешки взеха ми 15лв. след това сменях маслото ако го купиш от тях безплатна смяна и -10процента от цялата сметка правят казват ти труд цена части според явно с магазините които работят и след това правят отстъпка а и си разбират от работата ако решите да опитате бул .ВЛ. ВАЗОВ и ул. ПОП ГРУЙО сервиза се казва ЛЕНИКАР тел 0878592182 и аларми монтират музика и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Един глас за сервиз "Марио Ауто" в Горубляне и за колегата Виктор. Засега там съм сменял на А4-ката масло, антифриз, съединител, спирачни дискове + накладки, носачи. Бързо, качествено и коректно обслужване. Желая му успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички,който имат проблеми със спирачните апарати и искат да ги ремонтират препоръчвам колегата Петър buzzi: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=49224&hl=

Наскоро направи ремонт на моите и се уверих,че наистина е много вещ,работи много пъргаво и сръчно и наистина е коректен човек.Беше подсигурил ремонтните комплекти,има всички необходими инструменти,някои от които са преправени доста специфично...явно доста се е поблъскал и е установил как точно трябва да са променени.Ремонта на спирачните апарати е много "крива" работа и определено съм на мнение,че не е работа за всеки.Въпреки богатия снимков материал в една от темите за ремонт на спирачни апарати сигурното е,че докато не го види човек с очите си,не би могъл да предположи какво го чака,ако се захване да го прави сам.

Ремонта ми струваше 80 лв.,а в цената беше включена и стойността на ремонтните комплекти.Всеки един лев си заслужава,защото спирачните апарати стават като чисто нови и изглеждат като такива след като се боядисат.Нищо обаче не може да се сравни с онова прекрасно усещане,когато с лекото натискане на спирачния педал колата просто спира без каквото и да е закъснение или колебание наляво или надясно. :hilezh:

Доволен съм,че се доверих на колегата buzzi и му благодаря,че направи колата ми да спира невероятно добре! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искала да изкажа благодарност на МАРИО АУТО сервиз ! Изключително много съм доволна.

Имах теч на масло, който 2 други сервиза не успяха да локализират. Загубих доста време и нерви ...

В МАРИО АУТО работят много точно, спокойно и чисто. Не бях виждала такъв сервиз . Решиха ми проблема веднага , с бърза и точна диагноза, само с няколко часа работа. Защото си разбират от работата ! :respekt:

http://www.mario-auto.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да похваля колегата Лазаров собственик на един от най-известните сервизи за гърнета и катализатори "Ауспуси Лазаров". Отстранихме пълнежа на катализатора на А4 1.8Т и сложихме нещо което по негови думи улеснява изхвърлянето на изгорелите газове. Катализатора ми не беше запушен /което ме навежда на мисълта че километрите на колата са реални/, но ефекта върху пъргавината е поразителен. Вече трети ден не мога да се нарадвам на вървежа , при това без ни най-малко да се увеличи шума от двигателя. Човека дава и две години гаранция, което само по себе си говори за качеството на извършената работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Велики Фенoве на AUDI ;) Искам да дам не един глас за Мишо от Горубляне а поне 6 по шестобалната система

От януари тази година съм собственик на AUDI В-4 1.9 ТДИ при 2500-3500.об.в мин. прекъсваше и гаснеше То не бе ходене в Юнитрейд-Дружба нямали Софт за тази кола Юнитрейд-Овча купел -Запушени тръбопроводи и трябвало да се изчисти резервора на цена от 400лв.А ще се оправи ли?Ами не знаее ме! :respekt: В Супер ДРИСЕЛ бил датчика на коляновият вал за оборотите. ;) На цена от 200лв. и чакане 1 седмица колицата пак в същото състояние Успях да отида при Мишо той бе последната ми надежда,ако не бях се свързал с него колата отиваше директно в www.mobile.bg, След щателна проверка на автомобила се установи:Запушен катализатор,запушен NGR,(незнам дали така се пише) При смяна на ангренажен ремък от ''Майстор'' той си знае кой и не сменяване на ролка не знам точно каква. Колата е прескочила с цели 4 зъба и центровка Х*Й Въпреки всичките тези неща Мишо :flehan: се нае да я оправи и каза Думата ми на две не се дели. Мишо не е от хората работещи в МНООО реномиран сервиз,който знаят да сменяват само нови части и да ти казват сменяй пък ще видим! ако не стане пак и пак и така до като колата морално остарее.Мишо ще намери проблема ще избере най-удобният вариант за теб.Ако трябва ще рециклира часта, Ако трябва ще намери най-евтиният вариант за теб. Мишо не е от хората който искат само да ти вземат паричките и нищо да не направят.След смяната на консумативите и купен втора употреба Комп.колата полудя :bia:;):flehan: На Мишо. Препоръчвам го на всички фенове на АУДИ.Годините на Мишо са не повече от 30 но знанията са му поне на 300г напред.Истина е Истина е Ви казвам!!!!! :flehan: :flehan: :flehan: Купих си АУДИ Б-4 ТДИ и не върви Мишо го накара да ЛЕТИ.

Право е момчето! Мишо /от Горубляне/ е добър майстор!

И аз съм "Купих Б4 ТДИ - не ще да върви, бате Мишо се зарови и сега печката земята рови!". Оказа се просто едно оголено кабелче, което се допираше на корпус, а това кабелче беше на датчика на незнам какво си и менеше оборотите, прекъсваше и т.н. . То не бяха прогнози за нов комп, то не бяха дебитомери, то не бяха помпи, турбини и какво ли още не щеш, дори Мишовия комп отначало показа Н75 клапана, но това е понеже дава 'на късо' от корпуса и компа показва глупости... И те така! Горещо го препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Мишо (Горубляне) да не си е сменил номера нещо... Някой случайно да знае?

... ако не.. така или иначе ще отида на място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Право е момчето! Мишо /от Горубляне/ е добър майстор!

И аз съм "Купих Б4 ТДИ - не ще да върви, бате Мишо се зарови и сега печката земята рови!". Оказа се просто едно оголено кабелче, което се допираше на корпус, а това кабелче беше на датчика на незнам какво си и менеше оборотите, прекъсваше и т.н. . То не бяха прогнози за нов комп, то не бяха дебитомери, то не бяха помпи, турбини и какво ли още не щеш, дори Мишовия комп отначало показа Н75 клапана, но това е понеже дава 'на късо' от корпуса и компа показва глупости... И те така! Горещо го препоръчвам!

Многократно съм бил при Мишо с различни проблеми и мога да кажа за него следното:

Мишо е д-р Хауз на Ауди! :hilezh: Знае какво,защо и как! :flehan: Винаги търси причината за проблема и изследва връзките между нещата. Той е истински аналитик,който умее да намира нужната му информация и да я ползва правилно.Има отговорност към поетите ангажименти и държи на думата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да похваля колегата Лазаров.

Така се случи, че ми махнаха катализатора в Крафт и по мое решение, на негово място сложиха тръба (за TDI става въпрос). Някой отричат голата тъбата, други не, но това е друга тема.

Та при мен катализатора се намира в горната част на системата, веднага след меката връзка. Понеже не обичам много хора да ми пипат по колата, се разбрахме с хората от Крафт, да им занеса самия детаил, те щели да го фиксират от двете страни, при фланците за масата, с леки заварки, след което режат катализатора и слагат тръбата. И по тоя начин не се променя геометрията и размера на целия детаил.

Да, ама не. Вземам готовия детайл, слагам го отпред и за да го съединя със задната тръба, придърпвам няколко сантиметра и тампоните на задните гърнета се опъват доста.

Отивам в Крафт, те викат- абсурд, ние го направихме точно. Разтегляха ги от другите снадки, абе циганска работа.

И така отидох при Лазаров, знаейки, че всички майстори мразят да оправят бакиите на други майстори, но човека ми обърна голямо внимание, оправихме цялата геометрия на системата, наложи се да настави 4 см парче тръба, за да си дойдат тампоните на място и меката връзка да не е под напрежение. Направихме всичко, както аз го виждах, а аз съм си малко перфекционист.

Изобщо с отлични впечатления съм от Лазаров- и пипа и като човек се отнася.

П.С То в тоя пост май има материал и за "Препоръчани сервизи" и за "Къде да не ходим!", та ще я копи-пейстна и на второто място.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Многократно съм бил при Мишо с различни проблеми и мога да кажа за него следното:

Мишо е д-р Хауз на Ауди! :lol: Знае какво,защо и как! :hilezh: Винаги търси причината за проблема и изследва връзките между нещата. Той е истински аналитик,който умее да намира нужната му информация и да я ползва правилно.Има отговорност към поетите ангажименти и държи на думата си.

Напълно съгласен със теб!

Той възкреси мултитроника на А6-та ми! Предостави ми цялата информация и така се постигна оптимален вариант за ремонта/обслужването.

Изненадах се, че има останали такива майстори в България.

Радвам се, че го открих и ви го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от автосервиз ,,ГОШИТО,, гр. Варна.Намира се на бул.Цар Освободител 189.Това е 100 м преди газстанцията Възраждане,срещу сервиза на ОКЕЙ такси.Георги се казва човека,занимава се със ауспуси,кърпежи и ремонт ходова част.При него си смених всички гърнета,втулки на носачите,накладки и т.н.Миналата седмица му докарах аудито за смяна на втулките на задния мост.Човека абсолютно сам свали моста,изби втулките на преса,наби новите със скоба,регулира ми ръчната спирачка.ПОмогнах му само за обезвъздушаването на спирачките.Цялата работа ми стъпа на 100 лв. със материалите.А пича се ебава с моя трошляк повече от половин ден.А и цените за труд също са много добри.Просто съм ходил и в други сервизи да питам,и ги сравнявам.ТАка че колеги ако искате качествена работа,Гошо е човека насреща :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги нека и аз да ви кажа своето лично мнение за сервизите.Аз притежавам лични автомобили bmw E39-520 97г,AUDI-80,1.8 92г.Аз самият си имам сервиз в гр.София за автоелектроника и диагностика в Овча Купел но знаете че един човек който се занимава с автомобили и във вените му тече бензин винаги може да надуши най добрите.Та да си дойдеме на темата мойте автомобили си ги потдържам в един сервиз който е супер коректен и най важно не е скъпчия слага само истински части и се справя адски бъзо и качествено даже накрая след ремонта колата се закарва на автомивка изсчиства се перфектно и се прави диагностика за изсчистване на стари грешки това го знам защото ми ги кара и съм се уверил в човека че е поставил клиента над всичко.При него има всички марки масла произвеждани до момента и ги взима само от вносителите с най добрите цени.Ако някой го интересува адреса е кв.Овча Купел,ул.Народно Хоро с/у бл.3 във автопаркинга Рашо Ауто тел:0896132269,0988727380.пробвайте го давидите какъв специалист е само това мога да ви кажа.

П.С. и най важното плащаш си само частите и труда а другото е бонус от шефа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички

Имам нужда от вашата помощ.

Предварително се извинявам, за въпроса си.....вероятно е често срещан тук и отговори са дадени, но имам нужда да го задам.

Накратко:

Трябва ми 2-ри автомобил. Нещо евтино...съответно се спрях на едно Ауди 90. С газова уредба е.

Преди да го купя искам да го закарам в сервиз, в който да му направят пълна диагностика - ходова част, двигател ...всичко. В зависимост от резултата - ще взема решение дали да го купя. Като съответно- в същият сервиз ще бъдат извършени всички ремонти.

Бихте ли ми препоръчали такова място. Но наистина да проверят всичко и да съм сигурен, че след излизането от сервиза ще мога да разчитам на новото си возило.

Съответно говорим за 20-годишен автомобил и цената, все пак да не е убийствена.

Благодаря предварително за всички съвети и препоръки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем комплект 33 - и този за ауспусите на околовръстното, и този за ходова част в дружба

много добри, гърнето ми го оправиха за нула време с гаранция

имах едно потропване - предно ляво - човека се качи, покара я, видя какво, смени го - 2 биалетки - 70лв

http://www.emk-33.com/shop/information.php?info_id=10

и едно негативно мнение - сервиз изток - много зле

зеха ми сума пари, и проблема си остана, персонала е меко казано - пиянски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...