Jump to content

Mercedes vs Audi


Kahn_Fan

Recommended Posts

Значи с един приятел спорим за конските сили на Мерцедес и на Ауди. Той е привърженик на Мерцедес а мен няма смисъл да ме питате.

Та интересно ми е кои модела на Ауди с най-много конски сили. Ако може и линк за доказателство..

Той намери и даде линк на един Мерцедес.

http://www.mercedes-benz.bg/Projects/c2c/c...1_SLR_Class.pdf

Айде помагайте да печеля спора! :)

Тва неговото 626 коня ме прати в тъча!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е, дайте да не се лъжем. Единственото, с което сме по-добри от Мерцедес, е прословутото ни quattro. Все още не можем да се мерим с тях. Звуча много еретично, но бързам да ви успокоя, че не съм фен на Мерцедес заради изкуствено високите им цени:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee Алхимика се изказа с пипетата си :)

по какво ги сравняваш бе колега ?

по скъпотия ?

по конструктивни недомислици ?

по трошливост ?

по качество на материалите ?

по дизайн ?

по разход на гориво ?

по безопасност ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та интересно ми е кои модела на Ауди с най-много конски сили. Ако може и линк за доказателство..

Аudi S1 или S1 Quattro не помня точното име 1000коня също. 1980 -1985г. някяде там беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние скоро ще си имаме по-мощен сериен дизел. Виж това Някакви си 650кс 1000нм на Q7. А SLR-a е Макларън, което се води като тунинг подразделение на Мерцедес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих заменил

А4 за С клас

А6 за Е клас

А8 за S клас

Q7 за ML

или който и да е кокал на Мерцедес за ауди,а Мерцедеси съм карал много вервай ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, от кога се каня да се похваля, че имам чисто нов Мерцедес :) Е, вярно, че е само предната емблема, ама пък е чисто нова, неслагана :):)

А сега сериозно- тази тема определено не е за главния форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес си имат 4матик, така че въобще не им липсва quattro.

Мерцедес си имат бензинови двигатели, за които Ауди ще мечтае още доста време напред.

Мерцедес имат най-мощните бензинови двигатели за момента на пазара. Това конкретно по твоето питане.

Ауди никога не се е стремял да бъде конкурент на Мерцедес, ами на БМВ. Това са думи на Фердинанд Пийх, още когато направиха разделението коя дъщерна фирма на Фолксваген с какво ще се занимава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи с един приятел спорим за конските сили на Мерцедес и на Ауди. Той е привърженик на Мерцедес а мен няма смисъл да ме питате.

Та интересно ми е кои модела на Ауди с най-много конски сили. Ако може и линк за доказателство..

Той намери и даде линк на един Мерцедес.

http://www.mercedes-benz.bg/Projects/c2c/c...1_SLR_Class.pdf

Айде помагайте да печеля спора! :)

Тва неговото 626 коня ме прати в тъча!

Онова от аватара на Уизи е 700к.с.Прочутото S1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета, какво става напоследък тука!!! Не остана автомобилна марка която да не сме оплюли. Ония били такива тия онакива пък ние сме №1 Кои сме тия ние Ауди АГ ли? Не, ние имаме по една бройка и повечето от доста стара бройка на една прекрасна марка автомобили. Всяка кола излязла на пазара си има своите предимства и недостатъци всяка е добра в едно отнишение и много зле в друга включително и Ауди! Айде стига сме си ги мерили щото няма смисъл от такива теми всички знаем да какво водят. Мерцедес си е Мерцедес ние не можем да се мерим с тях както и те с нас ТОЧКА

Редактирано от L_U_B_E_T_O
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уизи купи си мерцедес

Ма колега не дей така - той Wizi си има VW - не му трябва мерцедес :):):)

П.С. Той Wizi първо Ауди да си купи пак по нататък някой ден може и мерджан :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина става прекалено с тия теми......Да се казва, че БМВ и Мерцедес не стават....де да знам, мен ми харесват доста техни модели.Айде е темите с френските и италиански коли дето се дракахме имаше резон, ама това....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...