Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Вчера вечерта закарах моята нова дълго чакана кола ауди а3 asz при Мишо. Изключително внимателен , прецизен човек, разбиращ от работата си!!!! Много съм доволен и се радвам, че все още има останали такива хора като него!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от сервиз "Елит Европа Ауто" на Черни връх 51. Няколко пъти вече им ползвам услугите на различни коли и винаги резултата е отличен. Закарах им 100-цата по никое време и до края на деня беше готова :gut:. Много бързо и професионално реагираха и хубавото е, че работят и в събота и неделя. Обясниха защо се е случил проблема и какво са направили за да не се повтаря. Това им е web страницата: http://eeautoservice.com

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, за аудио озвучаване: искам да споделя супер позитивните си впечатления от сервиза на Тояга в Студентски град. Сутринта бях там и веднага сядам да се похваля:) 

Колата ми е доста стара и очаквах пренебрежително отношение, но останах впечатлен от професионализма и бързината на работа. Изключително адкватно отношение, при това ме приеха веднага, без предварителна уговорка. Решиха ми щекотлив проблем с клеясала връзка навътре по таблото (лош монтаж на Парот блутут) поради която блутута и радио-сдто работеха когато си поискат. Освен това разхлабени клеми на колонката в лявата врата. Знаете как се свалят тези кори, и как се рови навътре по таблото да се търси лоша връзка от предишен немърлив монтаж.. резулатът: решени двата проблема за около 30 минути. Цена: 25 лв. Изключително внимателно, скромно и професионално отношение! Препоръчвам ги на всеки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сервиз "Елит Европа Ауто" съм доволен и аз. Действат бързо, обясняват какъв е проблема и какво ще направят. Като казах, че съм зает и не мога да мина да взема колата в деня, в който беше готова ми предложиха да я докарат до работата ми. Доволен от услугите им, препоръчах сервиза на приятел, който също остана удовлетворен от действията им. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Aз съм много доволен от Цецо и Любо. Много търпение, обяснения и не се опитвaт дa те излъжaт- дaвaт ти вяриaнти , a ти си решaвaш кaкво и когa дa прaвиш.

Редактирано от alex.mitev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

  Колеги срванително нов съм във форума .От скоро  съм с Ауди А3 8P ,2004г ,автоматик ,2тди.

В един момент се оказа ,че мотора ми е за ремонт и то сериозен .Не мога да се доверя на всеки за това реших да потърся мнения и препоръки . И така проблемите са :Демпферен маховик -за смяна ,дроселова клапа -за чистене, турбината също трябва да се сваля и да се чисти ,маслото на скоростната кутия също е за смяна .Това си е сериозна работа ,по-притеснителното както се досещате е маховика, а кой знае и какво още може да излезе да се прави . Мислих да я продавам ,но  незнам кой би  я купил . До момента е в  движение  и си я карам .Изглежда супер има и кожен салон . Може ли да ми препоръчате някой читав сервиз ,за такъв ремонт не мога да се доверя на всеки . 

Друго ,което искам да попитам , при това положение ,ако реша да не я права и да си търся друг автомобил ,какви пари мога и търся и дали ше се намери  някой който  да прояви интерес към нея.В нета ги гледам ,като моята с кожен салон ,автоматик , дизел  ,140 конски сили за по -малко от 10000 няма ,колата ми е регистрирана има и каско . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D-bros Automotive
Препоръчвам сервиза на Цецо(Cvetan830) и Любо (Lubaka Boy)Тел. 0898555625. Много компетентни момчета с перфектно отношение към клиента и автомобила. От много време търсех такъв сервиз. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за аудио озвучаване: искам да споделя супер позитивните си впечатления от сервиза на Тояга в Студентски град. Сутринта бях там и веднага сядам да се похваля :)

Колата ми е доста стара и очаквах пренебрежително отношение, но останах впечатлен от професионализма и бързината на работа. Изключително адкватно отношение, при това ме приеха веднага, без предварителна уговорка. Решиха ми щекотлив проблем с клеясала връзка навътре по таблото (лош монтаж на Парот блутут) поради която блутута и радио-сдто работеха когато си поискат. Освен това разхлабени клеми на колонката в лявата врата. Знаете как се свалят тези кори, и как се рови навътре по таблото да се търси лоша връзка от предишен немърлив монтаж.. резулатът: решени двата проблема за около 30 минути. Цена: 25 лв. Изключително внимателно, скромно и професионално отношение! Препоръчвам ги на всеки!

 

Подкрепям, на мен  ми смениха цялата музика , направиха изолация на купето и поставиха автоматични светлини, точно както се бяхме разбрали на сузукито на сина ми.

Здравейте, някой може ли да ми препоръча добър сервиз за слагане на аларми в София. Благодаря :)

Тояга в студентския град. Имаш и 2 годишна гаранция на алармата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

D-bros Automotive

Препоръчвам сервиза на Цецо(Cvetan830) и Любо (Lubaka Boy)Тел. 0898555625. Много компетентни момчета с перфектно отношение към клиента и автомобила. От много време търсех такъв сервиз. 

Дай някакви координати, адрес на този сервиз колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Утре ще ходя с приятел до Габрово да гледаме едно ТДИ за него и ме интересува сервиз където могат да го огледат.Дано някой да препоръча нещо защото обърнах форума и всички въпроси за сервиз в Габрово завършват с недомлъвки:

 има един иван дето се намира след капитана от дясна страна по посока бичкинята.Препоръчвам ти него! повечето хубави и скъпи коли той ги подържа! 
AUDI Аутофейс 1 във Войново Петър К
  •  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Препоръчвам фирма "Виа Трейд" от Стара Загора.Правят тапицерия на коли и извършват всякакви ремонти по инсталацията на колата,също така монтират аудио системи и правят изолация на автомобила.Като цяло може да се каже,че са "тунинг фирма".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колеги, някакви препоръки за сервиз в Хасково, Димитровград или Ст Загора? Благодаря предварително.

Колега в Хасково и Д-град не бих стъпил повече в сервиз. Обиколил съм ги повечето и всички са пълни некъдърници и обирджии. Примери: за изгорял комфорт модул на мерцедеса ми викат акумулатора е за смяна, развален датчик на перката( 30лв) на ситроен пикасо в друг сервиз ми викат перката е изгоряла ( 180лв). За скъсана сигнална жичка и прецакано табло на Аудито ми смениха акумулатора и четките на алтернатора и клемореда.

Просто положението е плачебно.

Бащата и братята му вече си поддържат колите само в Стара Загора в Бош сервиза. Малко е по-скъпичко, но колата излиза ремонтирана на 100% 

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D-bros Automotive

Препоръчвам сервиза на Цецо(Cvetan830) и Любо (Lubaka Boy)Тел. 0898555625. Много компетентни момчета с перфектно отношение към клиента и автомобила. От много време търсех такъв сервиз. 

Подкрепям горещо!

И по-назад в тази тема са написани хубави неща за тях, едва ли бих могъл да се изразя по-добре от колегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горещо!

И по-назад в тази тема са написани хубави неща за тях, едва ли бих могъл да се изразя по-добре от колегите.

Какво съпвадение, днес говорих с колегата Kosio85, който ги е посетил и е останал много доволен.Аз също ще се възползвам от услугите им (смяна на съединител, вакуми и клапани в моя случай) и се надявам да имам повод да пиша в тази тема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Жи Ауто в квартал "Витоша" в София

  Изключително коректни професионалисти в автобоядисването и автотенекеджийството!

 

   Координати тук:

   http://www.goldenpages.bg/bg/b/ABC9D04B-2578-DD11-B1D7-00145E9525E4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да си полирам единия фар на А6-цата защото другия е сменян и стария беше много потъмнял. Свързах се с Кирил от Тойота форума - останах очарован от резултата, търпението и професионализма с който извърши работата. Ако някой има нужда от полиране на каквото и да било по колата мисля, че Кирил е човека. Това му е темата в Тойота форума: http://www.toyotabg.net/viewtopic.php?f=1&t=11962&hilit=kiki+%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...