Jump to content

Съвет за Видеорегистратор, каква марка и модел.


Recommended Posts

Аз имам две поръчки за края на ноември и средата на декември - нито едната не е дошла. Покрай Коледа и нова година явно са се попретоварили и всичко идва с адско закъснение :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 469
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic


Аз поръчах от gearbest на 19.12, още не са я изпратили. :nixweiss:



Ако си я пратил до габко, те не винаги ъпдейтват инфото, че е получена. Едва като дойде я Бг и я разпределят ще видиш.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между Ноември и Февруари винаги стават бавно поръчките - много на брой + Коледа, нова година, после китайската НГ. 

Редактирано от ogip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

А някой(който е на ТИ с тоците) може ли да даде схема, картинки или видео как е най-добре да се свърже А118 към автомобила с "hard wire"? Или да се търси жичкаджия...

Смисъл през бушониерата ли, директно от плафоните ли...

Редактирано от bomini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи какво искаш от него. За мен най-удобно е когато имаш електрическа шиби-дупка защото там имаш в конзолата над главата ти захранване "на контакт" така да се каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, ogip написа:

Моята съм я вързал към амбиентното осветление, че е близо до огледалото и съм пуснал кабелчета над кората на тавана, да не се вижда нищо - като включа фаровете и почва (демек винаги като карам).

А който няма шибидупка - плафона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли идея къде в София мога да намеря ето такъв Fuse kit? Взех ето този Hard wire kit обаче за този за бушоните не предлагаха шипинг до България, а искам да навържа 119-ката за бушониерата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кабелчето не знам, но използвам услугите на габко, имат локален адрес на острова и нямам проблеми с търговци, които не шипват до БГ. А и цената за доставка е доста по-ниска...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнаха бая да се мотат, дам. Три дни камион разтоварват/разпределят

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On ‎1‎/‎27‎/‎2017 at 6:29 PM, Audi V6 said:

Аз си поръчах 119s с леща, но ще дойде след седмица...

и аз искам да го поръчам тоя, но не ми се ходи на митница за това. А от Амазон нямат възможност да го доставят до бг. Ти как и от къде го поръча? Ако можеш да споделиш някакъв линк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Регистраторът работи, днес опитах да му вържа постоянна жица но не мога да му намеря плюс през контакт... На някои жици хващам постоянен плюс, но не и "през контакт". Става дума за плафона, при управлението на шибедаха. Ауди А8 2006 г. Моля, дайте идея...

87dc808b52d2a5e7e8bfc4b08d9d7c48.jpg80c7c796124f4eeb4d31fad94d2dbf4b.jpg3d1f72a7d9439c7f1a62f7bbab48ca63.jpg

А може би тук няма класически контакт, не съм пробвал ако я заключа дали гаси системите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мерих, мерих и нищо не намерих :lol:

Меря примерно 12 волта някъде, ама са на потенциал, като вържа товар и изчезват, накрая ме домързя да ровя за схема и го вързах към амбиентното осветление на плафона, съответно бачка като пусна фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...