Jump to content

Откраднаха ми халогените


nupama

Recommended Posts

Ебати клептоманите! Не мога да повярвам,че още продължават да ги крадат...,на моето Б4 ги откраднаха през 2006-а,веднага след като го купих.

Взимай един чифт халогени втора ръка и после на болтчетата отвън лепило.

Редактирано от Docho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам че лица с такива прояви клепат името на града ни......толкова ли сме бедни та един коплект на HELLA втора ръка е 50 кинта -поне аз толкова ги взех от колегата georgiavram4ev.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постоянно се намират кокошкари да гепат...дори и на кола на 20 г

Дано като ги продаде,хапчета на другия ден да си купи с парите от тях!

А,прави ли сметка ако го хвана точно докато сваля бурмите на халогените какво ще му се случи.

Пръстите на ръцете между вратата и колонката и ще си представям че затварям вратата на москивч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще си представям че затварям вратата на москивч.

......и то няколко пъти.Да ева измекярите му мръсни. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се бяха опитали преди 2 години решетката отпред с емблемата да ми я свият, ама не бяха успели да я измъкнат цяла, 2 крачета бяха строшили и я бяха оставили до колата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси тъпите копелета човечеsteinigung.gif

Те такива ако почнат да свалят от моята,богати ще станат ве hilezh.gif

Само решетката да не ми барат,че мн ше ме боли от загубата на 50+50лв dry.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти казах на теб в Пловдив как ми свиха капачката на джантата. Такива джанти, освен моите съм виждал само веднъж тук. :steinigung:/>

Писал си ми лично, искаш ли ги тия врътки още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да ги видя тия капачки бре,ще отмъстя на някой друг заради твоите hilezh.gif

Е па сакам ги още,то не ми остана вече кво да пробвам,за да ги подкарам 1-2 степен,кръвно вдигнах вечеhilezh.gif

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се бяха опитали преди 2 години решетката отпред с емблемата да ми я свият, ама не бяха успели да я измъкнат цяла, 2 крачета бяха строшили и я бяха оставили до колата hilezh.gif

Кво ти... миналата година декември посред бял ден на оживено място за няколко часа ми гепиха средната решетка в бронята и лявата, криеща куката за теглича steinigung.gif

Ех... да го бях скивал тва л@йно как щЕх си раздвижа килцата и да си сефтосам обувките с металното бомбе :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се оплача...нямаше и месец, откак взехме колата и ми изчезнаха халогените. Поне после се навих да си сложа аларма, ето ви един плюс от цялата работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много крадливо племе сме за съжаление.Аз смея да кажа,че голям късмет изкарах след като ми падна джантата в движение и установих 3 липсващи болта :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тва малко ли е ?!? dry.gif

Незнам, какво трябва да се направи за да се предотварати нещо такова steinigung.gif/>

В комплекса има охрана... камери... а пукат гумите и те причакват да те ограбят... докато ги оправяш steinigung.gif/> ... и не само тва, защото за една нощ и едната кола ми осъмна с поръжения по бронята steinigung.gif/>

Обмислям да си взема един Уаз и да му сложа едни ролбари... пък нека са невнимателни hilezh.gif

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тва малко ли е ?!?

Не е малко.Поне са ги откраднали културно ,без други поразии,не са откъртени а внимателно свалени :hilezh:/>/>

Редактирано от samsung
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми откраднаха задната чистачка на комбито... двете бяха за 2.99лв

хората са такива...на мен ми откраднаха чистачки аеро туин на Аудито,след което си купих същите,на следващия ден и тях ги гепиха,най-вероятно същите парцали <_<

но ме успокоява мисълта ,че такива боклуци ще правят това цял живот и вечно ще са си същите утайки на обществото,и никога няма да имат нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...