Jump to content

Варианти за заместник на Q7


Recommended Posts

  • Отговори 196
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако можеш да си го позволиш, новия Range за мен е колата в момента. Като екстри, динамика, абе като всичко. Друг вид кола е. Нема осмици, Ес-ки, али бали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав е ама базовата цена започва от 177 х лв... Разглеждах тоя на изложението 286 х пари 510 кс суперчаджната... На външен вид е един път вътре има огромни дисплей и материалите изглеждат супер... Обаче седалките ми се видяха леко тясни и най-страното в багажника мястото изглеждаше силно намаляло спрямо предходния модел, примерно на един МЛ до 2011 модела е далеч по-практичен... Новият МЛ и изглежда външно поне по-безхарактерен от стария което си е постижение.  За GL в повечето форуми не пишат нищо положително  ако се управлява сходно със малкия си брат не ти трябва.... Рейнджа или V8 крузерче ако ти трябва джипка

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е хубав новия Рейндж, няма спор, но за 180к лв. се взима Q7 или GL бъкани с екстри, а при Рейнджа това ми е базова цена.  Утре ще видя кога трябва да ходя до Германия и ако може ще го издърпам да е по-скоро, че вече сме само с един автомобил в семейството и ни трябва нещо скоро, а пък и ако няма хубави налични по немско и трябва да поръчвам... Ойде коня у ряката поне 2-3 месеца чакане.

Аз където и да вляза, където и да търся информация,  чета 90% негативни мнения, защото главно изстрадали собственици пишат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ленд Круизер е доста добър вариант.
Имам приятели, които бяха със стария, продадоха го и си взеха новия... познай защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От два дена чета темата, защото определено ми е интересно с какво би заменил човек Ауди Q7, един определно красив джип. Видях предложения за Мерцедес, Ауди и БМВ и между тях някак странно се намести Тойота .... Та днес не издържах и реших да погледна какъв е па тоя супер луксозен джип на Тойота, дето струва 150к + ...... и какво да видя ...... НАЙ-ГРОЗНИЯ джип, който съм виждал през живота си. Не стига, че е грозен, ами и супер евтинджос изглежда. Направо не мога да повярвам, че има хора в този форум, които сравняват Ауди Q7 с Тойота ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е хубав новия Рейндж, няма спор, но за 180к лв. се взима Q7 или GL бъкани с екстри, а при Рейнджа това ми е базова цена.  Утре ще видя кога трябва да ходя до Германия и ако може ще го издърпам да е по-скоро, че вече сме само с един автомобил в семейството и ни трябва нещо скоро, а пък и ако няма хубави налични по немско и трябва да поръчвам... Ойде коня у ряката поне 2-3 месеца чакане.

Аз където и да вляза, където и да търся информация,  чета 90% негативни мнения, защото главно изстрадали собственици пишат.

 

Зимай тогава ГЛ на 6 месеца, вече ги има налични по дилърите в Германия и ще спестиш към 30%. Ако му дръпнеш ДДС-то излиза по-евтино от нова Е-класа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се качил на А7.

Q7 е труден за дълго пътуване .... освен агресия и представителност друго не носи на пътя.

Не бих си купил втори джип...... 

 За това нещо си прав и аз навремето се отказах от q поради същата причина. Лимузините са най-хубавото нещо за дълъг път. А6 или А8 вече зависи от брадата и гребена.

Човекът очевидно може да си ги позволи всички видове коли, така че наистина има сериозна дилема :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а па колко е готино да съветваш некой, за к'во да изхарчи 100 бона....па ако вземе и се вслуша в съвета ти....направо мечта......но нека бъдем патриоти,колега земи си Ховър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, аз толкова време се чудя, пък отговора бил толкова прост. Как не съм се сетил за Ховър по-рано незнам, но това ще е колата 100%.

 

Сега сериозно, стига толкова празни приказки, като взема някакъв автомобил, ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да направиш правилният избор :)

Малко инфо за новият 3.0тди 

Евро 5 двигателите не са предразположени към проблеми с дюзите, като при този на твоето Q.

Турбината е Гарет, което е прави по подразбиране по-здрава от тази в Q-то ти :)

Не съм чувал за проблеми с всмукателните колектори при тях, даже знам че са с подобрената версия, която поставена на 3.0тди преди 2009 повече не прави проблеми.

Относно окачването, както сам знаеш то винаги се сменя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледай се за някой Touareg 3,0 . Разходът е около 8-9 извънградско и е много приятен за каране , особено с въздушно окачване. Базовото оборудване е добро , в допълнение към него са задължителни фаровете с дневни светлини и някакъв кожен салон , за да добие вид  както отвън така и отвътре . Цената му с малко пазарлъци е около 100 000 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре не си давай парите за МПС-та. Инвестирай в каквото се занимаваш, разшири се, помогни на някой роднина, близък, приятел, познат да върже бюджета за месеца, открий работни места ако си работодател.

На улицата да намеря 100000 лева, няма да ги дам за мпс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше необходимост, нямаше. 90% от печалбите си реинвестирам, не съм върнал никого, който е имал нужда от помощ, каквато и да била. От началото на годината съм открил 2 нови работни места - не са много, но за фамилен бизнес - толкова. И аз да намеря 100 000лв. на улицата няма да ги дам за МПС, но мисля че с труда си съм заслужил да си повозя задника на нови кожени седалки с отопление и вентилация(алкантарата на Q7-цата леко избеля) :eusa_angel: , а и както споменах, това ми е необходимост и средство, без което не бих могъл да си върша работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че трябва лимузина 4х4 за да е комфортно и надеждно във всякакви метеорологични условия... Аз за себе си не виждам алтернатива след кю 7 освен А8, макар че пътувам основно семейно, а А8 определено не е семеен автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...