Jump to content

A6 1996г


Shuker

Recommended Posts

Мисля да си вземам кола и се спрях на А6 96г., 2,5ТДИ (115к.с.)...Кажете ми нещо за колата, за мотора, характерни дефекти евентуално на модела и т.н. Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да си вземам кола и се спрях на А6 96г., 2,5ТДИ (115к.с.)...Кажете ми нещо за колата, за мотора, характерни дефекти евентуално на модела и т.н. Благодаря ви предварително!

103kw или 140 коня е тоя мотор ,виж в търсачката много има писано по твойте питания :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е супер.Моята е 1.9 тди и я взех защото има евтина

подръжка. Икато дизайн са по добри според мен.Окачване

возия всичко си е супер.ПОскъпа подръжка само това и е лошото

друго няма.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има даже и 120 коня 2,5 ТДИ :hilezh:
Абсолютно вярно :bia: Моторът е с обозначение 1Т и с две уточнения: Монтиран е на С3 от 01/90 до 11/90 :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз също карам 2.5 тди 115 (ауди 100) и колата е супер Много съм доволен.

Писна ми да чета постове от типа - супер разход е тази кола . На който му е скъпо да си купи лада или нещо от този тип . Копуваш ауди 100/А6 и ми сравняваш цените с ауди 80/90 ,а ми няма как да ти излязат сметките . Просто тези коли са несравними !!! Нямат нищо общо освен кръговете ! 1.9 тди с/у 2500 тди - ми е едното върви , а другото само си го мисли , че ще стане : ) . А6 5 цил 140 к върви осезамо по-добре от мене в турбото . Мощноста идва и то кубиците в дизела , а не само от конете , като при бензина . За да караш 1.9 тди и да си доволен според мен от разход и вървене трябва да е типа на Бората помпа дюза . За мен аудито си заслужава 8-8,5 в града нафта .Извън града (моята е 6 скоростна ) 5,5 до 8 литра до 120 -140 супер разход от 160-170 нагоре над 7,5 .

успех от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат нищо общо освен кръговете ! 1.9 тди с/у 2500 тди - ми е едното върви , а другото само си го мисли , че ще стане : ) . А6 5 цил 140 к върви осезамо по-добре от мене в турбото . Мощноста идва и то кубиците в дизела  , а не само от конете , като при бензина . За да караш 1.9 тди и да си доволен според мен от разход и вървене трябва да е типа на Бората помпа дюза . За мен аудито си заслужава 8-8,5 в града нафта .Извън града (моята е 6 скоростна ) 5,5 до 8 литра до 120 -140 супер разход от 160-170 нагоре над 7,5 .

Добре си го казал колега, просто петака си е друга история, пасва идеално на голямото комфортно купе С4, а с 1.9 90 коня не може да става никакво сравнение. Разхода ти ми се вижда малко висок спрямо моя, явно доста я настъпваш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мога да те посъветвам да си вземеш такава кола карам моделА6 1996г.140к.с. и трябва да ти кажа че съм много доволен.Супер возия,нисук разход на гориво а до колкото подръжка не мисля ,че все пак е толко скъпа е не е лада разбира се мисля че колегата Stani76 кара същата и е доволен успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 градцко мисля , че супер за този камион . Не мисля , че някои си е взел тази кола за возене : ) .Просто колата си върви добре и тя си го иска . Действително колата е икономична на гориво при нормално каране ама как да я карам с 120 на магистралата а и по другите путища .В неделя се върнах от морето ... та 80 л 1150км= 7л /100 км карам м/у 120 и 180 (до 200) с климатик навръщане без. В тези км влиза 60-80 км градцко и 2 часа пътуване от Слънчев бряг до Каблешково поради задръстване . Не вярвам 2.5 тди 140 к да харчи по -малко ! Споделете ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каталог АЕL(140кс) харчи дори по-малко от AAT(115), като и с двата двигателя колата има прекрасни динамични характеристики, особено с AEL-а(под 10 секунди до 100км/ч :hilezh: ), който не вярвам да има по-скъпа поддръжка. Лично на мен най ми допада варианта AEL+6 скорости ;)

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го направих 6/100, пък ти ако искаш вярвай :hilezh:

Но с детето на задната седалка не съм вдигал повече от 140-150

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мога да повярвам защото ... Велико Търново до Варна съм минавал 5,5 /100 с плавно ускорение и каране почти само на 6 ск до 120-130 .Засичал съм я пълно пълно . Това ми беше единствената икономия , защото нямам нерви да я карам тая кола бавно : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...