Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Едно питане да направя.Днес когато запалих за пръв път колата си запали нормално но след 10мин. започна да мига лампата за подгрева и мигаше докато стигнах там за където бях тръгнал,но наследващото палене нямаше никакви проблеми и никакво мигане.Та какво можеби се е случило?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имаш някакви записани грешки в контролера на двигателя. Трябва да ги прочетеш за да се види къде е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На двойно лепещо е ,отзад има и две засечки дето влизат във вратата в двата края та да не ги отрежеш .Внимателно отлепяш от края и гледаш и ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Тези засечки на какъв принцип са? Няма нужда да свалям кората на вратата от вътрешната страна, така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги ако може и аз да питам за проблем с моята а4 б6 от скоро започна да гасне без причина спирам на светофар и както си работи нормално падат оборотите и направо гасне. паля няма проблем работи нормално след известно време пак гасне по същия начин на свободна а по някога гасне и в движение като освободя от скорост. моля някой ако е имал подобен проблем или знае каква може да е причината да пише ще съм ви много благодарен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може ли да се оправи без пребоядисване? Или поне да се пръсне с нещо, за да не се разпространи още ? 95e0a8d9bb9900f3c4336a1c8d3ce7bf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз нямам диод в подлакътника ама имам в задния пепелник ... не видях никъде място или диод в подлакътника ми .... разочарован съм ;) а имам и лайт пакет и какво ли не :(  :wall:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз нямам диод в подлакътника ама имам в задния пепелник ... не видях никъде място или диод в подлакътника ми .... а имам и лайт пакет ....

При мен е същото .... Но не ми и трябва ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз нямам никакъв....и все още не намирам читав....сив.

Не можеш ли да претапицираш подлакътника? Аз моя го претапицирах отгоре със сив велурен плат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги ако може и аз да питам за проблем с моята а4 б6 от скоро започна да гасне без причина спирам на светофар и както си работи нормално падат оборотите и направо гасне. паля няма проблем работи нормално след известно време пак гасне по същия начин на свободна а по някога гасне и в движение като освободя от скорост. моля някой ако е имал подобен проблем или знае каква може да е причината да пише ще съм ви много благодарен.

Напиши поне с какъв мотор е колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да,ама всичко е с почупени панти и ключалки....

Аз си бях поръчал заключалка от Алиекспрес с/у 2-3 лева, смених я и претапицирах.

Ето ти един примерен линк, може да си потърсиш оттам. http://www.aliexpress.com/item/PLASTIC-CENTER-CONSOLE-ARMREST-COVER-FOR-AUDI-A4-B6-B7-2002-2003-2004-2005-2006-2007/32322934198.html?spm=2114.10010108.100007.10.cX5obj Може да потърсиш и по евтин. До 20тина дена пристигат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък ми светат дръжките на вратите /вътрешните/, явно и аз съм със светлинен пакет. Я кажете какви са тия спешъл стъкла, част от зимен пакет на моето возило?! Сутринта всички коли около моята бяха със скреж по джамовете, а моята само на челното имаше един лек филм, който падна само с чистачките.

Aз нямам диод в подлакътника ама имам в задния пепелник ... не видях никъде място или диод в подлакътника ми .... разочарован съм ;) а имам и лайт пакет и какво ли не :(:wall::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 Б7 1.8ТBFB имали ли шумоизолираща кора под предния капак?

 

 

Няма,гола ламарина.

 

Оказа се че се предлага..... Срещу доплащане, разбира се ...  8E0863825AJ и клипси с №8E0863727A - 12бр. След празниците ще науча цената и май ще си взема. Грозно ми стои тази гола ламарина.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре,сега ако разберем и цената работата спи,ще се оборудвам и аз. :)

Благодаря,че спомена! :zustimm:

Напоследък взех да и обръщам внимание доста на моята каруца,даже и кора над акумулатора/голяма и малка/ и монтирах.

Лошото е,че ме влече към голям мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изолация 8E0863825AJ = 141.73 лв

клипси с №8E0863727A = 0,40 лв за брой

Това са цени директно от Ауди без никакви отстъпки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...