Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

Здравейте, моля за съвет от колеги от Варна. Предстои ми смяна на панела на климатроника от варианта с 4-те копчета, към дигиталния с 2-те, намерил съм и подходящ от кола-донор, но сумата която ми искат в Порше Варна за премахване на component protection-a е 90лв. - колкото полвината панел. Специално попитах, дали цената е само за премахване на protection-a, без всякакви допълнителни процедури, диагностики и тн., казаха да. Това ли е единственият ми вариант в града или може да бъде премахнат и на друго място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди 1 час, ZLefterov написа:

Здравейте, моля за съвет от колеги от Варна. Предстои ми смяна на панела на климатроника от варианта с 4-те копчета, към дигиталния с 2-те, намерил съм и подходящ от кола-донор, но сумата която ми искат в Порше Варна за премахване на component protection-a е 90лв. - колкото полвината панел. Специално попитах, дали цената е само за премахване на protection-a, без всякакви допълнителни процедури, диагностики и тн., казаха да. Това ли е единственият ми вариант в града или може да бъде премахнат и на друго място?

Има и други места, но цените не са по-различни - 80-100 лв. В Порше предупредиха ли те, че ако панела се окаже от крадена кола трябва да докладват в МВР?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли как може да се направи при заключване на автомобила отвън да се вдигат прозорците автоматично? С комфорт функцията става, но става само със задържане на бутона. При много коли съм я виждал тази опция само като се заключи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно, че не може... Някакви лебедарски аларми го имат като опция, пък тук да не може... Както и да е, подозренията ми се оправдават.

Колега, за картите отиваш в сайта на човека над теб и следваш инструкциите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не помня, но най-вероятно е така. В самия сайт отдолу има въпроси и дискусии и там човека си го беше обяснил точно, а такива въпроси имаше доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от известно време при първи старт ми се пускат перките на радиатора, но не на много висока скорост (не бучат много). От скоро забелязах, че когато колата си е загряла и се изгаси за известно време, при повторно палене перките се включват, работят на висока степен явно, защото се чува доста как въртят, и след 10-15 секунди спират. Понеже нямам възможност към момента да проверя за грешки, имате ли някакви предположения от какво може евентуално да се случват тези аномалии? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

въртеше ми се в главата, че хората с лайт пакет и диодни плафони под таблото и под предните седалки могат да си оставят плафоните да светят при затворени врати на 10% през цялото време. Един вид вечер докато карат плафоните да светят супер леко.

 

Ако сменя само крушките на плафоните с ЛЕД и кодирам колата да си мисли, че има лайт пакет, ще ми излезе ли опцията за светене в движение на ММИ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27/06/2016 at 17:44, zafirovp написа:

Цитиране на предходно мнение! 

че мойте си светят постоянно вечер докато карам заедно с останалото амбиентно осветление в купето,не знам на кви проценти но се вижда отчетливо светенето

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, плафоните са фабрично лед, но си мислих ако му бодна китайски лед и го активирам дали няма да го залъжа.

 

@sokolchevтвойте плафони навярно са фабрично лед нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля за съвет от колеги от Варна. Предстои ми смяна на панела на климатроника от варианта с 4-те копчета, към дигиталния с 2-те, намерил съм и подходящ от кола-донор, но сумата която ми искат в Порше Варна за премахване на component protection-a е 90лв. - колкото полвината панел....

В София е 35-40лв, не повече. Като го смениш ще ти бие 4 грешки за липсващи клапи и датчици, да знаеш. И клапите ги регулираш само от ляво.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен модулите за които пише "Cannot be reached 1100"  ги нямаш на колата. Пусниси аутоскан само за модулите които са инсталирани на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, zafirovp написа:

Да, плафоните са фабрично лед, но си мислих ако му бодна китайски лед и го активирам дали няма да го залъжа.

 

@sokolchevтвойте плафони навярно са фабрично лед нали?

ако питаш за плафоните в краката и тези под предните седалки,не знам,светят в бяло предполагам са лед,ако питаш за останалите по тавана,сенници и т.н. аз слагах лед крушки на тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен модулите за които пише "Cannot be reached 1100"  ги нямаш на колата. Пусниси аутоскан само за модулите които са инсталирани на колата.

На авто скан сум

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...