Jump to content

Варианти за заместник на Q7


Recommended Posts

  • Отговори 196
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Леле майчице .... аз си я слагам на деска на служебния и нема да мръдне от там, честита да ти е безаварийни милиони милиони и само да се усмихваш с нея!!!

 

Подмокрих се д*еба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка колега!Със здраве да си я ползвате в семейството!Просто невероятна кола-тая вечер не мога да заспя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията,

да, колата е със спортния диференциал и адаптивно окачване, не са правени икономии при оборудването, единствено бих добавил Bang&Olufsen, но и без него, и с него - почти едно и също.

Не съм типа човек, който бихте си представили на такъв тип събор, но не е мисията невъзможна.  :)

:eusa_dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията,

да, колата е със спортния диференциал и адаптивно окачване, не са правени икономии при оборудването, единствено бих добавил Bang&Olufsen, но и без него, и с него - почти едно и също.

Не съм типа човек, който бихте си представили на такъв тип събор, но не е мисията невъзможна.  :)

 

Всякакъв тип хора идват на съборите, не се притеснявай - пъстра обществена извадка е там. Ще изкараш един различен уикенд и ще направиш нови запознанства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега днес в Пловдив към 16 часа видях една S7-ца абсолютно същата , беше с регистрационен номер РВ 7....  Случайно да си беше ти?Същия цвят същите джанти !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс да съм бил аз. В момента съм в Сараево и Аудито ми е с босненски номера.

И отново благодаря за пожеланията, пожелавам на всеки някога да може да си позволи такава глезотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен  :) Снощи се сетих за теб и се чудех дали си получил колата, само че нямах възможност да вляза във форума. Радвам се че всичко е наред и си доволен. 

Чудесен избор!

Преди 5 години купих кола от Германия и първата нощ спах в нея :blush: . Бях много радостен, нищо че беше на 9 години и за 4000 ойро. Не мога да си представя как щях да се чувствам с това съкровище в нас.

Желая ти успех и да си я пазиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс да съм бил аз. В момента съм в Сараево и Аудито ми е с босненски номера.

И отново благодаря за пожеланията, пожелавам на всеки някога да може да си позволи такава глезотия.

 Махни си от подписа локомотива и сложи красавицата (като текст говоря) :bia: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак да съм спал в нея, не съм, но изпъдих Q-то да нощува навън.

@Ц Е Ц О, някой път можем да се гоним с теб - само по разход, де. Разгледах ти темата и мога само да кажа :respekt: за твоето возило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да си я ползваш и безаварийно! Отностно подръжката ще ти скъса джоба. Виж смяната на масло и филтрите колко пари са и сам прецени другите неща колко струват, а за окачването направо си е скъпо! Само за сравнение на Тойота Ленд Крузер 200 смена на масло и филтри е 380 лева в Тойота, иначе марката Ауди ми е фаворит - даже се бях огледал в новата S8. Успех с колата много е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не се тревожи за поддръжката, той германеца и това е измислил. Има опция, при която се плаща малко пари месечно допълнително към лизинга, ако си на лизинг, или само допълнителните пари, при което в зависимст от избраният план, ти е покрито обслужването в близките 2/3/4 години, по 1 комплект гуми на сезон и техническият преглед. Възможно е и добавянето на опции към тази услуга, възможно е и само обслужването да ти правят.

 За да привлекат и задържат клиенти, са измислени всевъзможни неща, а пък и това е едно голямо улеснение поне за мен.

 

П.П. Възможно е и директно плащане към цената на автомобила, възможно е да внесеш определена сума, от която се теглят пари при такива услуги.

Редактирано от BiH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе гледах я на снимките и по точно предницата..... и се чудех на какво ми прилича и се сетих - нашите са откраднали от "Пришълеца" прилича ми точно на пришълеца в сУрата   :)))

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С огромно внимание прочетох цялата тема която има много силен обрат :)
Искрено те поздравявам за новата придобивка. Много безаварийни моменти с нея :)

Редактирано от Plamen Stoychev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода за сега ме устройва напълно - 17л/100км градско и около 12-13л/100км извънградско.

Чудя се за зимата дали да остана с 21" или да смъквам на 20".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Керамиката носи минимум до 19`, така че можеш да помислиш и в този аспект :supercool:

 

пп: поправям се, самите дискове са 19`, така че отиваш автоматично на 20` зимата :biggthumpup:

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...