Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Колеги дали има такава функция на б6 като я отключа да ми свтвът габаритите има ли начин да се програмира без да има датчик светлина?

 

Да и аз искам на моята Б7 да активиран тази функция да ми светват габаритите при отключване.

 

Функцията се казва "coming home, leavin home". При б7 мисля че можеше да се активира с vag com, но не съм сигурен.

п.п Явно и при б6 може . https://www.youtube.com/watch?v=daKafpdEHA0

Редактирано от G.Stoqnov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте

Интересува ме борд-а на ауди А4 Б6 2002 комби ще отчита ли правилно разхода, ако колата е с 16' джанти, понеже заводско мисля, че излизат с 15'.

И моя не отчита правилно, показва г/д литър повече. При теб как е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на Б7 ми прави странен проблем. Като завъртя ключа изписва под дневния километраж SAFE, спира климатроника и започват да светят аварийните. Имате ли представа какво е. Прави го само след каране при повторно каране. Сутрин на студено няма проблем при първото палене.

 

Колега , виж си имобилайзера или ключа. Аз съм с 2 ключа на моята , но единия нещо се е разкодирал и също пише SAFE ... с него като я запаля работи 2 секудни и гасне сама , защото не си разпознава ключа . Така че , виж си по-бързо проблема да не береш ядове на пътя . В Порше София запад това да ти направят ключа по имобилайзера е 56лв . Не си заслужава риска да го мислиш всеки път ли ще запали . А ако имаш втори ключ , пробвай с него дали ще го направи ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дали има такава функция на б6 като я отключа да ми свтвът габаритите има ли начин да се програмира без да има датчик светлина?

 Няма кой да чете форума.Има го писано в поне 2 теми между другото,и в специална тема посветена на това.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=125845&page=25

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=169278&page=2

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=93845&page=7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Дали знае някой как да сменим паркинг крушката (предна), без да сваля фара. А4-Б7

Отваряш ревизията на дневните светлини, бъркаш и до самата фасунга на дневните светлини е фасунгата на габарита, просто я дърпаш. Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам ауди б6 и вчера ми светна лампичката, че маслото е малко, но всъщност е до половината. На ваг не хваща грешка някакви мнения на какво може да се дължи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази глезотия за окото ( стрелката на оборотомера и километража форсиращи се до макс ) лесно ли се прави и всеки един работещ с VagCom ли може да я направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мааму, днес получих LED H11 ламБи, и както обикновенно се получава, светят много добре, ама дават грешка на таблото. 

 

036494301.jpg?r=0

036494307.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам ауди б6 и вчера ми светна лампичката, че маслото е малко, но всъщност е до половината. На ваг не хваща грешка някакви мнения на какво може да се дължи?

Не се притеснявай! От там почва да предупреждава, че намаля,а не че е на минимума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тука на този клип няма ауто режим на светлините

 Не е и нужно да има,ауто режима е за светлините/дневни>къси/а тазив функция можеш да си я активираш дори без бутона cl/hl....просто ще свети при всяко едно отключване и заключване.Свързва се един пин на централ електрик към маса и се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега,значи ще си го направя,а понеже съм от разград и имам впредвид само един човек който мисля че може да ми го направи някой в близост до разград който може да ми го направи?И още нещо нали след отключване ще светят няколко секунди и после угасват или...

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото му зададеш през ваг...мисля че беше 20 секунди минимума.

Голямо благодаря колега машина си☺ сега остава като се позатопли някой да запретне ръкави и да се зарадвам
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не е и нужно да има,ауто режима е за светлините/дневни>къси/а тазив функция можеш да си я активираш дори без бутона cl/hl....просто ще свети при всяко едно отключване и заключване.Свързва се един пин на централ електрик към маса и се получава.

И кой е тоя пин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 То в линка дето съм дал към темата пише всичко от-до,ама няма кой да чете.Пина е Н24 от 32 пиновата сива букса на централ електрик>към маса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ме светне дали се маха емблемата s- line на волана че нещо много е изтъркана и откъде мога да намеря друга

Sent from my D2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RNS-E е твоят модел на навигацията. Със сигурност можеш да го смениш през VAG-COM, за през навигацията не съм сигурен, но задължително трябва да имаш навигационен диск.

А какъв е пътят на кабелите. В ELSA виждам, че има единствено захранване от 44 бушон. Другото всичко е между седалките и климатроника.

Да моите така бяха вързани който ретрофитнах ;) а сегашните незнам тъй като не съм ги свалял да гледам

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта, тръгвайки за работа отивам до колата и виждам, че индикатора на шофьорската врата за заключена кола не мига. Натискам дистанционното - нищо не се случва. Отключих я с ключа, дадох на контакт - свети ми съсвем леко лампата на ЕСП и някои от бутоните на климатроника. Естествено въобще не тръгна даже да пали.

Та въпросът е: категорично ли съм за акумулатор?

Между другото не е много стар - 2 годишен е, а и преди 2 дни палих колата и я карах малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...