Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Интересува ме колегите, които са с подобни табла - светло сиви, дали имат проблем с блестенето в очите защото днес го коментирахме това като проблем. На мен не ми се струва, че може чак толкова да дразни, но ми се иска да сподели някой лично мнение. 

 

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/36/3765/20823804/dsc05746-8088082062892042132.JPG

Не,няма проблеми,да не си решил и него да го боядисваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам. Трябва и духалките да станат черен мат като MMI-а :) Даже го измислих като сложа ксеноните, потенциометъра в ляво за нормалните фарове как в миг ще се превърне в копче за включване и изключване на антирадара. Но това другата седмица, дано успея да сложа и волана тогава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За духалките, докато ги изчистиш от старата боя, ще си имаш бая работа :)

Ама и аз искам да ги направя черен мат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да видим как се разглобяват и ребро по ребро да се боядисат. Ще почна с тая отзад да видя как се случват нещата, че е най-лесно и безболезнено. При предните е проблем, че трябва да боядисвам и тялото на климатроника. А неговите копчета не можах да ги махна - потенциометрите, трябва да се дръпнат на вън, но нямах подходящ инструмент или катерач на близо и го оставих така. Иначе се разглобява по-лесно от MMI-а :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да видим как се разглобяват и ребро по ребро да се боядисат. Ще почна с тая отзад да видя как се случват нещата, че е най-лесно и безболезнено. При предните е проблем, че трябва да боядисвам и тялото на климатроника. А неговите копчета не можах да ги махна - потенциометрите, трябва да се дръпнат на вън, но нямах подходящ инструмент или катерач на близо и го оставих така. Иначе се разглобява по-лесно от MMI-а :)

ахааа спомняш ли си за онези ножове с пласмасова обвивка дето ти бях казвал че са за подобно случаи... треа да намериме от някъде и с тях ще можеш да извадиш врътките на климатроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те се дърпат навън. Трябва да намерим катерач със здрави пръсти или с плат и някакви клещи без да фи нараним. Иначе другото се разглобява лесно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава взимаме точния размер на копчето и в сервиза имаме за няколко размера Ф  един специални уреди точно са подобни неща.... Като се видиме ти  обеснявам какво точно имам в предвид.. :eusa_angel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995, ти тази твоята А6 4F, както си започнал, цялата явно ще я разкулачиш и отново ще сглобяваш, подобряваш и боядисваш.....

Явно си заслужава усилията....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на гледна точка, за теб са усилия за мен разтоварване. Каквито екстри искам да ги имам си ги ретрофитвам и ми е кеф :) Вчера Мишо ми сложи круз контрол и го изтествах до морето :) Голям кеф е, 150 на темпомат софия бургас 6.3 :) Сега като чипосаме ще видим как ще се държи колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на гледна точка, за теб са усилия за мен разтоварване. Каквито екстри искам да ги имам си ги ретрофитвам и ми е кеф :) Вчера Мишо ми сложи круз контрол и го изтествах до морето :) Голям кеф е, 150 на темпомат софия бургас 6.3 :) Сега като чипосаме ще видим как ще се държи колата :)

Ти нали си с ръчни скорости ? какъв темпомат? Само на 6-та скорост?

Я сподели моля, като разглобихте пластмасарията около волана и пак я сглобихте, скърцане има ли? Дрънчи ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам разход само 14/100 на 180 на темпомат. /S6 V10 5.2/. Даже ми се струва малко!!!!

Мери го пълно-пълно и ще видиш как си отишъл на 16/100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво скърцане, трети път ти пиша за това. Мишо ми е сложил една лента на Ауди от едната страна лепенка, а от другата като велур и всичко е оплътнено перфектно. Единственото нещо което скърца в колата е това за очилата което още не мога да го измисля защо и как да го фиксна. Иначе темпомата на шеста и гледаш да не заспиш на волана ;)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...