Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Вземи си сложи ако трябва оригинално Босе от а3, което върви с усилвател и буфер отзад в калника. Така няма да имаш излишни системи и кабели и заето място в багажника и ще свири много добре. Аз съм с оригинално босе и смея да твърдя че звука е страхотен предвид това, че при бас ми треперят вътрешностите и ми е напълно достатъчно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли значение дали колата от моргата ще бъде с 2 врати или с 4. Също така дали ще бъде преди или след фейслифта.

Редактирано от alkoxol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги.. и колежки :D я кажете според вас ще стане ли да взема това

http://prodavalnik.com/panel-za-upravlenie-na-farove-za-audi-a-3-96g-i21195957

и да му взема само пластмасата отпред и да я сложа на моята кола.

Разликата е че аз съм с фейслифта.. а това е за без халогените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планирам цялостно освежаване на интериора , спрей по пластмасите и  т.н , обаче имам едно питане , копчето за аварийките е в доста грозно състояние и се бели ужасно гадно , някакъв съвет как да го освежа и него ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, има ли някой, на който му е заминал маншона, имам един чисто нов от ауди 8п, ако някой го иска - подарявам му го.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=158420

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз с малко модификации:

Жълто фолио на халогенките на мен ми хареса как стана

032824419.jpg

Идеята беше взета от тази снимка

1517565_795894490437324_433061452_n.jpg

Другото което направих е да си боядисам джантите

032824421.jpg

Някой би ли ми казал от къде мога да взема такъв нож мисля че му се казва

1239222_836101193083320_1474502913_o.jpg

И също така искам да си поръчам модул следвай ме вкъщи някой ако може да ми препоръча от къде да не е само proparts :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ножовете са в кухнята, това е сплитер. На мен ми идва в повече и не седи естествено на тази иначе перфектна за времето си броня!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

При отключване или заключване на автомобила, модулът включва автоматично светлините. Ако автомобилът Ви е оставен на тъмно, благодарение на тази удобна функция, пътят Ви ще бъде осветен за интервал между 10 и 30 секунди. 

Модулът може да бъде свързан към късите светлини или фаровете за мъгла, а активирането му става посредством дистанционното управление на алармата или при сработване на централното заключване.

- Инфо от Сайта на Пропартс 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chefk0-само едни пръскалки на фаровете на бронята я различават от оригинала S3/8L/,това което си постигнал ти.

И както ти каза колегата по-горе,това с тоя т.нар. нож/сплитер/ стои грозно точно на тая броня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуши, ти твоето босе от морга ли го взе, какви пари и как го откри? От Пловдив съм някой ако си има на идея къде мога да отида и закупя ще бъде идеално. :D

Редактирано от alkoxol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз късно да се включа-

 

за ключа на светлинките, мисля че по- добре да си намериш същия ключ като твоя и да го щракнеш директно. 

 

За копчето на авариините- моето също го обелих без да искам докато разглобявах, няма оправяне, брат. Само ново от морга. Аз моето го боядисах черно, ама малко тъпо стои, та ще взимам ново.

 

За сплитера на бронята- има такива в ибей, но според мен не му е мястото на такава кола :)

За бас касата- подарък ми е от колежката Foxy the infant prodigy, като по моргите продават но трябва доста търсене. Цените са от 80 до 120 лв или поне такива бяха миналата година.

 

Сега да се похваля. И аз имам нови джанти, в неделя ще ги слагам- като на chefk0 са, 17ки.

Също си пребоядисах трите копчета около есп-то и самото то+ това за поставката за чашата-

10014733_638687102845157_164690728_o.jpgстана много хубаво, сега сутринта набързо ги сглобих по колата и нямах време да снимам, довечера ще покажа.

Между другото, не знам дали сте видяли, и аз продавам някои части за колата като климатроник, топка за ск лост, огледала  и тн :)

Редактирано от Шуши
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sc00by

Не искам да е от там понеже го няма наличен от 1 месец им звъня всяка седмица ами няма го следващата седмица ще е тук и така купих си аларма и немога да я сложа заради тях .. (понеже искам всичко на веднъж), а като гледам в гоогле не ми излизат други сайтове които да го предлагат...

Шуши честито за джантите слагай ги и давай снимки да ги видим :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как при мен стана барчето, финална версия, също се вижда и новата топка :)

1381360_639452232768644_495331681_n.jpg

Търся да купя капачки за ония джанти, че нямат- помагайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се! Първо искам да кажа, че изобщо не разбирам от коли или казано на кратко ХАЛ ХАБЕР СИ НЯМАМ!

Колата е имам вече седмица (Ауди а3 1.9тди 131к.с +чип). Модификациите, които съм запланувал са: оправяне на фис дисплея, оправяне на шофьорската седалка, смяна на всички лампички вътре в колата (а и отзад на номера) със лед, ако успея да намеря аудио система босе и броня от с3 (задна) за да сменя и визията на обикновенния ауспух отзад. Трябва да сменя и предните чистачки. В момента разпитвам и за възстановяване на издраскани джанти (само предна дясна е, но дразни) и като за финал да оправя всички малки кусурчета (драскотини, макар и незабележими отдалеч) по боята, като идея си нямам как става. (паста или полиране днес ми казаха нещо такова :D ). 

Редактирано от alkoxol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям тези дни да импровизирам един хром пакет за да освежа визията отвън и в купето. Нищо грандиозно - малко заигравка с хромирани декоративни ленти и рингове. Лошото е, че колата ми е сива и няма да се забелязва много ефекта, но ще пробвам как й стои. Имам няколко идеи, закупих си повечето материали, този уикенд ще се заиграя малко с визията. Ще направя няколко снимки и ще ги кача при първа възможност.

Редактирано от sirgeorge
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

alkoxol Само от нея сипвам ! Има малка разлика в работата на мотора според мен. 

Подкрепям. И аз карам само с нея. Разхода падна с толкова, че да си избиеш по-високата цена, но колата върви една идея по-леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерсува ме някой слагал ли е по големи или втори комплект тонколони отпред във вратите ? Оригиналните са малки и ми идват някак си слаби ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги мисля другия месец да слагам спортно окачване на ауди а3 1.8т гледах в няколко сайта , че варвят по 500 лв някакви по неизвестни марки дали ще върши работа или са ментерлаци , че неми се дава 1000-1200 лв за кони и т.н кажете си мнението някой ако е слагал скоро цена и марка мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...