Jump to content

Някой гледал ли е тази C5 1.8T


Recommended Posts

Супер смешно седи бронята от преди фейса на фейскова А6-ца. Не бих гледал кола, на която е спестена такава част и предният номер е на баничка.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

...чисто и просто е по-практичен избор, особено от гледна точка на подръжката....не е малко това.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода на гориво за някои също е фактор.Защо му е на някого да плаща 2литра повече гориво след като кара 99% в града където на практика куатрото е ненужно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил какво може да накара човек да си купи Ауди без QUATTRO... :unsure:

Аз пък винаги съм се чудел на хората,които гледат само от тяхната камбанария.За да може да разбереш хората с Ауди без куатро ще дам себе си като пример - моето е без 4х4,зимата пътувам рядко,общо взето минавам с аудито 15к на година,предимно извънградско и бих казал доста кротко каране.В града ползвам предимно сеата,понеже е като войнишка манерка вече от отваряния на врати,подпирания при паркиране на хора със слухтроник и т.н.На работа в над 90% от времето ходя с метрото,понеже станциите са ми на по 300м.То аз и дизел не беше задължително да си зимам,понеже за този пробег се едно,ама просто ми харесва как трака.Та кажи ми на мен за какво точно ми трябва куатро?

 

Може би и на автора не му е необходима на 100% екстра

Редактирано от Reroll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли пък колко от хората тук които сме без "Куатро" колко ти се чудим на глупостта която написа.?

Дори нямам намерение да ти отговоря защо съм си взел ауди без куатро, щото ти няма да го разбереш. 

Редактирано от Screamm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е гледа тази кола или да има някакво мнение за нея макар и само по обява

 

http://www.cars.bg/c484835

 

Това е една от колите които искахме да ходиме да гледаме с шурата (имам и тема) но съм писал за конкретната кола. Имаше едно доста по-добре изглеждащо предложение но пък AJL и проблеми с инвалидната далавера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби ... българина е тънкач и никой не е в състояние да ме убеди в това.

Защо ми е това,защо ми е онова ... а защо като го има да не го вземеш с мисълта че може да ти влезе в употребa все някога?

Въпроса е в мисленето и манталитета,не в подръжки и прочие ...

 

Значи требе ли да си някакъв масон за да караш Ауди с quattro?

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил какво може да накара човек да си купи Ауди без QUATTRO... :unsure:

И аз се чудя на някои мъже, защо си вземат жени без цици.... ама на..... масово явление:))) Явно не е толкоз страшно.... и нещо компенсира липсата :hilezh:

Боби ... българина е тънкач и никой не е в състояние да ме убеди в това.

Защо ми е това,защо ми е онова ... а защо като го има да не го вземеш с мисълта че може да ти влезе в употребa все някога?

Въпроса е в мисленето и манталитета,не в подръжки и прочие ...

 

Значи требе ли да си някакъв масон за да караш Ауди с quattro?

Не бе, не треба да си масон....споко, и Lamborghini не са 4х4, а не ги карат само масони :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса тук, е че това е основната екстра, която отличава марката от останалите, екстра която не ни струва почти нищо, а върши работа през цялата година. На мен лично ми писна с това предно с нови гуми да драпам по паважа, стане ли мокро чакам да се изнижат всички че да мина и аз... Понеже съм имал и имам и двете мога с чиста съвест да кажа, че предното е пълна подигравка за коли от класа на а4 и а6, няма значение как екслоатираш, колата е все едно осакатена като се кача от едното на другото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, не треба да си масон....споко, и Lamborghini не са 4х4, а не ги карат само масони :hilezh:

 

Масоне, Ламботата са 4х4 от доста време ... питай чичо Гошо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса тук, е че това е основната екстра, която отличава марката от останалите, екстра която не ни струва почти нищо, а върши работа през цялата година. На мен лично ми писна с това предно с нови гуми да драпам по паважа, стане ли мокро чакам да се изнижат всички че да мина и аз... Понеже съм имал и имам и двете мога с чиста съвест да кажа, че предното е пълна подигравка за коли от класа на а4 и а6, няма значение как екслоатираш, колата е все едно осакатена като се кача от едното на другото.

Не ни мисли нас сакатите, ще оцелеем и без куатро:)))    Иначе аз не отричам че е хубаво да е 4х4 колата.....  но няма да се затръшкам, понеже някой смята че колата е недъгава без еди какво си:! Всеки си е взел каквото може да си позволи....а от това което може да си позволи, е избрал това, което му е харесало:)     Ако пък сега след тия мнения някой се натъжи че няма куатро, да си продава колата и да си взема 4х4..... пазара е отворен! :)

И пак казвам..... да имаш кола 4х4 е хубаво нещо! :)   

Масоне, Ламботата са 4х4 от доста време ... питай чичо Гошо :)

 Е не всички са 4х4 колега...... ти по-добре от мен знаеш:)) Ние не караме чисто нови Аудита, затова и не визирах чисто новите Ламбо.....:))) Ти едно Диабло не би ли карал? Вярно, няма да е 4х4..... хората ще те сочат с пръст и ще се чудят що за идиот е тоя дето е без 4х4 ама....ей така за спорта, няма ли да те кефи?:)))  :hilezh:   

П.п:  Всичко това в закачлив тон...........:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е въпроса, че всеки, който може да си позволи предно може си позволи да кара и същата кола, но куатро. От ауди са направи перфектната екстра, от която не виждам смисъл да се лишава човек ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е въпроса, че всеки, който може да си позволи предно може си позволи да кара и същата кола, но куатро. От ауди са направи перфектната екстра, от която не виждам смисъл да се лишава човек ...

Абе прав си че е хубаво:)   Казвам само, че хората карат и коли без 4х4 не защото са прекалено глупави.....или неусведомени!

На черното бяло неможе да се каже.....и не само при Ауди е така...... /макар че повечето Аудита нямат 4х4..... поне тия десетина годишните!

И Субару са яки коли......там почти всички са 4х4......  не че не са ме блазнили.....:))

Всеки си има негов си вкус и разбирания......   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме как завърша словоизлиянието - колите 4по4, бла-бла-бла и накрая - проява на вкус е да караш некуатро :hilezh: .

Истината е, че 99% от хората без куатро не са имали избор (т.е. на пазара тогава не е имало добро куатро), при 1% е осъзнат избор.

Другата истина е, че 90% от хората нямат нужда от куатро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от колите които искахме да ходиме да гледаме с шурата (имам и тема) но съм писал за конкретната кола. Имаше едно доста по-добре изглеждащо предложение но пък AJL и проблеми с инвалидната далавера.

Мерси, ще я потърся твоята тема :)

 

Както всяко нещо - Куатрото си има предимства и недостатъци. Според мен е скъпа и ненужна екстра(за този ценови клас който обсъждаме), но в крайна сметка колата да си заслужава а пък има или няма 4х4... По принцип си мисля че халдекса е по удачно, поне да не върти постоянно, но пък само А3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осъзнатия избор ако е само 1% би било настина много странно :) 

А 90% не нямат нужда от куатро, могат да минат без куатро......и без ел стъкла, без хидравлика, без клима дори.... :) Но и тези неща също са безплатни на пазара на стари коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега...... аз съм от единия процент, който не искаше куатро!  Даже избирах накрая между 2 коли, от които едната беше куатро.... 

Не беше Ауди....ама не това беше главното!  Пожелах да си взема с предно..... може да се изненадвате, но това си е ваша работа.....въпрос на избор:)

За мен колата е превозно средство, явно за вас е нещо повече......  :)   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цената отговаря на състоянието. Не е лошо да се види и да не се очаква това, което казваме да не се очаква (за тази цена). 

Стига сте спорили за това куатро. По-хубаво от задно нЕма. Как ще дрифтим с предно и с 4х4 на сух асфалт... Само не ме налазвайте. Който е искал да е с куатро си е взел, който не е искал - не си е взел. Точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами темата не беше за куатро..... човека пита нещо друго, ама му дадоха да се разбере, че ако не е куатро, няма да го приемат в клуба на мъжете!

Аз наблегнах на хубавата жена.... и тя не е куатро.....обаче:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавата жена не е само на един. Ако вярва че е така ... значи живее в дълбока заблуда. Затова нека се придържаме към темата. Да питам тези лъскави фарове дали са оригинални?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...