Jump to content

Я да видим сега гумите на колата през зимата!



Recommended Posts

Ами аз всъщност отидох за Тоуо, но нямаше в наличност и трябваше да чакам седмица. Затова успях да се набутам с тоя Гудиър...А двете зими преди това съм карал с ТОУО и съм страшно доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 270
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Взех си Дънлоп Уинтер Респонс преди месец. Това е чисто нов модел. Засега нищо особено като представяне. На сухо са като миналогодишните ми Дайтон, на мокро са добре, по нататък още не знам. Едно време най-много ме рабваха Дебица, обаче не правят големи гуми... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време най-много ме рабваха Дебица, обаче не правят големи гуми... :blink:

Да, за съжаление максималният размер е 205/65R15 FRIGO 2 94T. :wall:

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се прибирах от Велинград по некви дъждове и мокротии, по завоите с 50, защото с повече няма как да се движа колата не мърдаше. След това...през Момин Проход, имаше и снежец малко - пак много добре. По магистралата с 160, пак стабилно. Доволен съм - Vrederstein Snowtrac 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А някякви отзиви за BF Goodrich Winter G Go (215/55/16) ,да имате ?

Че искам да сложа някви зимни на Опела,но се чудя между тях и DUNLOP SP WinterSport

но Дънлопа е 205,което е с 1 размер по тесни ,спрямо сегашните ми летни гуми.На капачката на резервоара пише че може и този размер( 205/55/16) да се сложи.Чудя се още?

Или някви идеи за други гуми до 250 лв бройката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти си някои вносител маи на гуми с шипове май :):hilezh:

Готов съм веднага да ти предложа Малоя Креста 220 с 2 скоростни индекса размер 205/55/16. Цената на гума е под 200 лв заедно с доставката, трябва да се чуем.

Утре ще ти дам и други налични марки. :)

Пусни ми лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Интересно ми е как се ъпна сама тая тема като последния пост беше от 15 януари?!?!....иначеее не е лошо,ма вече не помня с кво карах миналата зима,иначе да съм гласувал до сега :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не бях гласувал в тая тема, та реших и аз да пусна един вот.

Какво да кажа... зима-2007 карах с 4 летни гуми... по софийските улици бях като трамвай - където има коловоз... там съм :lol:

... а предишните зими със жигулката карах отпред със зимни и отзад с летни и никакви проблеми никъде не съм имал B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз съм Quattro и винаги карам с зимни гуми през зимата такмо ги сложих гудиър утра грип никога не съм закъсвал въпреки че тук в Канада пада много сняг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

зимните гуми са най-важни и понеже не се ползват много може да си купите 4бр и да си ги ползвате 3-4 даже и 5 години

заслужава си да се купят по-свестни !

аз съм с 4x Vredestein Snowtrac доста бръмчат обаче :hilezh:

за летни ще сложа Малоя или Дебица, преди бях с Тигър , износиха се за 30 000км :bia:

за хората който карат с по 2 зимни гуми, НЯМА СМИСЪЛ !!

ВЗЕМЕТЕ СИ 4 Бр. Зима има 3 месеца в годината ! няма да се износят много и може да ги продадете винаги ако са от добра марка !

скъпички са но като се покарат повече и като се продадат на края .. излиза по-евтино от летните ! :bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимните гуми са най-важни и понеже не се ползват много може да си купите 4бр и да си ги ползвате 3-4 даже и 5 години

заслужава си да се купят по-свестни !

....

скъпички са но като се покарат повече и като се продадат на края .. излиза по-евтино от летните ! :hilezh::bia:

О, Радоста на форума се включи с поредния незаменим съвет! Благодарим ти, че ни спаси от невежеството в което тънем! :hilezh: Дори по твоя съвет смятам зимните (че то в Бг много зима няма де) да ги карам поне 7-8, а защо не и 10 години :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Радоста на форума се включи с поредния незаменим съвет! Благодарим ти, че ни спаси от невежеството в което тънем! :hilezh: Дори по твоя съвет смятам зимните (че то в Бг много зима няма де) да ги карам поне 7-8, а защо не и 10 години :bia:

е ти като нямаш пари за гуми може и по 20 години да караш с едни и същи ... да !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста гумаджии съм чувал че такова понятие като " всесезонна гума" НЕМА/въпреки означенията по нея/. Всяка гума е произведена за определени пътни условия/каучука де/. Всичко друго е компромис със сигурността и джоба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти като нямаш пари за гуми може и по 20 години да караш с едни и същи ... да !

НЕам бате, ко да праим :hilezh: Още карам с Г. Димитровките :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нееее.....Селският е Уникален :hilezh:

и как сравняваш тая турска дупка хасково с благоевград не знам просто ...

ханъмата те е оставила без секс и изглежда си изтъпял :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и как сравняваш тая турска дупка хасково с благоевград не знам просто ...

ханъмата те е оставила без секс и изглежда си изтъпял :hilezh:

Муахахахахааа :hilezh:

Нещо много ги чаткаш тия ханъми бе РЕЗАК :hilezh:

Пардон, обрязан му се викаше май... :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...